300-350 milyon bütçe için en uygunu

Tepki
0
Bende bisiklet merakı yeni sardı. Cehaletten çok kötü bir b isiklet aldım. Şimdi adam gibi bir bisiklet almak istiyorum. Yeni başlayan biri için Kron Zexos nasıldır? Ayrıca boyum 1,85 kilom 80. Kaç inçlik bir bisiklet alabilirim?
Teşekkürler

Scudo

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
sana large kadro gider...
yeni başlayan 1i için kron'un zoxes modeli oldukça uygundur
üstündeki kompenantlar ve ağırlığı açısından fiyatına göre oldukça kaliteli 1 bisiklettir...
tavsiye ederim...

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

Selam
Zoxes'ler 2 boy olarak geliyor.Küçük ve orta boy..
Orta booy kadroya bakmak lazım.. Bacakların uzunsa küçük olabilir. Arazi binişi için orta boy iyidir.. Ama uzun yol için belki büyük kadro lazım ama o da Zoxes'de yok.. Başka seçenekler olabilir..
(link)

Selamlar..Gürsel Akay
(link)

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
vay bi piyasa adını ilk defa duyduğum bisiklette bile disk fren ve downhill maşa var..artık bu işi bilmeyen birisi bisiklet almaya kalktığı zaman çok düşünecek belli...

iso1733

Üye
Tepki
0
selamlar
bana da aynı fiyat aralığında şehir içi kullanımı için hangi bisikletleri önerirsiniz. (1.85 boy için hızlı ve dayanıklı bir bisiklet düşünüyorum). teşekkürler

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

Selam..
Kron'larda büyük boy kadro pek kalmadı..Hızlı istiyorsan Salcano Sole var.. 28" . Trekking Bike.. Acaip hafif bir bisiklet. Alu kadro düz maşa.. yol bisikleti kadar hızlı nerdeyse.. Ama 24 vites kombinasyonlu..Ben kendime bile düşünüyorum zaman zaman..

ya da Salcano SL 500 olabilir.. daha ucuz.. Bu 26" ama düz lastikli ve gidonu ayarlı..yüksekçe bir kadrosu var..

Selamlar..
Gürsel

iso1733

Üye
Tepki
0
Selam Gürsel
peki ikinci el bir bisiklet alarak modifiye etsem daha ucuza hızlı ve dayanaklı bir bisiklet yapabilirmiyim? (mesela salcano rover tipi bir bisiklet alıp çarklarını büyütmek, ön süspansiyon takmak gb işlemler uygulanırsa...) teşekkürler.

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
abi ben toplayacam en iyisi sende öyle yap..eğer toplama yapacaksan gürsel abiyle konuş derim..

Mehmet Çiftçi

Daimi Üye
Tepki
29

Selam çağatay sen hani bisikleti bırakmıştın
yoksa gine mi fikir değiştirdin
yol mu yoksa MTB mi toplayacan :D :D :D