30 yaşında bisiklete merak sarmak

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Butce musait olsa kafamdaki cube touring sl

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Scudo

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Cube cok guzel touring modelleri var bakmanizi tavsiye ederim

SEYYAH OZİ

Daimi Üye
Tepki
654
İsim
Özkan
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@oenaj seninde kafanı şişiricem biraz ama bişey anlatıcam sana ben cumartesi işimi erken bitirip eve geliyorum heybelerim akşamdan hazır oltam,⛺ cadır,uyku tulumu doğru ömerli barajına çadırımı kurarım ateşimi yakarım oltamı atarım inan bana o sessizlik ve huzur varya anlatılmaz mükemmel vakit geçiriyorsun o gece orda kalıp güneş doğarken kahvaltımın tadı anlatılmaz. Baharı iple çekiyorum çıkacağım istanbul zonguldak turunda hergece ayrı biryerde uyanmak mükemmel olacak.... ulutan barajında çok sabahldım bu arada keşke orda olsam. :(

Tepki
110
Başlangıç
1950—51
Bisiklet
Bulldog
@bagetci
Dediğiniz buysa baktım fiyatına, zorlasam bu bütçeye çıkarım aslında ama pek zorlamak da istemiyorum, bunu da inceleyeyim ama çok teşekkür ederim.

• Beğen

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
740300_zoom.jpgbenim hedefim bu cube 2016sl touring

• Beğen
Tepki
110
Başlangıç
1950—51
Bisiklet
Bulldog
@Seyyah özkan Estağfurullah hocam ne kafa şişirmesi, anlattıkların tam benlik , bu forumdakilerin geneli de bu tarz şeyleri seviyordur bence, ulutan barajı tarafına hiç geçmedim ya, inşallah bi gün giderim, halbuki yanı başımda :)

• Beğen

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
@oenaj aslinda bu degil ama buda cok guzel fiyatina gore

Tepki
110
Başlangıç
1950—51
Bisiklet
Bulldog
@bagetci hocam disk fren tercih etmiyecem gibi, ne bilim bisiklet için disk fren gereksiz geliyor bana nedense, ama bisiklet güzelmiş gerçekten, disksiz olan modeli de varmıdır bu modelin,

Sener O.

Daimi Üye
Tepki
169
Bisiklet
Cube
Ben de çocukluğumu saymazsam 30'dan sonra adam akıllı bisiklete başladım.Zaten çeşitli sporları yapıyor olduğumdan çok zorlamadı da , sonuç olarak özellikle yaz aylarında bisiklet büyük keyif.

• Beğen

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
@oenaj bence kesinlikle disc fren olsun frenajlari mukemmel zimba gibi duruyo islak zeminde ayrica daha guvenli size en buyuk tavsiyem butceniz dogrultusunda alabileceginiz en iyi donanimi alin yoksa sonra para harcamak yada degistirmek zorunda kaliyosunuz bu sahsi fikrim buna katilmayanlar olacaktir .mekanik disc degil ama mutlaka yeni nesil bir bisiklette benim icin olmazsa olmazlardan biridir hydrolic disc

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Screenshot_2016-01-07-22-33-37.pngbuda uygun v frenli isterseniz

• Beğen
Tepkiler: black_mirror
Tepki
110
Başlangıç
1950—51
Bisiklet
Bulldog
@bagetci teşekkür ederim dostum, forumdan bi araştırayım bakalım disksiz modelini, ne bilim diskli olan bisiklet için fazla lüks geliyor bana, daha öncede belirttiğim gibi 100-120km hız yapan motosiklerde bile disk fren sistemi olmayan çok model var kaldı ki ortalama hızı neredeyse yarı yarıya olan bisiklette de diskin olmaması pek dezavantaj oluşturmayacaktır diye düşünüyorum, arıza durumunda telafisi hemen olmayacaktır diskin,

Kürşatt

Daimi Üye
Tepki
156
İsim
Kürşat
Bisiklet
Cube
yorum yapanların bir çoğu benim gibi ileri yaşlarda buraya üye olmuş ve bisiklet gönül vermiş bende 30 uma yakın kendi bisikletimi aldım k.maraş ta tepeler dağlara kurulmuş şehir. ben güzel bir dağ bisikletiyle başladım (cube) tavsiye ederim...