Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

30 temmuz (bugün ;) ) 2007 - caddebostan -> moda iskele ... mini tur

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında whistler tarafından paylaşıldı.

1. whistler

whistler Üye

Seviye:
    aslında tur degil, ama katılmak isteyenler için duyuralım, akşamın serinliginde günün yorgunluğunu atmak için pedal çevirmeyi planladık. haber vermek için biraz geç oldu ama naapalım yeni geldi aklımıza ;)

her ne kadar duyuru yapmak için çok geçde olsa, gelmek isteyenler için bugün ( 19:00 - 19:30 gibi) caddebostan - migros arkasındaki bisiklet yolunda buluşuyoruz, daha sonra gidonları moda yönüne çevirip, günün yorgunluğuna inat, basıyoruz pedallara; hedefimiz eski moda iskelesi.

denize karşı oturup, serin rüzgarlara vereceğiz kendimizi. hafif birşeyler tıkınıp - içtikten sonra caddebostan üzerinden geri döneceğiz. istek olursa, ali ustada dondurma veya waffle yenebilir.

biraz geç de olsa böyle mini tur düzenlemek istedik, forumdan da katılmak isteyenler olursa seviniriz.

2. muratgr

muratgr Yeni Üye

Seviye:
    Ben çok isterim gelmeyi ama, Bisiklet kardeşimin evinde kaldı eğer olurda kardeşim erken gelirse bisikleti alıp katılırım. :)

3. Hasan Derya

Hasan Derya Kıdemli Üye

Seviye:
    bana uyar ben varım

4. whistler

whistler Üye

Seviye:
    @murat: aramızda kalsın, elvan tatilde, ama bisikleti evde, anladın sen onu ; )

@hasan: ooo üstad gel vallahi bekleriz. grupta en az 1 adet tecrübeli bisikletcinin olması güzel bişi (bu aynı zamanda, yolda tekerimiz patlarsa, sana yaptıracağız demek oluyor, bilesin ; ) )

5. janus_sea

janus_sea Kıdemli Üye

Seviye:
    :D :D çok tilkisin fatih:p çelme akılları elvii tatilde ama merak etme ruhu buralarda dolanıyor bak duymasın tatil dönüşü bilemem ne yapar seni:eek:
    şimdiden iyi pedallamalar

6. Antares

Antares Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Benim işim belli olmaz.. bakarsın sürpriz yaparım ;)

7. muratgr

muratgr Yeni Üye

Seviye:
    Abi bisikletsiz kalırım yine o bisikleti almam :)

8. whistler

whistler Üye

Seviye:
    katılsa idiniz keşke güzel bir gezi idi, birde doluanyımsı bir aydede var idi tepede, güldük eglendik. başka sefere inşallah ;)