" 30 Haziran " Çarşamba Avrupa Yakası......Pedalaaa (:

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Avrupa Yakasi ndaki arkadaslarimizi da dusunerek,bu turumuzu gerceklestiriyoruzzz.Umudumuz kisa da olsa onlarla birlikte olmak,tanismak,kaynasmak :)

Etkinlik Tarihi : 30 Haziran Çarşamba

Bulusma Yeri : Kadikoy - ( A.Y Besiktas vapur iskelesi ) Besiktas - (AV:Y Barbaros Hayrettin Pasa Heykeli Onu )

Bulusma Saati : A.Y 20:30 - AV.Y 21:15

Parkur : Emirgan

Vapur Kalkis : 20:45

Donus : Besiktas - Uskudar (01:00 kadar Dentur motor yolcu servisi vardir)

Program : Bulusma noktalarimiza geliyoruzzz...A.Y olarak vapurla karsiya gecerek AV.Y sinda ki pedalseverlerle bulustuktan sonra,Vakit kaybetmeden Emiragan'a pedalliyoruzz.Orada herkes arzu ettigi sekilde kanatlari,durumleri lupletiiiooo:D ....Veee sonrasinda geri donus yapiioooruz.AV.Y sindaki arkadaslarimizi yolcu ettikten sonra tekrar Besiktas'dan motora binip A.Y sina gecerek gezimizi noktaliyoruzzz:winkenlux

Ayni Duygu ve Heyecani Paylasan.........Tum Spor ve Pedalseverleri
Gezimize beklerizz;) .......sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedalli Gunler "

Not : Tum Etkinliklerimizde eldiven ÖNEMLİ...KASK hayati ve mecburidir.KASK ı olmayan ya da temin edemeyenler lütfen irtibat kurunuz(yedek lastik,yagmurluk,ön ve arka aydınlatıcı) vss gerekli onlemleri almaniz faydali olacaktir.

Complete
Sports*-Man
0533 263 21 69

Scudo

kerem seckin

Daimi Üye
Tepki
250
kaptan söz verdiğim üzere çarşamba beşiktaşta buluşmak üzere..

biraderi de kandırmaya çalışıyorum. malum tatlısu bisikletçisi kendisi :)

• Beğen
Tepkiler: sports-man

Aykut Subaşı

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bisiklet
Cube
Geçen carrefour'un onunde karsılasmıstık Mert abi.Umarım guzel bırgezı olur.Gezı geç saatte olmasaydı gelırdım.Herkese bol pedallamalar.

• Beğen
Tepkiler: sports-man
Tepki
24
Selamlar,

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'ne ve dışardan gelen gök gürültüsü seslerine :D göre sağanak yağış bekleniyormuş.

Gezinin iptal olması olasılığı var mıdır?:7:

Tepki
24
Şimdi de Altunizade tarafında güneş açtı. Meteoroloji'nin sitesinde de akşamüstü parçalı bulutlu gösteriyor.

Sonuç olarak, havadan izin beklemek yanlış olacak sanırım:in:

• Beğen
Tepkiler: Bahadır ATILGAN

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
Kimler gelmiş bizim yakaya, uzun zamandı görüşemediğimiz dostlar. Dün öğleden önce yağan sağnak yağışta sele kapılma endişesi ile bir dükkanda mahsur kalınca işe ancak öğleden çok sonra başlayabildim ve bunun sonucu olarakta tuu kaçırdım. Halbuki ne hayaller kurmuştum. Akşam yemeği niyetine Unkapanındaki Ajda Pekkanın bile yediği meşhur el arabasında satış yapan pilavcıdan pilav yiyerek kendisine not verecek ve devamında Emirganda dostlarla söyleşirken atıştırmaya devam ederek karnımı doyuracaktım. Kısmet değilmiş. :(