30. gün bakımı

kerem seckin

Daimi Üye
Tepki
250
konuyu araştırdım ama bulamadım forumda.
3 sorum olacak:

1- 30 gün kullanımdan sonraki bakıma türkiyede çok dikkat ediliyor mu?
yani bu konu mutlaka yaptırmalısın şeklinde bir zorunluluk mu yoksa biraz formalite mi??

2- iş gezisi gibi bir sebeple 30. gün degil de 45. günde gitsek nasıl bir tepki olur? 30 gün çok göreceli bir kavram degil mi?

3- konunun özelinde ise aldığım carraro bisiklet için 50 gün gibi bir zaman oldu bir şikayetim yok ama yine de garanti için götürmek istiyorum.
carraro markasını aldık bi şekilde ama servislerine ne kadar güvenebilirim bilmiyorum. önerebileceğiniz bir carraro bianchi servisi var mı?

teşekkürler vaktiniz için.

Scudo

Nail USANMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.175
Bisiklet
Specialized
Selam.
30 gün bakımını yaptırmanızda fayda var. Garanti süresinin devam etmesi için yaptırmalısınız. Bisikletinizde bir sorun olmasını beklemeyin. Bisikletin kullanma klavuzunda periyodik bakım çizelgeleri belirtilmiştir. Bu bakımların formalite olmadığı belli. Bayilerin, servislerin 30 gün geçti diye sizi geri çevireceğini zannetmiyorum.Neden güvenmediğinizi anlamadım ama ister Bianchi olsun ister başka bir firma olsun, bence bütün servislere gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.
Bisikletinizi güle güle kullanın.

CevdetÖZTÜRK

Aktif Üye
Tepki
44
götürmeden önce kılavuzda yazanları oku ve hepsini tektek yapmasını iste.bakım listesinde sıralanmış aylık bakımda yapılacaklar.

Alperen KIR

Forum Demirbaşı
Tepki
77
Bisiklet
Scott
sanırım 30. gün bakımını yaptırmaz isen bianchi servisindeki yetkili kii sorun çıkatıyor. ben biraz geç gitmiştim ve niye daha önce yaptırmadın diye soru soruyordu bana. yani en azından ıspartadaki öyle. gününde yaptırmanda fayda var ;)