Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

30 Ağustos EDİRNE Bisiklet Yarışı [Çocuklar İçin]

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında GiciK eRay ADALI tarafından paylaşıldı.

1. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bugün çarşı civarındayken bir bez afiş gördüm, uzaktan bakınca cok sevindim.. Yaklaştığımda bazı sınırlamalar olduğunu farkettim, yine de güzel bir gelişme dedim.. Bir ilköğretim okulunun aile birliği 30 ağustosta ödüllü bir yarış düzenleyecekmiş.. 9 - 13 yaş sınırlaması koymuşlar ve mahalleleri sınırlamışlar.. Mahalle sınırını nasıl kontrol edecekler ve neden boyle birseye ihtiyac duymuslar bilmiyorum. Acemi bir organizasyon olacaktır, ama yine de bisiklet adına güzel bir organizasyon olacaktır.. Ben uygun olursam (ki pazar gününe denk geliyor) oraya gidip izlemeyi düsünüyorum..Ne yaş tutuyor ne ikamet ama bakarsınız araya kaynarım da kaparım hediyeyi =) Edirnede olan diğer a arkadaşları da beklerim belki onlar da kaynar araya =)

Şakası bir yana da; çocuğu, kardeşi, yeğeni/kuzeni 9-13 yaş aralığında olan Edirneli arkadaşlar bilgilensin istedim. Tabi aynı anda bizim icin kücük onlar icin kocaman bir pedal olduğu için tüm bisiklet camiası ile paylaşmak istedim..

Çektiğim Fotoğraf;

Yazıyı Okuyamayanlar için;

ÖDÜLLÜ BİSİKLET YARIŞI
    30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Etkinlikleri
    9 - 13 YAŞ KIZ - ERKEK
    BİSİKLET YARIŞI YAPILACAKTIR.
    UMURBEY - ÇAVUŞBEY - MENZİLAHİR MAHALLESİ ÇOCUKLARI KATILACAKTIR.
    Organizasyon: Fevzipaşa İ.Ö.O. Aile Birliği

Devamını dileriz... =)

2. Aytekin Erzan

Aytekin Erzan Onursal Üye

Seviye:
    gelip yerinde izlemeyi çok isterdim...

Umut AL ve M.Ergun GÖZET bunu beğendi.
  3. M.Ergun GÖZET

M.Ergun GÖZET Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Çok güzel bir noktaya değinmişsiniz. Edosk olarak kasklarımız, eldivenlerimiz ve gözlüklerimizle biz de orada olmaya çalışacağız.Yalnız ben etkinliğin 29 Ağustos Cumartesi olacağını duymuştum.Tabi ki 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde...Bir araştıralım bakalım...

Aytekin Erzan bunu beğendi.
  4. GiciK eRay ADALI

Seviye:
    ben sadece bez afişten okudugumca biliyorum, kask'ım yanımda olsaydı keske dedim, ramazan nedeniyle binmem diye Ankara'da bırakmıştım (ki henüz binmedim de=) ).. ayrıntılı bilgi alan olursa paylaşırsa sevinirim, ben de kardeslerimizin yanında olmak isterim..

5. funq

funq Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    ne kadar güzel bir etkinlik. imkanı olan arkadaşların gidip destek olması da aynı güzellikte olacaktır :)

6. M.Ergun GÖZET

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Evet, yarış 29 Ağustos C.tesi günü saat 16,30'da olacak. Biz Edosk olarak orada olacağız. İmkanı olan tüm arkadaşları da bekliyoruz. Bu minik bisikletçilere destek olalım.

Aytekin Erzan bunu beğendi.
  7. Aytekin Erzan

Aytekin Erzan Onursal Üye

Seviye:
    Ergun abi selam nasılsınız umarım herkes iyidir uzun zamandır görüşemiyoruz ama bir gece ansızın gelebilirim şarkısını iyi dinleyinn....
    Herkese selam sevgi yarınki müsabakada tüm sporcu kardeşlerime başarılar katkısı olan büyüklerime saygılar gönderiyorum....

8. Tunahan_06

Tunahan_06 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bugun Süloğlu'na doğru gitmeyi düşünüyordum fakat hava da çok sıcak gibi :)Bende orada olmaya çalışacağım,hem bakarsınız belki Edosk ile de bir Karaağaç turu falan yaparız yarıştan sonra :D

9. M.Ergun GÖZET

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Aytekin kardeşim; görüşmüyoruz ama senin başarılarını yakından izliyoruz ve seni alkışlıyoruz. Her zaman bekleriz seni ve senin gibi bisiklet sevdalılarını...

Erhan22 ve Aytekin Erzan bunu beğendi.
  10. M.Ergun GÖZET

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Biz Edosk olarak oradaydık. Geldiyseniz keşke görüşebilseydik. Ama uygun olursanız yarın böyle bir tur yapmayı planlıyorum.

11. M.Ergun GÖZET

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Arkadaşlar; : Fevzipaşa İ.Ö.O. Aile Birliği'nin düzenlediği ve Edirne Emniyet Müdürlüğünün, Tugay komutanlığının destek verdiği Edirne Doğa Sporları Kulübü(EDOSK) gönüllüleri ile Gençlik Spor İl Müdürlüğü İl Temsilciliğinin katkıda bulunduğu 30 Ağustos Zafer Bayramı Bisiklet Yarışı bugün yapıldı. 30 ilköğretim öğrencisinin katlıdığı yarış bisikletin sevdirilmesi açısından övünülecek bir etkinlik olarak gerçekleştirildi. Edirne'nin ekonomik olarak görece daha geri kalmış bir yöresinde bisiklete verilen önem bizleri çok mutlu etti. Öyle ki, katılımcıların yanında veliler de izleyici olarak yarışı büyük bir heyecanla izlediler. Etkinlikle ilgili fotoğrafları http://www.facebook.com/reqs.php?mi...2#/album.php?aid=2019549&id=1276959910&ref=nf adresinden görebilirsiniz...Tüm katılımcılara ve destekleyenlere sonsuz teşekkürler...

ali alper uyar ve GiciK eRay ADALI bunu beğendi.
  12. GiciK eRay ADALI

Seviye:
    sizlerin de belirttigi gibi ekonomik olarak biraz dha düsük bölgenin cocukları yarısmıs.. ama bu cocuklara polis eskortlugunda bisiklet sürdürmenin start finish heyecanının tattırılması ve en önemlisi KASK ile tanıstırılması ne nicedir ne mutludur...

haftasonum müsait olsaydı da gelebilseydim... bu arada yarış nerede yapıldı ben resimlerden tam olarak cıkaramadım da bölgeyi..

M.Ergun GÖZET bunu beğendi.
  13. M.Ergun GÖZET

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Ticaret Borsasından start verildi, mezarlık yakınıda finiş.3,4 km.'lik bir parkurdu.

GiciK eRay ADALI bunu beğendi.
  14. M.Ergun GÖZET

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Tamam Baran, olmazsa seni buraya çağırırız. Burada yarışırsın kardeşim.

15. icepick

icepick Yeni Üye

Seviye:
    haklısınız katılıyorum beyler