Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

3 tane bisiklet var koyacak yer bulamıyorum çıldırıcam

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında no haşhaş no vitamin tarafından paylaşıldı.

1. no haşhaş no vitamin

no haşhaş no vitamin Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    eve alamıyorum evdekıler ızın vermıyor

merdıvene kıtlıyordum sureklı taşınan var kılıdı sok tak vs uğraştırıyor bodruma alamıyorum 4 5 bısıklet var 1 2 senelık orta sevıye bısıkletler berbat durumdalar bodrum temız değil

eve de temızlık yuzunden almıyorlar

her akşam da lastıklerı sokup kadroyu balkona koymak zorunda kalıyorum

balkon pimapenlı yalnız bır tarafı sureklı hava gelsın dıye açık yağmuru kışı var kışın balkonda paslanmasın guneş de alıyor baya bi balkon

2 kadro var lastık jant sokulu durumda balkonda bır tane de dışarda lastık jantlar yıne kapının yakınında ne yapsam bılemıyorum

mtb lastıklerı var hepsinde 2 duz maşalı 1 de ön amortısorlu bısıklet var

3 unude kullanıyorum sureklı bisikletleri. balkona 10 bısıklet sığar da oraya almak zor oluyor

4 bısıklet kılıdım vardı her akşam sabah sok tak sok tak merdıvenlere bağlarken hepsi de kırıldı

genellıkle kılıt yerlerınden bozuluyor zamanla

motosıklet kıldınıde geçen kılıde anahtar sıkıştı onu da attım kılıdım de kalmadı mecbur temızlık yapıcam dışarda oyle alıcam balkona artık paslanırsada yağlarım sanırım

şu odasına evının ıcıne bisikletini alanlar çok sanşlı gerçekten ben değil evın içine kapının onune bıle getıremıyorum 1 saat temızlesem de almıyorlar ıçerı balkona tekerlerı sokulmus halde zorla aldırıyorum anca

2. chnkrmz

chnkrmz cimi cimi qua qua

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    aile reisine aylık rüşvet teklif et :D

3. no haşhaş no vitamin

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    yerli sıfır km araba parası da versem kabul etmezler :D bazı insanların 40 yaşından sonra kendi doğruları haricinde hiç bir şey onları değiştiremez.

ailede benden başka bisiklete binen yok uzak akrabalar dahil hiç birinde olanlarında balkonlarında 5 10 senedır kullanmadıkları bısıkletleri durur

4. chnkrmz

chnkrmz cimi cimi qua qua

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    benim bisiklet bi şahin parası ettiğinden annemi ikna edebildim. yoksa garibim dışarlarda köşelerde üşeyecekti :D

5. hüseyin salman

hüseyin salman Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    bende mtb almayı düşünüyorum valide hanımdan nasıl tepki görecem bilmiyorum o yüzden digerini elden cıkarmaya karar verdim :D

6. no haşhaş no vitamin

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    aslında evdekılere bısıklet almayı düşünüyorum yalnız onlar fazla kullanmaz benim kadar, mecbur dışarda bırakamıyacaklar bende rahat rahat içeri alıcam. mecbur bakımını yapıyoruz her kullanımdan sonra, temızlığını yaptıktan sonra bir bisiklet daha olsa da fark etmez aslında onu da alırım içeri kapının önüne koridora bir alabilsem zaten parlatıyorum her geldğimde 1 saat temizliğini yapıyorum :evil:

7. halil halil

halil halil Kıdemli Üye

Seviye:
    jantlara galoş geçir

8. Hamit E.

Hamit E. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    satın hediye edin

9. no haşhaş no vitamin

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    satınca yine alıcam yine aynı sorun olucak 25 yıldır bisiklete biniyorum 30 yaşındayım bisikletimin olmadığı zaman olmadı

10. Melih Çolak

Melih Çolak Cyclist ♥

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    ben bir tane bisikleti kullanamıyorum abimiz 3 taneyi kullanıyor :D hayrına hediye et bari benim evim boş :D

Samet Yurt bunu beğendi.
  11. Hamit E.

Hamit E. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    evdekileri ikna edin onlarda binsin :D

12. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bodurumdaki bisikletleri öyle bir yazmissinki, sanki orta seviye olduklari icin bi ise yarammis gibi. Ohalde senin bisikletlerin 3de üst seviye.
    Bu durumda korkmana gerek yok, balkona koya bilirisin. Genellikle üst seviye bisikletler titan, alu ve Karbon olur. Donanimlari da ayni sekil de titan, alu, Karbon ve paslamaz celik olur. Bu durumdada paslanma tehlikesi olmaz.

Söyle bir secenek daha var.....
    Eger bodrum 4 bisiklet dahil senin 3 bisiklete müsaitse, orayi güzelce bi temizle, duvarlari boya, güzel bir onarimdan gecir ve bisikletlerini oraya birak. Hic yoktan sayen de bodrumda temizlenmis olur, bisikletlerine de bir iylik yapmis olursun. :in:

13. no haşhaş no vitamin

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    d

aprtmandakıler kullanmıyor almışlar demek sıtediğim hıç kullanmadan atmışlar ustlerınde toz bırıkmış lastıklerı inmiş sonra su boruları patlamış üstlerıne su dokulmuş ben para verseler bınmem o bısıkletlere o yuzden berbat durumdalar dedım orta sevıye alt sevıye olması değil kullanılmamaktan esyaların olduğu penceresı olmayan bodrumda durmaktan berbat duruma gelmışler sıfır bısıkletlerı koymuşlar bodrumda ne ararsan var koşu bantları 3 4 tane var sıfır alınmış koyulmuş koltuklar vs temızlenemez durumda sureklı eşyalar plastık malzemeler vs toplanıyor orada haftalık olarak ve bodruma gırmesı bıle zor oluyor

kapıcı da ne bulursa gazete vs bırıktırıyor mermer kalorıfer sonra satmak ıçın yönetici de ayrı sırkettı ordan da yonetıcıye gectı o da yok ortalıkta aylardır

dediğiniz gibi yapmam zor çok fazla esya var buyuk olmasına rağmen ayrıca penceresı de yok tel orgulu bır penceresı var balkondan daha fazla nemlı olucağını sanıyorum orada