Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

3 Spoke Jant

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Onur Alpan tarafından paylaşıldı.

1. Onur Alpan

Onur Alpan Yeni Üye

Merhaba Arkadaşlar,

Foruma yeni üye oldum ve bu ilk mesajım. Hepiniz gibi bisiklet benim için de çocukluğumdan beri en büyük eğlencem ve zevkim olmuştur. Ta ki çalınana kadar :(

Bir kaç senelik bir aradan sonra, çok sevdiğim bir dostuma da heveslenerek tekrar bir bisiklet almaya karar verdim. Çocukluğumuzdaki Pinokyo'lar, BMX'ler; daha sonraki Bianchi ve Peugeot'lara artık kimse bakmaz olmuş :) Pek bilgi sahibi olmadığım Trek ve Scott gibi yeni markalar piyasaya çıkmış.

İnternetten bayağı araştırdım. Aşağıdaki resimde görebileceğiniz üç kollu jantları olan bir bisiklet arıyorum. Sebebi tamamen tasarımının hoşuma gitmesi, kullanışlılık, sağlamlık ya da başka hiçbir bilgim yok. Ancak bulabildiğim markalarda böyle jantlara sahip bir model yok.

Sizlerin bildiği ve bana tavsiye edebileceğiniz herhangi bir marka/model var mı?

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şimdiden çok teşekkürler,

Onur

2. Vural UZUN

Vural UZUN Forum Demirbaşı

Seviye:
    Dostum merhaba,
    Aramıza hoşgeldin. (Yazının altına yerleştirdiğin resimler açılmıyor:) Öncelikle bunu söyleyeyim. Sanırım resmin boyutu büyük.
    Ben de yaklaşık 2 aydır merak sardım bu işe. Çok keyifli. Çocukluk günlerime geri döndüğümü hissediyorum. Bisiklete binerken aklımda ne var ne yoksa gidiyor. Tam bir özgürlük hissi. Ben de senin gibiydim açıkçası, yıllar içinde bu piyasa çok gelişmiş ama haberim yoktu hiç bir markadan modelden. ben trek 3700 aldım Gri renkte. Yakşaık 340 Euroydu yanılmıyorsam. Alet edevatıyla falan toplam 1.000 TL'ye çıktı diyebilirim. merida, salcano ve scott vardı ayrıca ben bakarken. Onlar da belki ilgini çekebilir. Scott aspect 50 gibi bir model vardı benimkine benzeyen ancak biraz daha pahalıydı.
    yardımcı olabileceğim bir şey olursa sorman yeterli. Sınırlı bilgimle elimden geldiğinde fikir vermeye çalışırım. Forumda çok bilgili deneyimli arkadaşlar var onlardan da yardım alabilirsin.
    tekrar hoşgeldin aramıza.

3. Muhammet Galata

Muhammet Galata Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    resimleri göremedik fakat bahsettiğin jant sanırım kolonlu jant
    benim bildiğim delta bisiklette vardı sanırım ama jant olarak

4. Onur Alpan

Onur Alpan Yeni Üye

Teşekkürler arkadaşlar,

Resmi yüklemeyi tekrar deniyorum. Umarım bu sefer sorun çıkmaz.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler...

[​IMG][/URL][/IMG]