Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

3. Saray (Tekirdağ) Laladere bisiklet turu etkinliği...

Konu, 'Bisiklet Festivalleri ve Fuarları' kısmında HakanMaktav tarafından paylaşıldı.

1. HakanMaktav

HakanMaktav Aktif Üye

Adı:
    Hakan
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Saray ilçemizin 3. Uluslararası 11. Geleneksel Saray Kültür Sanat ve Barış Festivali kapsamında düzenlenecek olan 21 AĞUSTOS 2016 PAZAR GÜNÜ "SARAY - LALADERE BİSİKLET TURU ETKİNLİĞİ"miz Saray Belediyesi ve Saray Belediye Spor Bisiklet Klübü işbirliği ile gerçekleştirilecektir.

Ektinlik Süreci boyunca Yurt dışından gelen (CEZAYİR, PARAGUAY, GÜRCİSTAN, UKRAYNA ve TÜRKİYE'nin çeşitli ilçeleri) müzik ve gösteri ekipleri ile birlikte sürdürülecektir.

Çeşitli hediye ve Çekilişlerin (Bisiklet, Forma, Bandana vb) yapılacağı Etkinliğe tüm halkımız ve Ülkemizin değişik illerinden gelebilecek bisiklet severler davetlidir.

Dipnot, Sebahattin Gerceker ve Javerno bunu beğendi.
  2. Javerno

Javerno Yeni Üye

Adı:
    Berkan
    Seviye:

Bisiklet etkinliği 2 dalda sürecektir (MTB Yolu - Yol Bisikleti Yolu)

Etkinlik Programı:

"
    BİSİKLET ETKİNLİĞİMİZİN VARIŞ NOKTASI 'LALADERE MESİRE ALANI'
    Saray'ımızın eşsiz ve cennet köşelerinden biri olan 'LALADERE MESİRE ALANI' hafta sonu kamp kuracaklar için ideal bir yer. Nehir ve inanılmaz güzellikte dehasal ağaçların bulunduğu bu bölgede doğanın ritmini duyabilirsiniz.
    BİSİKLET ETKİNLİĞİMİZİN ‘de varış noktası olacak bu bölge'de çok çok güzel vakit geçireceğinize inanıyoruz."

HakanMaktav ve Dipnot bunu beğendi.
  3. aserifoglu

aserifoglu Yeni Üye

Adı:
    Akif ŞERİFOĞLU
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    3. Saray Bisiklet Etkinliği
    Adresinden takip edebilisiniz.

+300 katılımcı görünüyor şuan. Gayet iyi bir sayı. Tamam yarısı yalan olsa yine epey iyi :)
    Memleketim topraklarında düzenleniyor olup katılamamak çok rahatsızlık verici bir durum.
    İmkanı, zamanı olan bisiklet severlerin keyif alacağı bir organizasyona benziyor.
    Sorunsuz, eğlenceli, sağlıklı pedallamalar...

HakanMaktav bunu beğendi.
  4. M.Cevat Bayhan

M.Cevat Bayhan Forum Bağımlısı

Adı:
    Cevat Bayhan
    Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Kendimi iyi hissedersem Büyükkarıştıran'dan (40 km) pedallayarak, hissetmezsem arabamla Saray'a kadar giderek katılacağım. Yakın çevredeki bisikletçi kardeşlerimizin bu etkinliğe gelmeleri önemlidir. İçinde bisiklet olan her faaliyete imkanlarımızı zorlayarak katılalım arkadaşlar...

5. Javerno

Javerno Yeni Üye

Adı:
    Berkan
    Seviye:
    Edirne ve çevre illerden de katılım olacaktır.İmkanı ve zamanı olan herkesin katılması rica olunur :) Forma, kask, bisiklet çekilişleri yapılacaktır..

@aserifoglu 500'e yakın katılımcı bekleniyor.

6. CengizCelik

CengizCelik Yeni Üye

Adı:
    Cengiz Çelik
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Biz de corlu' dan demir pedal grubu olarak katilicaz facebook uzerinde gectigimiz gunlerde baktigim zaman 350 kusurat kisi gidecegini isaretlemisti. Velimese senligine ortalama 500 kisi katildi diye biliyorum. O senlikte formalar yetmemisti ilk gelen halk bisikletle alakasi olmamasina karsin ikiser ucer tane almisti dagitilan seylerden. Akabinde ben ve onlarca kisi magdur olmustu. Umuyorum ki bu senlikte gerceklesmez bu olaylar, guzel bir etkinlik olmasi dilegiyle

7. Kuzey Ege

Kuzey Ege Single Speed

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Laladere'yi "Lapierre" gibi okudum. Ve dedim ki icimden, "helal olsun Lapierre'cilere, grup kurmuslar tekirdagda"

Suat Özkul, HakanMaktav ve Javerno bunu beğendi.
  8. Javerno

Javerno Yeni Üye

Adı:
    Berkan
    Seviye:
    @CengizCelik Bahsettiğiniz olumsuzluklar için gerekli önlemler alındı, bu tür olaylara müsaade edilmeyecektir :)

CengizCelik bunu beğendi.
  9. becoca

becoca Aktif Üye

Adı:
    Bayram
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    İstanbuldayım. Sanırım gelemem. Arabayı da bizimkiler götürdü. Neyse bakalım.Gün ola harman ola demişler ...

10. CengizCelik

CengizCelik Yeni Üye

Adı:
    Cengiz Çelik
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    @Javerno Umuyorum cunku o gun ciddi anlamda uzulmustum. Halkimizin bu denli duyarsiz olmasina. Bir tarafta adam 60 km yol surmus ac ve yemek yiyecek 6 saattir bekliyor. Diger tarafta halk gelip 5 er tane yemek aliyo posete koyuyo gidiyor. Sonra bisikletciler 45 dk kadar bekliyor. Cekilis oluyor, adam 4 tane cocugunu salmis hepsi forma almis hepsinin elinde 4'er tane cekilis bileti (hatta bir tanesinde 7 tane vardi) 1poset dis macunu ve fircasi almis saglik bakanliginin dagittigi yani baya uzuldum boyle olmasina. Bunun yerine bisikletcilere giriste her sey verilse hani daha hos bir goruntu cikardi. Benim de okul basliyor, corludan uzak biraz umarim sonraki gunlerde agri sizi yapmaz.

11. aserifoglu

aserifoglu Yeni Üye

Adı:
    Akif ŞERİFOĞLU
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @Javerno Umarım keyifli ve @CengizCelik arkadaşımızın bahsettiği olumsuz durulardan uzak bir etkinlik olur.
    Katılamayacağım için üzgünüm, eh bir forma ayarlarsınız bana :) :)