3 Mayıs Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
Bu seneki Cumhurbaşkanlığı bisiklet turu 3 Mayıs'ta gerçekleşecekmiş. Yine Boğaz geçişimiz var anlıyacağınız :) Ama bu sefer tersten.

Kayıt için : (link) sitesi üzerinden online kayıt yapılıyormuş ama şuan çalışmıyor :) mail attım bakalım düzelecekmi zannetmiyorum. ama olsun numarasızda girilebiliyor sonuçta ;)

Bilgi bölümdeki açıklamalarıda kolaylık olsun diye buraya yapıştırıyorum.
KAYITLAR NASIL OLACAK ?

• Kayıtlar sadece (link) adresinden online olarak, 29 Nisan 2015, Çarşamba saat 17.00 ye kadar yapılabilmektedir. Kayıtlar 2000 kişi ile sınırlıdır. Bu limite ulaşır ulaşmaz kayıtların kapanacağını göz önünde bulundurunuz.
BISIKLET GEZISI

• İstanbul Bisiklet Gezisi İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Bisiklet Federasyonu ve SPOR A.Ş. işbirliğinde 3 Mayıs 2015 Pazar günü gerçekleştirilecektir. Profesyonel Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’na paralel amatör bir etkinlik olarak, Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu bisikletçilerinin köprüyü geçmesinden hemen sonra başlayacaktır.
SIRT NUMARASI TESLIM

• Kayıt yaptıran katılımcılar, Avrupa Yakasında SPOR A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN, Anadolu Yakasından ise Göztepe Parkı Gülbahçe Spor Tesisinden 1 - 2 Mayıs tarihleri arasında 08’den 17’ye kadar sırt numaralarını teslim almak zorundadır.
HAZIR OL

• Katılımcılar start alanında 12:00 de hazır bulunmaları gerekmektedir.
Tesekkurler. SPOR A.S.
1
SSS
2
3
4

Scudo

srdrmrs

Forum Bağımlısı
Tepki
6.005
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Canyon
orada olacağım

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
bu yarış gibi birşey mi yoksa öylesine anma turu mu ?

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kısıklıdaki IETT garajına nasıl ulaşacağız ;)

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
@mehmet ulaş geçen sene katılmıştım bildiğin etkinlik. cumhurbaşkanlığı yarışları var profesyoneller gidiyor önden sonra biz bisikletlerle peşlerinden yardırıyoruz :D geçen sene az kalsın yetişiyodum desemde inanma :) anma etkinliği değil bildiğin gezi gibi düşün. baya suluk toplayan oldu ben alamadım hiç :D

• Beğen
Tepkiler: Sabih Bağcı

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Site çalışmaya başlamış. Bilgileri aşağıdaki gibi güncellemişler.

Genel Bilgiler - İstanbul Bisiklet
• Kayıtlar sadece (link) adresinden online olarak, 29 Nisan 2015, Çarşamba saat 17.00 ye kadar yapılabilmektedir. Kayıtlar 2500 kişi ile sınırlıdır. Bu limite ulaşır ulaşmaz kayıtların kapanacağını göz önünde bulundurunuz.
• İstanbul Bisiklet Gezisi İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Bisiklet Federasyonu ve SPOR A.Ş. işbirliğinde 3 Mayıs 2015 Pazar günü gerçekleştirilecektir. Profesyonel Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’na paralel amatör bir etkinlik olarak, Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu bisikletçilerinin köprüyü geçmesinden hemen sonra başlayacaktır.
• Toplanma Yeri; Eski Kısıklı caddesinde, Papyon oto pazarı arkasındaki Mabeyin Restaurant yanında bulunan İETT garajı olacaktır.
• İstanbul Bisiklet Gezisi katılımcıları; Eski Kısıklı Caddesinden start alarak Boğaziçi Köprüsü katılımından devam ederek köprüye ulaşır. Beşiktaş yol ayrımından ayrılarak Barbaros Caddesinden Beşiktaş Meydanına ulaşan bisikletçile,İnönü Stadı istikametinde devam ederek Karaköy Meydanından Galata Köprüsünü varırlar. Köprüyü geçtikten sonra hemen sağ tarafta bulunan Turyol Kadıköy - Üsküdar İskelesinin bulunduğu İETT otobüs durağına gelerek bitiş noktasına varırlar.
• Katılımcılar 07:00 - 09:00 saatleri arasında toplanma alanında hazır bulunmaları gerekmektedir.
• İstanbul Bisiklet Gezisi’ne katılacak tüm katılımcıların kask takması zorunludur!
• Katılımcılar kendi kasklarını ve bisikletlerini getirmek zorundadır.
• Kayıt yaptıran katılımcılar, Avrupa Yakasında SPOR A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN, Anadolu Yakasından ise Göztepe Parkı Gülbahçe Spor Tesisinden 1 - 2 Mayıs tarihlerinde 08:00’ den 17:00’ ye kadar sırt numaralarını teslim almak zorundadır.
• Etkinliğe 18 yaşından küçükler katılamaz!
• İstanbul Bisiklet Gezisi'ne katılım ücretsizdir.

• Beğen
Tepkiler: Hüseyin Kara

evrenozbilen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.141
İsim
Evren
Bisiklet
Scott
Sitenin üst kısmında 'gezi', altında da 'yarış' ve 'senin yarışın' yazıyor... :ckskc:

orhankou

Aktif Üye
Tepki
405
İsim
ORHAN
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
şimdi siteye girip iletişim numarasını aradım.Bağladılar ama kimse çıkmadı.

Tepki
36
İsim
Sinan Sertkaya
Bisiklet
Focus
Siteden online olarak kayıt yapılamıyor ya da ben yapamadım. Kayıt yapmayı beceren var mı?

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
http://kayit.avrasyabisikletgezisi.com/images/tick.gif
TEBRİKLER AVRASYA BİSİKLET GEZİSİNE
BAŞARI İLE KAYIT OLDUNUZ.

@mehmet ulaş aralardan kaçarsın :D

orhankou

Aktif Üye
Tepki
405
İsim
ORHAN
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bende kayıt oldum şimdi.

Hata düzelmiş.

Özer Koç

Daimi Üye
Tepki
91
İsim
Özer Koç
Bisiklet
Salcano
18 i doldurmadığım için kabul etmiyordu. Doğum yılını biraz büyük yazdım. Oraya gittiğimizde sorun çıkarmazlar inşallah

rata

Üye
Tepki
54
Bisiklet
Salcano
@Özer Koç

Kaydolmadan da katılınıyor. Geçen sene biz katıldık.

Ancak t.c kimlik no. ve telefon ne yapacaklar acaba. Bu bilgileri doğru girmesek olur mu ?

Özer Koç

Daimi Üye
Tepki
91
İsim
Özer Koç
Bisiklet
Salcano
Ben tc yi telefonu vs. doğru girdim ama yaşımı biraz büyük gösterdim. Sorun etmezler umarım @rata

Tepki
12
Kaç gündür bunu bekliyorum. Eskiden (bu etkinlik başladığından beri (2012)) avrasyabisikletgezisi.com adresinden kayıt oluyorduk.Spor A.Ş yi aradım ama bir türlü beni bisiklet ile ilgili birime bağlayamadılar. Velhasıl kelam iyi oldu bu konu.