3. kaskimida kirdim:(

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
dun yine bayaa kotu dustum. artik son antremanlari yapiyorum yaris icin. bayaa moral bozuklugu yapti bende. daha once videosunu yolladigim inislerin birinde yuzume carpan agac dali yuzunden onumdeki 50 cm lik cukuru goremedim. zaten agac dalindan sonra aniden donkk diye bi ses arkasaindanda yildizlar :)) kendime gelmem bi kac saniye aldi. sonra kafamda sallanan bi sey hissettim elimi attigimda kaskin catlamis kirilmak uzere oldugunu gordum. zaten cikarmaya calisirkende kirildi :( bu simdiye kadar kirdigim 3. kask oldu. valla Allah koruyo dustugum yerde ucu kirik kalincana bi agac dali vardi. kaslarimin ve gozumun ordaki deriyi siyirdi eger gozume falan gelseydi herhalde kor falan yapardi beni. o an o aciyla yuzumde yarik olustu sandim, hemen cep telefonunmla yuzumun bi resmini cektim. allahtan derin degil siyriklar. hatirladikca titreme geliyo hrrr...

Scudo

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
gecmiş olsun dostum, allah korumuş..
yarışmanda başarılar diliyorum.

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
saol murat. umarim umarim dereceye girerim...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Geçmiş olsun beverly.
Bırak da kırılan kask olsun ;).
Yarış da bol şans, bu haftasonu biz de Yalova'dayız :).

Cevat_Genc

Forum Demirbaşı
Tepki
241
Çok Geçmiş olsun abicim kendine dikkat et yarış arefesinde sakatlanma sen bizim gururumuzsun :) gecengün bende emirgan korulugunda toprak yolda hızlı bi iniş yapıyodum bi kanal vardı derin bi kanal derin oldugunu fark edememişdim az kaldı bende güme gidiyodum ön amortisör kurtardı walla.. bian aklıma geldi.. tekrar geçmiş olsun yarışda başarılar...

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
geçmiş olsun beverly,
büyük kaza atlatmışsın.

yarışmadan "dereceye girdim" haberini bekliyoruz...
:)

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
geçmiş olsun abi ben hergün düşüyom vala son düşüşümden sonra bende artık dizlik dirseklik felan takmaya karar verdim baya kötü oldu dizlerim dirseklerim :D

Tepki
21
geçmiş olsun bi kaskın kırılmasından bişey olmaz ama kaskın altındakine zarar gelseydi?

T

Tuğrul

Misafir
Aman Sabri ,kırılan kask olsun.Kask olsun da kafanı kırmadan, 3 kask kırmak da büyük şans doğrusu.
Bence , şansını fazla zorlama........

Çok geçmiş olsun........

SerkanEriş

Bisiklet Meraklısı :)
Tepki
170
İsim
Serkan Eriş
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
geçmiş olsun bevery, kaskının marka modeli neydi.. hatta kırdıklarının hepsini yazda kafanı koruyan markanın modelin şanı yürüsün :D

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
saolun arkadaslar. son zamanlarda abartmistim risk olayini inislerde.simdi daha temkinli olmaya karar verdim. ama bilmiyorum ne kadar surer. kaskin markasi six six one modeli bravo xc, iyi bi seye benziyodu ama :)
bu arada tr ye kesin donus yapiyorum.1-1,5 ay icinde cok heyecanliyim.umarim alanya yarisina yetisirim.(tarihini bilmiyorum ama)

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
228
geçmiş olsun abi harbi büyük şans yani aman dikkat umarım iisindir bu arada yarışta başarılar