Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı 3 Gün kullanılmış Cont. RaceKing 26x2.2 Dış Lastik. -100km

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Onur Demir CE tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Onur Demir CE

Onur Demir CE Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhabalar arkadaşlar.

Astro 30 ile birlikte gelen continental raceking 26x2.2 lastiği satıyorum. 1 adettir arka tekerden çıkmadır.

şanssızlığımdan sürekli patlattığım için(biri inik havadan dolayı patladı tümsekten zıpladıktan sonra diğerinde de belirsiz bir cisim girmiş) eski bisikletimden çıkma 1,95 cstleri taktım dişlileri daha kalın olduu için o yüzden kullanmıyorum 3 haftadır tekerleri.

Balkonda duruyordu biraz havadaki tozlardan ötürü kirlenmiş duruyor fakat dişleri sıfır gibidir kazık fren yapmamaya özen göstermiştim yeni oldukları için.

İstanbul anadolu yakasında merkezi yerlerde haftaiçi saat 6 ten sonra elden verebilirim. çifti 50-60 euro arası değişiyor tamamen sıfır olmadığını da göz önüne alırsak ve tek tekerim olduğu için 35TL istiyorum. Kargo olaylarına pek girmeyelim kocaeliden de elden verebilirim fakat o zaman 45 tl ye verebilirim. Avrupa yakasına da merkezi yerler (beşiktaş eminönü taksim vs) olmak üzere elden 40 tl ye verebilirim. taban fiyatı 35 tl dir o kesin :)

2. Onur Demir CE

Onur Demir CE Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    güncel arkadaşlar. pendikten kalamışa kadar sahil boyunca elden teslim yapabilirim akşam saatlerinde.

3. Onur Demir CE

Onur Demir CE Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    güncel arkadaşlar.

4. Onur Demir CE

Onur Demir CE Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    elden teslim hala güncel.

5. Halil EROĞLU

Halil EROĞLU Aza

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Telli mi telsiz mi? Ben de bir ara telli satacaktım, sağolsun arkadaşın biri uyardı fiyat konusunda. Astro 30'dan çıkmaysa telli modelidir bu. Yani tanesinin sıfırı 43TL. Çifti 34€. Telli olanın linkine buradan, telsiz olanın linkine şuradan ulaşabilirsin...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.