Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi 3 Camlı Bisiklet Gözlüğü + Hediyeli, 76 Ledli Bisiklet Feneri - SATILDI

Konu, 'İkinci El Aksesuar ve Giyim' kısmında Ümit Arabacı tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ümit Arabacı

Ümit Arabacı Kıdemli Üye

Seviye:
    Gözlük camları araba camlarının üretiminde kullanılan malzemeden yapılmıştır. Hafif bir yapıya sahip, estetik ve oldukça kullanışlıdır. üzerinde siyah mercekleri bulunmakta yanında yedek olarak Aynalı ve Sarı renk mevcuttur. Kutu içeresinde Taşıma çantası, Kılıfı, Boyun askı ipi, 1 Adet Aynalı 1 adet Sarı mercek bulunmaktadır.

Hediyesi olarakda bu ürünü vereceğim

ANAHTARLIK CASUS GİZLİ KAMERA
    (Ben görüntü kaydettim fakat codec yada başka bir sorundan dolayı Ses Gelmedi daha sonrada uğraşmadım )

cihaz fotoğraf ve video çekimini yapıyor fakat videoda ses gelmiyor ben denedim gelmedi belki codeklerden kaynaklanıyor olabilir normalde çekimlerde herhangi bir sorun yoktur.
    Ürünü almak isteyen olursa lütfen bunu göz önünde bulundurarak alsın!!!
    Nasıl Video Çekimi Yapılır ?

ON/OFFdüğmesine uzunca basarak cihazımızı açıyoruz ve FOTO/KAMERA düğmesine3sn kadar basarak video kaydetmeye başlıyoruz. Kaydı bitirmek vekaydetmek için ise FOTO/KAMERA düğmesine basarak kaydı bitirip otomatikkaydetmiş oluyoruz.

Nasıl Fotoğraf Çekimi Yapılır ?

ON/OFFdüğmesine kısa basarak sarı ışığın hafif yandığını göreceğiz. ArtıkFOTO/KAMERA düğmesine tek ve kısa basarak istediğimiz kadar fotoğrafçekebiliriz.
    ÜRÜNÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİ:
    3,5 saat görüntü ve sesi kayıt altında tutabilir
    Flash disk olarak kullanılabilir
    Cd gerektirmez tak çalıştır özellikli
    Video format 720 x 480 pixels 30 FPS
    Fotoğraf: JPEG formatında 1280 x 1024 piksel
    Boyut: 50 x 32 x 13mm
    Renk : Siyah
    Metal : plastik
    Pil : Dahili şarjedilebilir Li-Ion pil

- Kayıt Süresi: Takılan hafıza kartına göre değişkendir.

- Arabalarınızda kullandığınız anahtarlık alarm kumandasının içinde bulunan kamerayı araç içinde veya portatif olarak da taşınabildiği için araç dışında da güvenliklerinizde kullanabilirsiniz.

- Aynı kalem kamera ,sakızkamera gibi usb den şarj olarak çalışan anahtarlık kamera kendihafızasına renkli ve sesli olarak kayıt yapabilmektedir. Anahtarlık kameranın tam şarj ile devamlı kullanma süresi 2 saattir.

- Anahtarlık kameranın tam şarj edilme süresi 2 saattir.

- Anahtarlık kamera kendihafızasına kayıt yapan kameralardaki en yüksek çözünürlük olan 720x480çözünürlüğünde olup,avi formatında kayıt yapar.

- Kayıtları bilgisayarınıza anahtarlık kamera seti ile gelen usb kablosu ile anahtarlık kamerayı bilgisayarınıza bağlayarak media playerdan izleyebilirsiniz veya hafıza kartını bagladıgınız tüm cihazlarda görüntüleri izleyebilirsiniz

- Ayrıca anahtarlık kamera flasdisk özelliğinde olduğu için tüm döküman,resim.müzik ve datalarınızı anahtarlık kamerada taşıyabilir ve usb bağlantısı ile aktarım yapabilirsiniz.

Yada bu ürünü hangisini isterseniz

Ürünlerin Hepsi sıfır olup hiç kullanılmamıştır

Ürün 76 Ledi Fener
    76 ledli bisiklet farı ön far 4 moddur 1. basışta 12 led 2. basışta 24 3. basışta 76 led yanar 4. basışta ise flaşör gibi tüm ledler yanıp sönmektedir. arka farda ise 7 mod bulunmaktadır. Ön far 4 adet kalem bile çalışmaktadır, arka far ise kumanda pili olarak tabir edilen 2 adet ince kalem pil ile çalışmaktadır. Ben kendim de kullanıyorum gece sürüşlerinde farkedilmemek mümkün değil pil ömrünü soracak olursanız ben 4 adet Duracell kullanıyorum aralaksız tüm ledler yanıyor şekilde 4 saatten fazla kullandım hala aynı parlaklığı almaktayım ışığın parlaklığı tamamen pilin kalitesine bağlı bir durumdur.

Gözlük 45 TL
    76 Ledli Bisiklet Feneri 20 TL
    Kargo alıcıya aittir

2. Ümit Arabacı

Ümit Arabacı Kıdemli Üye

Seviye:
    Sadece Anahtarlık görünümlü Gizli kamera ve 76 ledli Far ile ilan günceldir
    Anahtarlık Kameranın yanında 2Gb da hafıza kartı verilecektir fiyat 35 TL

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.