## 3 aylık tertemiz çiziksiz Scott Speedster S40 ## kask hediyeli...

Tepki
29
Merhaba arkadaşlar az önce arkadaşım vermişti bu ilanı fakat moderatörler silmiş baskası adına ilan vermek yasak olduğu için şimdi ben veriyorum ilanı foruma girmeye pek vaktim olmuyor bana cep telefonumdan ulaşırsanız daha hızlı cevap alırsınız.
Bisiklet 3 aylıktır üstünde bir tek çizik vuruk ezik hiç bişey yoktur sorunsuzdur alan arkadas senelerce sorunsuz binebilir.Erdoğanlar dan alınmıştır sonradan mavic aksiyum jant seti , renkli kablolar ve hutchinson quartz lastikler takılmıştır.Bisikletin altındaki ve kadronun iç kısmındaki bantları kendim dekore ettim cok orjinal oldu hatta bisiklete daha bi orjinallik kattı
Bisiklet tiagra vites sistemine sahiptir aynakol truvativdir mavic jant seti vardır ve diğer parçalarda resimlerde çok açık gözüküyor uzun uzun yazmıyorum
Kadro boyu : medium size yani 54 cm
Ağırlık : 8.75 kg
Bisiklet yüksek albeniye sahiptir :D bakan bir daha bakıyor ordu sokaklarında :)
Arkadaşlar bisiklet dediğim gibi süper temiz bir bisiklettir garantisi davam etmektedir yanında kask hediyesi vardır ve bu temizliğine göre yine de makul bir fiyata verilecektir
Fiyat : 1750 TL
Pazarlık payı vardır.
Kargo ve havale alıcıya aittir.
detaylı bilgi için iletişim : 0538 899 19 69 murat yaşar
dediğim gibi telefondan ulaşırsanız daha hızlı cevap veririm foruma girmeye pek vaktim olmuyor.

Scudo

Akif Bozkurt

Forum Bağımlısı
Tepki
168
Bisiklet
Giant
bisikletı takas dusunurmusunuz bisan zeus var onu ve arkası carbon sadece on vıtes ve aynakol campaknogla gerısı 105 sıfır malzeme var jantlar aynısı ama grı rengi yassı gıdon kaskıda tek satmak ıstermısınız

semihh

Forum Bağımlısı
Tepki
189
verilen telefon numarasından ararsanız detaylı bilgi alırsınız
foruma pek giremediği için msjlarınızı burdan yanıtlayamaz ararsanız daha hızlı cevap alırsınız :)

semihh

Forum Bağımlısı
Tepki
189
ağırlık 8.75dir detaylı bilgi için gün içinde telefondan ulaşabilirsiniz murat abiye :)
burda sorulan soruları ben yanıtlayacağım murat abinin foruma cok sık giremediği nedeniyle :)
Bilgilerinize...
İyi aksamlar...:)

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443
özelden mesaj attım...anlaşabilirsek almayı düşünüyorum..

semihh

Forum Bağımlısı
Tepki
189
@ismailofli

abi özelden msj attın ama murat abi pek giremiyor nete telefondan ararsan daha iyi olur ama sormak istediğin birşey olursa burdan ben cavaplarım :)

semihh

Forum Bağımlısı
Tepki
189
bisiklet satılmıştır konu kilitlenebilir :)