3 aylık bekleyişten sonra carraro crx 900

emre özbay

Daimi Üye
Tepki
224
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ulan bi heves yaptım iyi bir bisiklet almalıyım yarışlara katılıyımda işte aman aman.Aileme falan danıştım hem sitedeki olsun hem şehrimdeki bisikletçilere sora sora alıcağım bisikleti seçtim, crx2012 istiyodum 2.5-3 ay boyunca almak için bekledim slx vites sistemi sontour epicion maşası deore frenlerine aşık oldum ve bekledim bekledim... Beklerken bisiklet haricinde alıcağım şeylerin parasını biriktirdim kask ışık vb. şeyleri bunun için yemedim içmedim 265tl topladım :D . Şubat ayının 8 inde bisiklet satıcımdan carraro crx2012 nin medium kadro üretilmeyeceğini öğrendim kafama bi balyoz indi sanki...Herneyse gidip carraro crx900 2013 model aldım şuana kadar beni hiç üzmedi (maşallah deyin) :D crx2012 den tek farkı maşasıydı o da ne kadar etki edicek ki? işte fotosu:

https://i.hizliresim.com/wzqmaO.jpg
https://i.hizliresim.com/eaRod7.jpg

Scudo

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bunun renklerini çok seviyorum ya hayırlı olsun. :)

Yücel Demirkılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
278
İsim
Yücel Demirkılıç
Bisiklet
Specialized
Hayırlı olsun , naçizane tavsiyem ayaklık ve zili çıkarmanızdır. Yarışlara başlayacaksanız çok gecikmemenizde fayda var çünkü tam başlama yaşlarındasınız..

emre özbay

Daimi Üye
Tepki
224
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Yücel Demirkılıç

Ayaklığı yeni taktırmıştım aslında biyere giderken bisikleti yatırmak hiç içime sinmiyordu o yüzden taktırdım bi dezavantaji var mıdır? neden çıkarmalıyım ?

İsmail TARHAN

Daimi Üye
Tepki
405
Hayırlı olsun yeni bisikletiniz çok güzelmiş. Diğer arkadaşın da dediği gibi eğer yarış düşünüyorsanız çıkartılması gereken baya bir ekipman görüyorum ben de :)

Yücel Demirkılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
278
İsim
Yücel Demirkılıç
Bisiklet
Specialized
@emre özbay

En basitinden gereksiz bir ağırlık olarak görünüyor .

emre özbay

Daimi Üye
Tepki
224
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Yücel Demirkılıç

Zil bozuk zaten ayaklığı da yarıştan önce çıkartırım ya bisikleti yatırmak içime sinmiyor benim

Cemre Can Süral

Daimi Üye
Tepki
241
Bisiklet
Corratec
Ağırlıklardan kurtulun derim.Ayaklık büyük engel hayırlı olsun :)

Murtega

Daimi Üye
Tepki
519
İsim
Murat B.
Bisiklet
b'Twin
Sele öne biraz fazla egik gibi...

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız binersin inşallah.

• Beğen
Tepkiler: ufuk şimşek

emre özbay

Daimi Üye
Tepki
224
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bi kaza bela olmadan kullanırım inşallah sele banada garip geliyor ilk başlarda acıtıyordu jel dolgulu kılıf aldım boşuna almışım şuan hiçbi sorun yok

Bahadır Ustaoğlu

Daimi Üye
Tepki
187
ayaklığın mtb de şöyle de bir dezavantajı var. arazide bisiklet çok zıplıcak, sallanıcak vs. ve o esnada ayaklık gereksiz ses yapıcak. diğer olumsuz yanı ise cidden çok feci. olmaz ama olaki arazide ayaklık sallanırken açıldı ve yere takıldı. bisiklet seni üstünden atacaktır. bu yüzden üst seviye mtb bisikletlerde ayaklık olmaz ve tavsiye de edilmez.

ayrıca park ederken bisikleti yatırmak zorunda değilsin. bisikletin gidonunu, selesini ve arka tekerleğini bi yere dayıyarak ta ayakta tutabilirsin.

Turhan Atakan

Aktif Üye
Tepki
33
Bisiklet
Kron
On numara bisiklet hayırlı olsun.Aksesuarları biraz kalitesiz seçmişsin sanki şahsi fikrim tabi.Renkli zil,fener,arka stop 2 liralık çin malı gibi.Güzelim bisikletin karizmasını bozuyolar bence takma onları:)