3 Amatör Avrupa Yakası Sahil'de (R.Kavak- Bebek)

sarıyerlibisikletçi

Forum Demirbaşı
Tepki
142
İsim
Cengiz
Bisiklet
Diğer
Merhabalar.Bugün arkadaşlarla bir sahil gezisi yaptık.Tur boyunca pek çok bisikletlilerle karşılaştık aşağı yukarı %95’iyle selamlaştık ve inanıyorum ki onların belki de yarısı burdandı :) Eğer burdansalar bi kendilerini belli etsinler lütfen :D Sabah 9.10 gibi yola koyulduk Kalender’e kadar her şey güzeldi ancak Kalender’de benim arka göbeğin dağılması ve aniden bisikleti kilitlemesi sonucu tekrar Kozdere’ye dönmek zorunda kaldık.Allah’tan bisikleti yavaş yavaşta olsa gidebilicek duruma getirip gittik ve yaptırdık 20 TL sıkışmış göbeğe ondan tekeri kilitlemiş :D Neyse bu kadar anlatım yeter aşağıda yol güzergahımız,kim kim gittiğimiz ve en önemlisi fotoğraflar:
GİDİŞ ;
Kocataş > Büyükdere > Çayırbaşı > Kireçburnu > Tarabya > Kalender > Tarabya > Kireçburnu > Çayırbaşı > kozdere(bisikletçi) > Çayırbaşı > Kireçburnu > Tarabya > Kalender > Yeniköy > İstinye > Emirgan > Baltalimanı > Bebek

DÖNÜŞ ;
Bebek < Baltalimanı < Emirgan < İstinye < Yeniköy <Kalender < Tarabya < Kireçburnu < Çayırbaşı < Büyükdere < Sarıyer < Yenimahalle < R.Kavak < Sarıyer < Büyükdere < Kocataş

Yol Uzunluğu Gün Bitiminde : 51 Kilometre
Ortalama Hız:27 KM
Maksimum Hız:62 KM

3 Kişiydik:
sarıyerlibisikletçi (Ben yani Cengiz)
hamibektaş
fatihaydın

FOTOĞRAFLAR:
Hami
(link)

Benim dağılan göbek yapılırken:
(link)

Ben ve (Soldan sağa) Kron XC750,Kron XC 250,Kron XC500
(link)

Fatih abi ve Haminin bisikletler dinlenirken:
(link)

Fatih Abi ve bizim bisikletler. Benim yeni göbek ve jant telleride parlıyor hee :D
(link)

Hami'nin 2011 Salcano Nova'sı:
(link)

Ben:
(link)

Ben ve arkamda Tarabya Oteli:
(link)

Fatih Abi ve Ben:
(link)
(link)

Yol Arkadaşlarımız:
(link)

Haminin abisi şirketin kamyonunu almış bizde çağırdık sağolsun bizi Büyükdere'den aldı :)
(link)

O işini hallederken bizde kamyonda bekledik
(link)

Ve gün sonundaki yaptığımız toplam Km:
(link)

Scudo