(2_7_06) pazar sabahı temiz hava aldık. (yavuz_ben)

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
daha önce tofuha nın açtığı konuyu yavuz ve ben gerçekleştirmiş olduk. tofuha ile iletişim sorunu yaşadığımız için bi araya gelemedik ve 2 kişi turladık.

yavuz'la yeni tanıştık ve hemen kaynaştık. saat 7.30 dan 11.30 a kadar pedal bastık. sadece bi kaç kez foto çekmek için durduk. bunun dışında hafif tempoda kafamıza göre takıldık işte..
gerisi; bidiğiniz orman manzaraları (belgrad)

yavuz
(link)

ve bendeniz otec
(link)

(link)

yavuz coştu şaha kalktı ama.. kamera yakalayamadı :D
(link)(link)(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

gece olmadıı nerden anlaşılıyor?
yaprakların arasından ;)
(link)

doğayla bütünleşmiş 1 pislet :D
(link)
hepsi bu kadar..

biz keyif aldık. sizi de bekleriz.

biz keneye rastlamadık amaa
bol miktar sivri sinekcik vardı
biz foto çekmek için durunca
onlar saldırıya geçti

zaten 50gr kanım vardı
o da gitti:D

Scudo

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Yasin kardeşim süper olmuş geziniz. Hiçbir keneyle karşılaşmadınıza sevindim. Fotoğraflar çok güzeller. Belgrat bi başka güzel. Vay be İstanbul'da neler varmış neler. Buralar balta girmemiş tropik ormanlara benziyor. Çok güzel yerler. Senin ve Yavuz kardeşimin ellerine, ayaklarına sağlık.

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: otec ve yavuz

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Yavuz kardeş gezınız mukemmel geçmiş,kaçırdığım için üzgünüm başka sefere inşallah..

Yürekten tebrik ederim fotoğraflar güzel olmuş,Oradaki parkur yeşilliklerden gözükmuyordu en son gıttığimizde..:rolleyes:

Yarın görüşmek üzere...;)

• Beğen
Tepkiler: yavuz

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Sevgili Yasin,
Harika gezmişsiniz.
Ben bisikleti Bursa ya gönderdim ya, bana nisbet olsun diye gezmeye mi başladın. :D
Son Fotoğraf ( silüet halinde olan ) harika.

Acilen ya ben Bursa ya gitmeliyim, yada ... ( ne yadası bisiklet buraya gelecek değil ya ) :D :D :D

Selamlar.

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712

çok teşekkürler Soner.
sen gidiyosun ya :winkenlux :winkenlux :winkenlux ohh.. oohhhh.. :D daha yeni başlıyoruz, bu ne ki..:D bundan sonra gör sen bizi :D :D

siz de orada boş duracak değilsiniz ya..:rolleyes:

sevgiler.

• Beğen
Tepkiler: Soner Sarihan

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
ormanın serinliğini, dinginliğini, dinlendiricliğini ve çekiciliğini hissettim..teşekkürler.güzel bir pazar faaliyeti olmuş ;)

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712

teşekkürler .ben ormanı araziyi çok seviyorum. 4saat kadar bindik ama doğrusu baya bi keyif aldık. ve bu keyfi sizlere yansıtıcak özel fotolarımız yok. bu yüzden bilinen orman manzaraları diye yazmıştım ;)

eskişehire sevgiler

• Beğen
Tepkiler: Murat CER

cambaz24

Aktif Üye
Tepki
88
Tebrikler... Mükemmel doğa eşliğinde mükemmel bir gezi olmu. Tekrar tebrikler...

• Beğen
Tepkiler: otec

yavuz

Aktif Üye
Tepki
93
yasin kardeş resimler için teşekkür ederim:) ..şehirdışından geldiğim zaman tekar bir organizasyon yapalım ..ama bu sefer dediğimiz gibi sağlam bir öğle yemeği yememiz lazım belgrad ta..ormanın tadını çıkaralım değilmi....şöyle mangal falan....tabi gelecek arkadaşlarıda unutmayalım..herkes davetli olacak..görüşmek üzere

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Tebrikler ve teşekkürler..
Bisiklet ve orman çok iyi iki dost. Ormanın kendine has kokusu ve oksijeni, öte yandan gölgesi ve su kaynakları bisikletçiye kol kanat geriyor resmen..

Abant tan ayrılalı yarım gün olmadı ama daha şimdiden ormanı özledim.
(halen bu mesajı İstanbul/Beylikdüzü'nden atıyorum)

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712

beğndiğine sevindim Serkan.

serkan ben 13 senedir biniyorum. bende senin gibi asfalt seviyodum. son 4-5 senedir ormanın tadına vardım, şükür.
balta girmemiş tropik orman mı? :eek: beraber bindiğimiz abiler anlatıyo bazen; öyle sıktı ki bu ağaçlar, xx metre ileriyi zor görüyoduk..
doğru.. balta girmiyo, testere çok daha kolay.. ormanda turlarken bazen uzaktan testerenin sesini duyuyoruz. :( :boese157: her taraf kesilen ağaçların kökleriyle dolu:boese157:
yine sinirlerim gerildi..

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712

olur tabii kardeş.. o gün bi gelsin de..

ahhh ormanım, ormanım... (yukardakilere ilaveten) çiçeği, böcüğü, cıvıl cıvıl kuşları, beleş yemişleri :D ( incir, erik, şirinler çileği, koca yemiş, böğürtlen, kestane, fındık.. bunlar benim bildiklerim. bi de bilmediklerim vardır :rolleyes: )

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807

Bu konuyu ayrıntılı tartışmıştık hatırlıyosan. Bu kesimler gerekli kesimlermiş. Her ne kadar karşı olsakta izinli kesimlermiş.
Neyse bu konuya tekrar dönmek istemiyorum.
Murat abi seninde fotoğrafın harika. Ellerine sağlık.
Sevgiler...

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712

gerekli olabilir de usulüne göremi yapılıyor? evet.. türk usulü..
ben de aynı şeyleri papağan gibi tekrar tekrar söylemek/yazmaktan keyif almıyorum ya kardeş..

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen