Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık 29er Raidon Havalı Maşa 270 tl

Konu, 'İkinci El MTB Bisikleti - Yedek Parça' kısmında Two_Wheels tarafından paylaşıldı.

1. Two_Wheels

Two_Wheels Muhammed İkbal

Adı:
    Muhammed İkbal Ayvalık
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    29er Sr Suntour Raidon Havalı maşam maşa değişikliğinden dolayı satılıktır. Şaft borusu düz olup 18 cm'dir. Maşada kozmetik olarak çizikler mevcuttur. Sol kapağı açılamayacak derecede sıkıştığı için bakım esnasında parçaladım. Kapağın hiçbir işlevi yok. Bulunduğu yer kocaman boş bir delik olarak kalmaması için tornacıda sert bir plastikten kapak yaptırdım. Bakınız: Sarı renkli kapak. Üstünü siyah renkli elektrik bandıyla güzelce sardığınızda sırıtmıyor.:) Kilit kolum hiç olmadı o yüzden kilit çalışıyor mu çalışmıyor mu bilmiyorum. Elinizde varsa deneyebilirsiniz. Son olarak disk fren kablosunu tutan klips üstünde yok. Elektrik kablosu sabitlenen klipslerden bir tane alarak işinizi görebilirsiniz. Çalışmasında ise bir sıkıntı yoktur. Bakımı yapılmış olup tertemiz yollanacaktır. İstenirse alan kişinin kilosuna göre hava basarak yollayabilirim. Ağırlığını bilmiyorum. Ürün Balıkesirdedir. Fiyat kargo dahil (ptt ile) 270 tl'dir.

Maşamın durumunu göz önünde bulundurarak ve ihtiyacı sahibinin ihtiyacını gidermek amacıyla fiyat makul tutulmuştur. Lütfen öldürmeyiniz!

Satılmıştır. Konu kilitlenebilir.