" 29 Nisan " Konuşan Balık Deniz ve Çocuk Şenlği Destek Gezisi

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
(link)

KONUŞAN BALIK DENİZ VE ÇOCUK ŞENLİĞİ

29 Nisan 2007, Büyükada

İki yılı aşkın bir zamandır sürdürdüğümüz Sualtı Temizlik ve Bilinçlendirme Hareketi çalışmalarının başlangıcından bu yana ilköğretim öğrencileri öncelikli hedeflerimiz arasında yer almıştır. Bu nedenle, bugüne değin çalışmalarımızdan elde ettiğimiz verilerin uygun ve anlaşılır hale getirilmesi yoluyla ilköğretim kurumlarında bir çok eğitim ve bilinçlendirme seminerleri düzenlenmiştir. Ayrıca sualtı filmlerinin başı çektiği görsel içerik ile gerçekleştirilen sunumların yanı sıra çeşitli etkinliklerimize miniklerin de katılımı sağlanmış ve çocuklar, etkinlik alanlarındaki çalışmaların bir parçası olmuşlardır.

2005 yılında Çevre Günü vesilesiyle düzenlenen etkinlikte yaklaşık 1500 minik katılımcı ile bir arada çevreye saygı yürüyüşü, açık hava sergisi gezisi, hediye çekilişleri gibi yoğun içerikli bir çalışma gerçekleştirilmiştir. Bu çalışma sonrasında geleneksel bir şenlik fikri şekillenmeye başlamıştır. Geçen zaman içinde bu fikir, “KONUŞAN BALIK” Deniz ve Çocuk Şenliği ile somutlaştırılma aşamasına ulaşmıştır.

KONUŞAN BALIK DENİZ VE ÇOCUK ŞENLİĞİ, miniklerimizle denizi konuşmak, denizi paylaşmak; denizi anlatmanın ötesinde onlardan dinlemek üzere planlanmış bir “çocuk” organizasyonudur. Amacı; sözü çocuklara vermek, söz konusu şenliğin geleneksel olması adına minikleri özendirmektir.

Ayrıntılı bilgi ve katılım için; (link) | hakan@sth.org.tr | 216 337 2830 | 536 715 3801

Ayni Duygu ve Heyecanı Paylasan.......Tum Spor ve Pedalseverleri
Destek Gezimize bekleriz......sewgiler

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

Tum Etkinliklerimizde eldiven ve Kask Takilmasi.......ONEMLE belirtilir
hava raporu ileriki tarihlerde belirtilecektir.Her olasiliga karsi yagmurluklarinizin yaninizda bulunmasi faydali olacaktir.
Bisiklet kiralama imkanimiz bulunmaktadir irtibat numaramdan ulasilmasi
rica olunur.

Complete
Sports*-Man
0533 263 21 69

• Beğen
Tepkiler: akunduz
Scudo

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
heheyt beeeee,benim için şenlik yapılırda ben katılmazmıyımmmmmm:D ..orada olacağımmmm..:D

Lancelot

Üye
Tepki
28
KONUŞAN BALIK DENİZ VE ÇOCUK ŞENLİĞİ nin

Gelecektede olması için 29 Nisan 2007 tarihinde İstanbul-Çağlayanda ki yürüyüşe gideceğim.

Paylaşım için teşekkürler.