29" MTB almayı düşünüyorum ustadlar bi el atsın

Number Pİ

Üye
Tepki
42
İsim
EMRAH BAYINDIR
Bisiklet
Mosso
Hayırlı günler hepinize
ben yakın zamanda 29" bir mtb almayı düşünüyorum bütçem 2300 civarında önerebileceğiniz bisikletler nelerdir
**hemencecik şuraya kullanım amacımı da ekliyeyim alsında yol bisikleti sevsem de bulunduğum yerde eğim fazla var ve düzgün yok az var ben kışın yağmurlu hava da da kullanacağım amacım hem beni burada rahat ettirecek bir bisiklet hemde istanbul da kullandığım zamanda yavaş kalmayacak bir bisiklet düşündüğüm için 29" bir mtb almayı düşündüm bu düşüncem de yanlışlıklar olabilir kusura bakmayın değerli tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

Scudo

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
niye sedona. çünkü o içimizden biri. o bizden biri.
türk markası olsada üzerindeki parçalar yabancı ama olsun sedona iyidir. hizmeti de iyi.
malı satınca seni tanımamazlık yapmıyor.
bu aklının kenarında dursun

(link)

Maverick74

Üye
Tepki
0
İsim
Nazmican
Bisiklet
Scott
Ben olsam scott düşünürdüm. Mesela aspect 930 filan hoş ve başlangıç seviyesinin bi tık üstündedir.Ayrıca istediğin zaman ince tekerlek takıp ön süspansiyonu kilitleyip yol bisikleti gibi de kullnabilirsin.Ayrıca temiz 2.ellerede bakabilirsin trek yada scott derim ben.Şimdiden hayırlı olsun

SEL PER

Forum Demirbaşı
Tepki
792
İsim
Selçuk
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
MTB için CUBE LTD SL :)

Number Pİ

Üye
Tepki
42
İsim
EMRAH BAYINDIR
Bisiklet
Mosso
@mtb_rider @chnkrmz şu aralar sedonna 940 ile scott scale 970 arasında kaldım araların da ki fiyat farkına değermi sizce scott ?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Number Pİ

Scott'ın maşa'sı hakkında tam bilgim yok ancak başa baş makinalar denilebilir. Sedona arka aktarıca bir tık daha önde.

Sedona 940 seni kesinlikle memnun edecek bir makina. Herhangi bir durumda karşında mutlaka muhattap olacabilecek birisini bulursun. Sedona memnuniyetini forumdaki konulardada okuyabilirsin.

Daha öncede sedona kullandım. Bundan sonra başka bir makina alacak olsam yine sedona olur.

Yalchinosis

Daimi Üye
Tepki
319
İsim
Yalçın
Bisiklet
Dahon
@Number Pİ scott scale 970 29er (2014) kullanıcısıyım gayet memnunum, özellikle tırmanışlarda çok başarılı. ben geçen sene sezon sonu indiriminden almıştım ayrıca euro ve dolar henüz zıplamaya başlamamıştı, 2000 tl nin altında fiyata alabilmiştim, şimdiki fiyatını bilmiyorum ayrıca Sedona 940 hakkında bilgim yok aradaki farka değer mi bilmiyorum ama fiyatı çok yükselmediyse scott scale aldıktan sonra pişman olacağını düşünmüyorum.

Yuppata

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Bisiklet
Sedona
@mtb_rider
Sedona 410 kullanıyorum.
Kesinlikle sedona firması için +1