'' 29 mayıs garipçe performans ''

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Details for Sunday, May 29, 2011

http://vortex.accuweather.com/adc2004/common/images/wxicons/87x79_blue/2_int.jpg
Mostly sunny

High Temperature
22°C

RealFeel®
22°C

Winds
NE 29

Maximum UV
7

Thunderstorm Probability
0%

Amount of Precipitation
0

Amount of Rain
0

Amount of Snow
0

Hours of Precipitation
0 Hours

Hours of Rain
0 Hours

poyraz 29 km ....................kısa mesafe 12 km ...................
saat değerlendirmesi önemsiz..............

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
aranan adamlar

1- hasan korsan
2- mehmet ser
3- kartal.

:in: :in: :in:

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
@Kudret Kurtcebe

Abi Bebek rampası beni kaldıramaz :D :D Bakalım başka uzun tur falan olmazsa gelirim ama söz veremem. enver abi edirne turunu bu hafta sonu yaparsa edirnedeyım :) Çünkü benim 1 günde yaptığım en uzun tur rekoru olcak.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Mehmet Ser

face den hasanada ulaştım mehmet ..enver dostun bu pazar olmayacak galba edirne, ayna kol aramakta, bebek yok aynı güzergah garipçe ama mola az.....

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
@Kudret Kurtcebe

Mola yok :) :D Kudret abi neyin ne olcağı belli değil söz veremem fakat gelebirim. Büyük çoğunluklada gelirim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Mehmet Ser

mehmet hasanada faceden ulaştım link attım 4 adam yeter sıkı basarız zati sen düzde canavar gibisin .......29 km rüzgar var birbirimizin rüzgarında gideriz yorulan yer değiştirir....sarıyerde beş dakika durmaca sonra ver elini durmadan garipçe orda bedava çay , 15 dakika ara sonra dönüş durmadan beşiktaş.....bu da bi tarz .......

:in: :in: :in:

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
@Kudret Kurtcebe

bedava çay nerden abi ?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Mehmet Ser

garipçe restoranda sahilde nefis çayı var büyük bardakta ....
mehmet listedesin ama kafamda liste yapmıyorum hasan ve kartal inşallah gelir..

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
@Kudret Kurtcebe

Bakalım nasip kısmet Kudret abi. Performance tuning :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Mehmet Ser

performance tuning vaziyetleri...kartepeye hazırlık mehmet .....

:in: :in: :in: :in:

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
Kudret abi hafta sonu salcano nun düzenlediği yarış var orayamı katılsak bari bişeler için pedal çeviririz :D Madalyamız falan olur :D

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
(link) Arnavutköyde abi. ben girsem bişeler yaparım ama bisikletimi o yolara vurmak istemiyorum bide benim judodan lisansım var sorun yaratır onu geçtim kalmış 3 gün 3 günde lisans lada uğraşamam. Para ödülü baya iyi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Mehmet Ser

evet arnavutköye pazar yollanayım aytek de dedi gel diye evet bi gedek bakak

:D :D :D :D :D

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
@Kudret Kurtcebe

Lisans sorun olmazsa bende girerdim. Ama nasip artık önümüzdeki yarışlara bakacağız.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bol Ödüllü Yarışma Bu Pazar

25 Mayıs 2011 Çarşamba 10:00
Salcano-Playcard Arnavutköy MTB Kupası Salcano, Playcard ve Arnavutköy Belediyesi’nin katkılarıyla bu senenin en bol ödüllü yarışı bu Pazar Arnavutköy'de gerçekleşecek.

Yarışa sayılı günler kala parkur ve diğer detaylar belli oldu. Daha önce akçıkladığımız ödüllerde biraz daha artış söz konusu. Elit Bayanlar ve Yıldız Erkekler kategorisinde daha önceki açıklamamamızda ilk 3’e verilecek ödüller arttırılarak ilk 6 sporcuya verilecek şekilde değiştirildi. Yıldız kategorisinde yarışanlara ise özel bir ödül daha eklendi.
Parkur

Başlangıç/bitiş noktası haritada işaretli (Hastahaneye yakın mavi balon işareti). Parkuru uzunluğu yaklaşık 5.5km olarak hazırladı. Bir turda 160 metre kadar tırmanma var. Hava koşulları iyi olursa Elit Erkekler için 5 turluk bir yarış planlanıyor.
Parkur Haritası

Harita için buraya tıklayın. Parkurun son hali olmadığını da belirtelim.
Ödüller

Yıldız kategorisinde Salcano sponsorluğunda yarışmayan en iyi dereceye sahip birinci yarışçıya karbon gövdeli Salcano XC010 X7 bisiklet, ikinciye alüminyum alaşımlı kadroya sahip Salcano NG030 X7 bisiklet, üçüncüye Rockshox Tora maşa, dördüncüye Suntour Raidon maşa, beşinciye de Suntour XCR aynakol hediye edilecek. http://www.mtbtr.com/uploads/2475H4.GIF
Ödüllendirme yapılabilmesi için yarışmaya katılacak bisikletçilerin Yapı Kredi Kredi Kartlarından birine (Play, Adios, Gold, Classic, vb) veya World Banka Kartına (Yapı Kredi ATM kartı) sahip olmaları gerekmektedir. Ödül tutarı olan bedel, derece alan yarışmacının kendisine ait olan Yapı Kredi Kartına veya World Banka Kartına, Worldpuan olarak ve yarışma sonuçlandıktan sonraki 3 işgünü içinde yatırılacaktır.
Ulaşım

Organizasyon 3 noktadan otobüs kaldırıyor. Bunlardan ilki yarış günü saat 10:00’da Beşiktaş’taki IDO iskelesi, ikincisi Bakırköy’deki Metin Bisiklet'in önünden yine saat 10:00’da hareket edecek. Anadolu yakasından ise Selamiçeşme’deki Yeşil Bisiklet mağazası önünden saat 09:30’da hareket edecek. Özellikle yarışçıların 30 dakika önce transfer noktalarında olmaları istenmekte .
Yarış Alanına Kendi İmkanlarımla Nasıl Ulaşırım ?
1)Topkapı’dan Arnavutköy’e Minibüs Hattı
2) Hadımköy’den Arnavutköy’e Minibüs Hattı
3) Sultan Çiftliği Arnavutköy’e Minibüs Hattı
4) Edirne Kapı Beşyüzevler Sultançiftliği Minibüs Hattı
5) Yenibosna’dan 36 AY Belediye Otobüs Hattı
6) Anadolu Yakasından gelecekler için Metrobüs’ten Habibler Metrosuna geçip, son duraktan bir minibüsle Arnavutköy’e gelinebilir.

Program

28 Mayıs 2011 Cumartesi
10:00 – 18:00 Arası Parkurda Serbest Antrenman
29 Mayıs 2011 Pazar
10:00 - 12:00 Kayıtlar (Lisans gereklidir)
13:00 Start - Master30, Master40, Master50, Yıldız, Genç
15:00 Start - Elit, U23 Erkek, Elit Bayan
17:00 Ödül Töreni

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yav bu arnavutköy ta içerlerde imiş bakalım bi şekilde gideceğizde kestirme yoldan nasıl olacak....

ilyas yiğit

Daimi Üye
Tepki
297
kudret abi bizim buralar ben sana en kısa yolu şöyle tarif edeyim.kadıköyden eminönü yaparsın.ordan fatihe çıkarsın ve sonra sırayla eski edirne asfaltı üzerinden edirnekapı-rami-bereç-beşyüzevler-sultangazi ve ordan arnavutköy yaparsın.eminönünden arnavutköy 35 km civarı.bence en kestirme bu..harita üzerinden eskiedirne afaltını takip edebilirsin

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ilyas yiğit

ilyas kardeşim sağol...yalnız gidiş ve dönüş 70 km tek başıma sıkıcı olacak kimsede yok yahu ne edecem bilmiyorum tekde gitmek istemiyorum ....