29 Jant MBT Arayışında yardım.

uğraş

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Cube
Merhaba arkadaşlar,
başlıkta da belirtiğim gibi ben yeni bir bisiklet arayışındayım. Tanıdığım ve bildiğim marka/bisikletleri burada bulmadığımdan sizlerin yardımlarınıza muhtacım.
Yeni bisikletime ayırdığım bütçe 1000€ ve aşağıda verdiğim örneklere eşit olmalılar. Eski modellere de elbette açığım. 2010 2011 2012
Bulls copperhead supreme 29 (link)
Cube LTD 29 (link)
Ghoast SE 2970 (link)
Radon ZR Race 29 6.0/7.0 (link)
Grand Canyon AL 7.9 (link)
İlgi ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Uğraş

Scudo

Sezer İmamoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
85
Bisiklet
Sedona
güzellik olarak Bulls copperhead supreme 29 daha hoşuma gitti :)

burak özgüng

Daimi Üye
Tepki
127
Bisiklet
Cannondale
bulls canyon radon nasıl almayı planlıyorsunuz ??

uğraş

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Cube
alamadığım için yardım istiyorum zaten... Türkiye deki bisiklet piyasasından anlamadığım için yardıma ihtiyacım var.
yukarıdaki bisikletler sadece örnek olarak gösterdim.

burak özgüng

Daimi Üye
Tepki
127
Bisiklet
Cannondale
o zaman bu saydıklarımı eleyebilirsiniz.ben yurt dışından alıcaksınız sanmıştım..
ghost ve cube kalıyor geriye.
antalyadasınız sanırım o zaman trek merida cannondale ghost ve cube burdan alabilirsiniz..
1000 avro bütçeniz var sanırım o fiyatlara bu sayıcaklarım tabi alt donanım üst karışık yaziyim.
merida tfs big nine 300 500 900
cannondale trail sl2
specilized rockhopper comp,carve serisi
sedona 759
trek mamba
şu an aklıma gelenler bunlar.
ben cannondale sl1 29 kullanıyorum oldukça memnunum burdaki en hafif bisiklet..sl2 alırsan pişman olmazsın

uğraş

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Cube
ghost ve cube satılıyor fakat internete bunlara ait aradığım modelleri bulamadım.
gördüğüm kadarıyla siz de antalyada yaşıyorsunuz. bena tavsiye edebileceğiniz iyi bir bisikletçi var mı? Işıklr SDS hariç.

burak özgüng

Daimi Üye
Tepki
127
Bisiklet
Cannondale
deltabisiklet semih bey burdan cannondale alabilirsiniz.bu arada corratech süper bow 29 var.onlarada bakabilirsiniz deltadan.'2 tane bisiklet aldm'.
cube merida specilized sedona bıke house tan Gökhan bey alabilirsiniz.'1 tane bisiklet aldım'
trek bakıcaksanızda doğa sporları il sağlığın karşısı.
ktm istersenizde bebeji die bebek ürünleri satan bir dükkan var 400 500 metre ilerda sağ tarafta il sağlığın.
tavsiyem bıke house bi gidip konuşun Gökhan beyle modellere bakın aklınızda olmayan şeyler çıkıyor gerçekten.ben şahsen daha pahalıya daha gereksiz bir bisiklet alıcakken,daha ucuza çok daha kaliteli ve gösterişli bir bisiklet aldım.

Faruk ONUK

Daimi Üye
Tepki
56
1000 euro bütçeyle alınabilecek en iyi bisikletler ktm ultra sport ile cube ltd.Aşağıya linklerini koydum karar sana kalmış.Birde cube un ltd pro modeli var.Maşası daha iyi fakat frenlerden kısmış.Ayrıca göbeklerde daha iyi.Ben bu üçü arasından ltd pro yu tercih ederdim.

(link)

(link)

fatıh61

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Ümit
Selam ben bianchi adx 29 kulaniyorum 1senedir 1150 tl masrafim oldu arti 700tl masraf yaptim ve yÜkseltim slx/xt cok memnunum tavsiye ederim