Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

29 Ekim haftası İzmir - Bodrum Fethiye turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında five tarafından paylaşıldı.

1. five

five Bütün yıl hayal kurup birkaç hafta pedallayan...

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Merhaba,
    29 Ekim haftası (Pazar gününden başlayarak) İzmir'den Bodrum'a (bir aksilik olmazsa da Fethiye'ye) bir tur planlıyoruz. En az iki an fazla da dört kişi olacağız. Güzergahımız Seferihisar (hareket noktası Yelki köyü olacak) üzerinden ve olabildiğince kıyıdan Kuşaadası, Milli park, Didim, Bodrum, arkasından belki feribotla Datça- Marmaris veya Ören-Akyaka üzerinden Köyceğiz ve Fethiye.
    Bölgeyi tanıyan arkadaşlardan aşağıdaki konularda yardım rica ediyorum :
    1. Belirtilen zamanda (28 Ekim-3 Kasım) (ki meteorolojiden de takip etmeye çalışacağız) yağmur durumu ne olur ?
    2. Kuşadası'ndan Dilek Yarımadası Mili parkına gidip yarımadayı dolaşan (haritada görünen) yoldan Karine'ye ulaşmaya çalışacağız. Yol (geçilip geçilemediği ve engebe durumu) hakkında bilgisi olan var mı ?
    3. Didim'den Bodrum'a geçmek için kıyıya yakın bir yol var mı yoksa mutlaka Milas'tan mı dolaşmalıyız ?
    4. Bodrum - Ören - Akyaka arası yol durmunu ve mesafe nedir ?
    5. Bodrum-Datça (yarımadanın kuzeyine) feribotu ile geçiş yapan var mı ? Kalkış saatleri ve süre hakkında bilgi verir misiniz ?

Konu hakkına verebileceğiniz bilgiler için şimdiden çok teşekkür ederim.

Selamlar

five

2. five

five Bütün yıl hayal kurup birkaç hafta pedallayan...

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Güncelleyeyim dedim. Belki cevap verebilecek birileri çıkar.

Selamlar

five