Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

29 ağustos imza kampanyası -

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Kudret Kurtcebe tarafından paylaşıldı.

1. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    İmzanızı Attınız mı?

Bir kadın, bir hayvansever, azimli bir ruh Tuna Arman... 15 Ağustos 2010 - 4 Ekim 2010 bitiş tarihi olmak üzere Taksim'de her gün 3 saat boyunca hayvan tecavüzüne dikkat çekmek için hiçbir siyasi parti, görüş ve dernek ile ilgisi bulunmayan, önce insanlık sonra hayvan yararına yapılacak oturma eylemimine başladı!

"Ülkemizde 2004 yılında yürürlüğe giren 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu, her ne kadar hayvan refahı için düzenlenmiş bir kanun da olsa esasında bu kanunun harfiyen uygulanması, tüm toplumun refah ve güvenliği için hem çok önemli hem de çok gereklidir.
    Hayvana karşı işlenen her türlü şiddet içerikli eylem ve tecavüzün, uygun ortamda, ilk fırsatta insana yöneleceği, bilimsel olarak kabul görmüştür" sözleriyle savunduğu bu eyleme sizler de destek verin!

Daha önce de kaç kere gördük, birlikten güç doğuyor ve böyle zamanlarda birlik olmak biz insanların hayvan dostlarımıza en büyük iyiliği oluyor! Hayvanlarımıza karşı yapılan eziyet ve işkencenin, şiddet ve anti sosyal hareketlerle ilişkili olduğu gerçeğini bir imza atarak duyarsız olan insanların yüzüne vurmanız için bu bir fırsat!

Artık bu ülkede, hayvan tecavüzü, şiddeti yaşanmasını istemiyorsanız, işte FIRSAT!
    Tuna Arman hergün TAKSİM İSTİKLAL CADDESİ GALATASARAY LİSESİ ÖNÜ'nde sizi bekliyor!

Amma diyorsanız ki, "ben de imza toplayacağım ya da ben İstanbul'da yaşamıyorum nasıl yardım edeceğim?" Bunun için konu ile ilgili olarak hazırlanan sayfayı ziyaret edin!
    http://www.dostlarimizicin.com/ sayfasına girerek, İmza Toplayarak Destek Olmak İstiyorum kısmına tıklarsanız, şehrinizde imza toplayanları görebilir ya da imzalanacak kağıdın çıktısını alarak siz de imza toplayabilirsiniz!

Hadi Hayvanseverler! Bir kere daha tüm hayvan dostlarımız için elele verelim!

özcan dostumun mesajı teşekkür ederim duyarlı dostuma 29 ağustosda taksimde olacağım imza atacağım saat 08.00 de beşiktaş iskelesinde olacağım gelmek isteyen arkadaşlar olursa sevinirim

konu ile ilgili link

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=69741

Önder Aksungur ve Cool_uzak bunu beğendi.