28" Tur Bisikleti Jant Seti Önerisi

Tepki
36
İsim
Magsud
Bisiklet
Merida
Herkese merhaba. Arkadaşlar hali hazırda 2013 model Merida Crossway 15V model şehir/tur bisikleti kullanmaktayım. 15V pek rastlanılan bir model değil o yüzden 20V gibi düşünebilirsiniz %95 aynı zaten. Bisikletle ara sıra kamplı turlara çıkıyorum. Fakat son kamplı turda, yükümün ağırlığını bilmiyorum ama ağırlıktan olsa gerek, akor bozuldu. Daha önceleri de girdiğim sert çukurlarda falan, hemen olmasa da zamanla bozuldu. 2 kere akor yaptırdım. Jant 32 telli. Yeni bir jant seti düşünüyorum ama net bir şey bulamadım. sizin önerebileceğiniz bir şeyler var mıdır acaba?

Scudo
Tepki
36
İsim
Magsud
Bisiklet
Merida
@Mehmet H. henüz net bi şey söyleyeme zaten alırsam da 1 sonraki bahara doğru alırım o yüzden her türlü önerinize açığım :)

alperr125

Daimi Üye
Tepki
266
İsim
Alper
Bisiklet
Merida
Alexrim jantlar agir oluyor butce elvereirse mavic dt swiss bontrager vs cok iyi de para sonucta bunlarda bisikletten pahali shimanonun ekonomik ve kaliteli jantlari var

Hastateker

Forum Bağımlısı
Tepki
772
İsim
Osman Özgün Yıldız
Bisiklet
Trek
Evet aynı problemi ben de yaşıyorum.
Tur bisikleti jant arıyorum bulamadım set olarak. Çember tel ayrı ayrı toplanıyor ama set olarak bulamadım.
Yardımcı olacal arladaşlar marka model söylerlerse sevinirim maks 1000 tl olması çok iyi olur

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Novatech d711-d712 Göbek Seti Alın Çinden (240-270 Lira) Rulmanlı Sesli 400 Gram Çifti(4000 km ye yakındır kullanıyorum uzun turlarımda)..Telleri DT Champıon Alın Jant Çemberini de WTB (Çok Hafif Oluyor Bazı Modelleri)DT Swis Yada Mavic Bakın Derim Chaınreactıonu takip edin bu aralar indirimden kelepir düsürebilirsiniz..Mesela Ben iki adet WTB Çember Aldım 200 Liraya Kargo Dahil Suan Tek Fiyatı 57 Avro :) Çemberin Teki 450 GRAMI Geçmesin Mümkünse..1700 Gramı GeçmEyen Bir Çember Setiniz Olur.Kuş GİBİ...

Mehmet H.

Forum Bağımlısı
Tepki
363
Bisiklet
Ghost
@magsudhajiyev bike discount bakabilirsin set almıştım ordan deore göbekli v fren li sağlam çıktı daha akord yapmadım eski jantta şimdiye 2 3 didefa yapmıştım. kilolu birisiyim öyle diyim :) bütçe elveriyorsa üstte arkadaşın dediği yöntem daha mantıklı bende öyle düşünüyordum ama bütçemi aştığından sete yöneldim.