Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

28 sabit maşa

Konu, 'Süspansiyon' kısmında b-cagri tarafından paylaşıldı.

1. b-cagri

b-cagri Aktif Üye

Seviye:
    geotech life kullanıcısıyım. üzrinde rst bir süspansiyon maşa var. maşayı değiştirmeyi düşünüyorum. Merak ettiğim konu şu. Firmaların sayfalarında gördüğüm karbon yol maşası diye tabir ettikleri maşalar bu bisiklete monte edilebilir mi? Aliminyum maşa ve karbon maşa olmak üzere yalnızca 2 seçenek var sanırım piyasada. bunlar arasında fark nedir(hafiflik dışında)? Sağlamlık açısından bir fark var mıdır? 28 maşa olarak sabit maşa neden hiç piyasada yok? Neden sabit aliminyum maşa süspansiyonludan daha pahalı nadir bulunduğu için mi? :) Forumda araştırdığım kadarıyla sanırım bu dertten muzdarip olan çok arkadaş var. Araştırgım ve buldugum iletilerde genellikle konuya tam bir açıklık ve her yönden bi inceleme tatmin edici cevaplar verilmemiş. Benim ricam konu hakkında bilgisi olan, tecrübe etmiş arkadaşların bizlere yardımcı olamaları şimdiden teşekkür ederim :):):)

2. Barkın Kenan

Barkın Kenan Forum Demirbaşı

Seviye:
    hortlattığım için üzgünüm fakat ben de aynı dertten müzdarip olduğum için bir sakınca görmedim.

28" sabit maşayı nerden bulabiliriz? En az 15 bisikletçiyi aradım türkiye'deki. hiçbirinde yok neredeyse. bazılarında da var ama siyah. Eğer beyaz bulamazsam boyatmayı düşünüyorum. Oto sanayilerde veya ankaradaki herhangi bir yerde siyah karbon maşayı beyaza çevirmek mümkün müdür? şimdiden teşekkürler herkese.

3. Barış TURAN

Barış TURAN Onursal Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    28'' Kron Tourer kullanıyorum Siyah...acaba 28'' sabit maşayı nerede sordunuz,fiyat aldınız mı? beni bilgilendirir misiniz bu konuda?

4. Tolga Ayla

Tolga Ayla Onursal Üye

Seviye:
    28 ibçlik sabit maşalar piyasada az bulunduğu için pahallıya satılıyor..

Bunların arasında en ekonomik olanı sedona nın ürettiği ve sahibinden.com da arayıp bulabileceğiniz maşalardır ve alüminyumdur..

Bu o siteden buldum ikinci el ama ahiç kullanılmamış.. Yaklaşık olarak geçen sene 90 liraya almıştım sanırım elden teslim.. O civarda bir şeydi..

Barış TURAN bunu beğendi.