Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

" 28 Mart " Cuma Akşamı.....Keyfi

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında sports-man tarafından paylaşıldı.

1. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Selam Grup,

Yine keyifli bir kis Gezisi olmasi...........dileklerim ile

Etkinlik Tarihi : 28 Mart Cuma

Bulusma Saati : 20:30 - 21:00

Bulusma Yeri : Kadikoy vapur iskelesi onu ( Kadikoy - Eminonu )

Parkur : Moda + Sahil Yolu

Program : Bulusma yerimizden 21:00 gibi ayrilarak dondurrrmasi ile Messhurrr Ali'nin dondurmalarini lupplemekk uzere Moda'ya pedal basiyoruz,kisa 1 mola sonrasiii arzuya gore,pedal basarak Gezimizi tamamliyoruz;)

" Bol Sporlu ve Pedalli Gunler "

Ayni Duygu ve Heyecani Paylasan.............Tum Spor ve Pedalseverleri
    Gezimize bekleriz.....sevgilerrr

Etkinliklerimizde eldiven ve Kask takilmasi..........ONEMLE belirtilir.
    Hava raporlara gore az bulutlu 6* C civarinda,yagmurluklarinizi yaninizda bulundurmaniz faydali olacaktir.

Complete
    Sports*-Man
    0533 263 21 69

2. Emrah Kuyumcu

Emrah Kuyumcu Aktif Üye

Seviye:
    Evet bu sefer ben de katılmak isterim. Geçen hafta Bisikletliler Derneğinin Florya turuna katılmıştım, ilk turumdu. İki üç haftadır da sizin turlarınızı takip ediyorum ancak işlerimden dolayı bir türlü denk getiremedim. Çapa'da oturuyorum. Cuma akşamı ben de aranıza katılıp sizlerle tanışmak isterim. Gezinin süresi ve güzergahı ilgili de ayrıntılı bilgi verebilirseniz iyi olur, teşekkürler...

sports-man bunu beğendi.
  3. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Selam dunyaikincisi,

Owwww herzaman bekleriss beaaa:D da Çapa'dan gelmek senin için zor olmazmı,sonra nasıl döneceksiiin;) parkur duyuruda ki gibiii...önce Moda dondurrrma lüüpleemeceee + sahil yolu:p 21:00 de başlıyoruzzz 10:20 geçe gibiii Moda'dan sahile pedal tahminen 24:00 - 24:30 gibiii dönüşşş:)

Bu saatler ve koşullar benim için uygun diil derseen:( AV.Y Gezi programımıza katılabilirsin.Sevgili dostuumm Niko ve arkadaşlarımız düzenliiyo.....sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

4. Emrah Kuyumcu

Emrah Kuyumcu Aktif Üye

Seviye:
    Selam sports-man;

Tur çok güzel ama dediğin gibi, dönüş saati hakikaten çok geç olmuş :) Saat sorunum yok ancak Anadolu yakasında olduğu için çok zor. O saatte vapur bulamam herhalde :) Gelmeyi çok isterim ama zor galiba bu şartlarda. Artık Avrupa Yakası gezilerinde devam edicez herhalde. Sizlere iyi gezmeler, başka gün ve saatlerdeki gezilerinize mutlaka katılmaya çalışacağım...

sports-man bunu beğendi.