28 Haziran Şavaşa Yolculuk Yaptık

Scudo

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Harika bir etkinlik.
Farklı fotoğraf makinaları mı var? Çekim kaliteleri değişik bazı fotoğrafların.
Paylaşım için teşekkürler.

kaptan vural 74

Daimi Üye
Tepki
354
Bisiklet
Trek
abi fotoları iyi yakaladığım yerler oldu fotolar aynı nokıa 6151 1.3 megapiksel iyi bi fotoğraf makinam olsa ne fotolar çekerimde ben yapcak bişey yok yani meşhur sözlerimden benim
İDARE ET MARETTEN İYİDİR.. :eek:

fotoları beğendiğinize sevindim hep forumdan görüyorum sizi bi gün bi fırsat bulunda beraber pedallayalım

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
Vural .. Savasma sevis baslığı ile zaten açılmıstı bu konu..neden bakmadan açtın bu konuyu? .. :)

Yani senin meşhur sölerinden biri olan şu cümleyime kullanacağız. ... İDARE ET MARETTEN İYİDİR.. :D

On numero adamsın .. kemiksizinden. :)..

kaptan vural 74

Daimi Üye
Tepki
354
Bisiklet
Trek
@uzaktr

eyv. abi teşekkür ederim baktım aslında nie açtım bende bilmiyorum haa harbiden neyse oraya da bakarlar burayada malum bizim gurupta çene düşüktür konuşurken sayfalar yetmez burda devam ederler :D

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
Kimseler yok ortada.. :). ,Ben buradayım ama. Tabi şu fotoğrafları yüklemeden önce bir seçse idin kardeşim. Sadece tekerleklerin olduğu fotoğraflar var. :) Maretten etten ama sana yakıyşmıyor. Karizma yerlerde. :)

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
bülent ben vuralın niye yeni başlık açtığını biliyorum.fazladan teşekkür toplamak için yapıyor kurnaz maret :))) bide şimdi kıdemli oldu ya ;)

• Beğen
Tepkiler: kaptan vural 74

kaptan vural 74

Daimi Üye
Tepki
354
Bisiklet
Trek
@uzaktr

ya makina dandik herkes kendini biliyooo özellikle beyaz bisikletli biri var o kendini biliyooo :D 2 tane morluk var halaaa en çok zaten o vurdu beni hele mevzide benle dalga geçmesi kalkıyoo havaya aaaa bidahaa aaa bağırıyoo bidahakine kendi kamuflajlarımla gelicem takıcam mavi beremii hepinizi vurucam tek tek yatırıcam hepinizi oraya boya küpüne çevircem hepinizi

(tabi pc başından kabadayılık bedava nede olsa :D :D )

@enver avcı

la hadi ordan benim Kıdemim yeter ****kaptan VURAL 74****
aklımda yoktu valla açtım işte dalgınlıkmı desem acemilikmi deseeem

• Beğen
Tepkiler: Nursel Azaklı

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
Sen birşey deme Vural biz seni anlıyoruz. Maretten etten takılmaya devam. Yolumuza bakalım havamazı bulalım diyorum bende. Yanlışmıyım? :)

kaptan vural 74

Daimi Üye
Tepki
354
Bisiklet
Trek
bu pazar değil bidahaki pazarada mangal keyfi var nerdemi söylemeeem söylersem kıymeti kalmaz hepiniz hazırlanın bu pazar değil bi dahaki pazara mangala gidiyoruz :)

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@kaptan vural 74

Hey adamım ..bana soyle bari..kulağıma en azından? :D ...Olmadı, özelden at mesaji. Bak gelemezsem sorumlusu sen olursun. Demedi deme. :)

• Beğen
Tepkiler: kaptan vural 74

kaptan vural 74

Daimi Üye
Tepki
354
Bisiklet
Trek
@uzaktr

ya face yokmu sende yaaaaa olmazki burda olmaz gören var bakan var millette merak etcek onlarda hasretle beklesinler hem heyecanlı :D

yaa sen gelirsin boşver yeri laf aramızda kalsın Enver'de az çok biliyooo

bak msn vuralusta@hotmail.com
face Vural AZAKLI

ayrıca fotolara yaptığın yorumlar çok hoşuma gitti tşk.

• Beğen
Tepkiler: Cool_uzak