Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık 28" Carraro Sportive 227 - 27-V HD şehir bisikleti

Konu, 'İkinci El Şehir-Tur Bisikleti - Yedek Parça' kısmında Levin tarafından paylaşıldı.

1. Levin

Levin Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Arkadaşlar merhaba, forumu zaman zaman takip etmeme rağmen hiç mesaj atmamıştım. İlk mesajım bu. Bir ilan mesajı olması da garip tabi, belki içinizden güvenmeyenler olabilir. Yapacak bir şey yok. :)

Bisikletle maksimum 200 km yol ya yapılmış ya yapılmamıştır. Temiz bir bisiklet. Değişen parçası yoktur.

Sadece (fotoğraflardan birinde de göründüğü üzere) sağ elcik çok az deforme olmuştur. (Hayvanın biri arabayla duvara sıkıştırmıştı maalesef, o arada sürtündü.) Arka değiştiricideki (resimlerden birinde var) mavilik plastik bir madde. Temizledim ama fotoğrafta eski hali var. Yanıltmasın, soyulma ya da sürtünme değil.

Bakımı yeni yapıldı. Bir problemi yok bisikletin. Yakın zamanda bisikleti yıkattığım için disklerden biraz ses geliyor. Balata spreyi alınırsa çabucak hallolacak bir mesele.

Bisikletin kadro boyu L'dir. Benim boyum 180 cm. İç bacak boyum 82 cm. Rahat rahat kullanıyorum. Tam olarak kadro ölçüsünü bilmediğim için bu şekilde yazmak istedim. Vurgulamış olayım.

Bisikletle ilgili ayrıntılı bilgileri zaten forumlardan falan bulabilirsiniz o yüzden buraya tek tek özelliklerini yazmayacağım. Muadil bisikletlere göre en büyük artısının Deore arka değiştirici olduğunu özellikle vurgulamam gerek. Pek çok benzer ayar bisiklette arka değiştirici Altus'tan öteye geçmiyor. Bilenler zaten biliyordur.

Daha üst sınıf bir yol bisikleti almak istediğim için satıyorum. Çok fazla alım satım yapan bir insan değilim. Üsküdar'da yaşıyorum. Civarda olanlar önceden haber vermek suretiyle bisikleti görebilirler. Ki tercih ettiğim de odur. Bisikleti mutlaka deneyip almanızı öneririm. Nereden alırsanız alın..

Bisikletle beraber (sıfır alımlarda bisiklete dahil olmayan) anahtarlı kilit, ön-arka aydınlatma, matara, matara tutucu ve sele altı çantayı da hediye edeceğim. (Totalde yaklaşık 120-140 liralık malzeme demek oluyor bu.)

Fiyat: 1.350 TL
    Kargo: satıcı ödemeli (fiyata göre)
    Ciddi ilgilenen bisikletçi arkadaşlarla çok az da olsa pazarlık payı vardır.

NOT: Forumu düzenli olarak takip edemediğim için ilgilenen arkadaşlar mail üzerinden bana ulaşabilirler. İsteyen olursa ekstra fotoğraf da gönderirim mail yoluyla. Sormak istediklerinize de oradan cevap verebilirim. Burayı da kontrol etmeye çalışacağım. Şimdiden teşekkürler. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim...

Mail: ilkeraaslan@gmail.com

2. umut_rf_77

umut_rf_77 Yeni Üye

Adı:
    umut
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Takas olurmu mtb ile

3. Levin

Levin Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Yol bisikleti almayı düşünüyorum, Mtb düşünmüyorum hocam..