Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

28-29 Ekim İğneada Turu

Konu, 'Yerel/Bölgesel Bisiklet Grupları' kısmında c.turhan tarafından paylaşıldı.

1. c.turhan

c.turhan Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba,
    Son baharın Istıranca Dağları'na getirdiği doyumsuz güzellikleri pedallamak için 28-29 Ekim günleri İğneada'ya pedal basıyoruz. Katılmak isteyenler grubun sayfalarına ve detaylara aşağıdaki linkten (TRAKYA BİSİKLET GRUBU yazan yer)ulaşabilirler.

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...

Özcan bunu beğendi.
  2. turkeyexpert2000

turkeyexpert2000 Yeni Üye

Seviye:
    merhaba
    arefe gunu yedi göllere arabayla gitmistim. o yolları bu hafta bisiklet ile yapmayı dusunuyordum. erteledım.
    kıyıkoy turuna katılmak isterim.

3. M.Ergun GÖZET

M.Ergun GÖZET Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Sayın TURHAN; İğneada gezisi Trakya Bisiklet gurubu üyesi olarak beni çok sevindirdi. Ancak uzun mesafe sürüşlerine başlayalı henüz 2 ay kadar kısa bir zaman olduğundan, kondisyon açısından bu seyahati kaldırabileceğimi sanmıyorum. Umarım yapacağım antrenmanlarla daha ielrde düzenlenecek turlara katılabilirim. Kalbim sizlerle olacak. Başarılar...

4. c.turhan

c.turhan Aktif Üye

Seviye:
    Tur detaylarını Trakya Bisiklet Grubu sayfalarındabulabilirsiniz, turu İğneada ile sınırladık. Katılırsanız çok seviniriz. Güzel bir gezi olacağına eminim.

5. c.turhan

c.turhan Aktif Üye

Seviye:
    Sayın Gözet, İlk gezimizin zorlu bir parkurda olması belki bir şanssızlık oldu. Ancak güzel sonbaharı yitirmeden bu geziyi düzenlemek istedik. Daha sonraki haftalarda grup olarak daha düşük yoğunlukda etkinliklerimiz olacağına garanti veriyorum. Umarım bunlarda birlikte oluruz. Yine de katılmanızı isterdim.

Süleyman Şatır bunu beğendi.
  6. Özcan

Özcan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Cahit abi, özveriniz için ve tur öncesi bilgilendirme amacı ile bisikletforum'u da unutmadığınız için teşekkürler.

İşlerimi ayarlayabilirsem kesin geleceğim. Yarın içinde kesinlik kazanacaktır. Rahman ile planlamasını yaparız.

Saygılar..

Süleyman Şatır ve c.turhan bunu beğendi.