28-29 Ekim İğneada Turu

c.turhan

Aktif Üye
Tepki
262
Merhaba,
Son baharın Istıranca Dağları'na getirdiği doyumsuz güzellikleri pedallamak için 28-29 Ekim günleri İğneada'ya pedal basıyoruz. Katılmak isteyenler grubun sayfalarına ve detaylara aşağıdaki linkten (TRAKYA BİSİKLET GRUBU yazan yer)ulaşabilirler.

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...

• Beğen
Tepkiler: Özcanak
Scudo
Tepki
17
merhaba
arefe gunu yedi göllere arabayla gitmistim. o yolları bu hafta bisiklet ile yapmayı dusunuyordum. erteledım.
kıyıkoy turuna katılmak isterim.

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Sayın TURHAN; İğneada gezisi Trakya Bisiklet gurubu üyesi olarak beni çok sevindirdi. Ancak uzun mesafe sürüşlerine başlayalı henüz 2 ay kadar kısa bir zaman olduğundan, kondisyon açısından bu seyahati kaldırabileceğimi sanmıyorum. Umarım yapacağım antrenmanlarla daha ielrde düzenlenecek turlara katılabilirim. Kalbim sizlerle olacak. Başarılar...

c.turhan

Aktif Üye
Tepki
262
@turkeyexpert2000

Tur detaylarını Trakya Bisiklet Grubu sayfalarındabulabilirsiniz, turu İğneada ile sınırladık. Katılırsanız çok seviniriz. Güzel bir gezi olacağına eminim.

c.turhan

Aktif Üye
Tepki
262
@M.Ergun GÖZET

Sayın Gözet, İlk gezimizin zorlu bir parkurda olması belki bir şanssızlık oldu. Ancak güzel sonbaharı yitirmeden bu geziyi düzenlemek istedik. Daha sonraki haftalarda grup olarak daha düşük yoğunlukda etkinliklerimiz olacağına garanti veriyorum. Umarım bunlarda birlikte oluruz. Yine de katılmanızı isterdim.

• Beğen
Tepkiler: Süleyman Şatır

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
Cahit abi, özveriniz için ve tur öncesi bilgilendirme amacı ile bisikletforum'u da unutmadığınız için teşekkürler.

İşlerimi ayarlayabilirsem kesin geleceğim. Yarın içinde kesinlik kazanacaktır. Rahman ile planlamasını yaparız.

Saygılar..