28.06.2014 Güzelyalı (Mudanya) - Çınarcık turu. 100 km.

Çağlayan Talih

Aktif Üye
Tepki
52
İsim
Hem kel hem fodul, hemde şişman.
Bisiklet
Trek
Geçmiş olsun Oktay abim, kaybolanın yerine yenisi konur sıkma canını. Hem iyi tarafından bakarsak tecrübeyi hiçbir zaman çeşme başında unutamazsın :)

Keşke yanında olup gücümü rüzgara teslim edebilseydim, bir sonrakine umarım :)

• Beğen
Tepkiler: Oktay Erkan
Scudo

Antares

Forum Demirbaşı
Tepki
194
Bisiklet
KTM
Tebrikler başarıyla tamamlamışsınız :)
Kaybolan eşyalar için üzüldüm fakat sıcaktan ve yorgunluktan oluyor böyle şeyler, bende yaptım aynısını neyse ki yerinde buldum.

• Beğen

Cihan Soyugazi

Aktif Üye
Tepki
19
Bisiklet
Specialized
@Oktay Erkan

Oktay abicim selam , zevkle ve imrenerek okudum yazını ve sesini duydum tabiiki de:) gittiğin gün turdan döndüğüm gündü iştirak edemedim sana kusura kalma ama ilerleyen zaman da delmeceyi de birleştirerek bu turu mutlaka yapmak isterim seninle ..Delmece turumuzun tadı hala damağımda..

@Oktay Erkan
Oktay abicim selam , zevkle ve imrenerek okudum yazını ve sesini duydum tabiiki de:) gittiğin gün turdan döndüğüm gündü iştirak edemedim sana kusura kalma ama ilerleyen zaman da delmeceyi de birleştirerek bu turu mutlaka yapmak isterim seninle ..Delmece turumuzun tadı hala damağımda..

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Çoğu satırınızı mahcubiyet ile okudum. Kusuruma bakmayın, çok güzel bir tur olmuş. Kendi insanımı tanıyorum, pollyannacılığa gerek olmadığını düşünüyorum, ama olsun. Sağlık olsun. Zaten yenisini almanın zamanı gelmişti diye düşünelim. Çınarcık'a gelmediğiniz için sevindim, eğer gelmiş olsaydınız çok daha mahcup bir şekle bürünecektim. Yeniden kusuruma bakmayın.

Ertesi gün ben de Teşvikiye - Yalova turu yaptım, çok kısa da olsa. O yolları gördükten sonra neler çektiğinizi biliyorum. Yeni nato yolu, pek olmamış gibi.
selamlar.