27 x 1 1/4 (32 630)

Ali Guncan

Üye
Tepki
1
Selam,
Başlıkta belirttiğim ebatta dış ve iç lastik arıyorum. Marka ve nereden bulabileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Scudo

Sabri Atalay

Daimi Üye
Tepki
245
Bisiklet
Trek
Merhaba,
İstanbul delta bisikletin internet sitesine gir bir bak istediğin ürünü bulabilirsin.0216 450 6630 telefonu arayabilirsin
(link)

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
Antalya Manavgat'ta sanayi içinde bir bisikletçi(tarif edebilirim) bulunuyor istediğiniz ebatta.Öyle iç lastikler yatıyor.Manavgat'ta tanıdığınız varsa alabilir.Dış lastik konusunda yardım edemeyeceğim maalesef.

En temizi yurtdışından almak.eBay,Chainreaction Cycles gibi sitelere bakabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Ali Guncan

Ali Guncan

Üye
Tepki
1
@Sertaç EKİCİ

Teşekkür ederim Sertaç Bey, Lastikleri temin ettim. Pedal Bisiklet isimli bir firmadan online satışları var. CST marka sarı yanaklı 27 1 1/4 boyutta dış ve iç lastik (yine CST marka ve Motor subaplı). Fiyatlarına gelince Aralık 2010 itibariyle dış ve iç lastik sırasıyla 15,90 ve 6 tl. Ayrıntılı yazıyorum çünkü zor bulunan bir ebad. Ayrıca Birlas'ında bir kaç yerde ilanını gördüm fakat ayrıntılı bilgi alamadım. Yine de ilginiz için teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Raven_35
Tepki
1
Bisiklet
Diğer
Konu açamadığım için buraya yazıyorum. Ben de 32 630 beyaz yanaklı yol lastiği arıyorum. Nereden bulabilirim?
Ayrıca iç lastik olarak 700x35c kullanıyorum bu dış lastiklerle. Problem yaratır mı uzun vadede?