27 Temmuz 2008 Delta Bisiklet Geleneksel ABANT Turu :)

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba Arkadaşlar,

Nihayet beklenen tur zamanı geldi.... Tur Mesajı aşağıdadır...

http://www.erdiltur.com/tur_resimleri/abant2.jpg

DELTA MACERA

27 TEMMUZ 2008 PAZAR
GÜNÜBİRLİK BOLU ABANT
BİSİKLET – YÜRÜYÜŞ TURU

İSTANBUL-ANKARA BİSİKLET BULUŞMASI

Yazın sıcağında serinlemek için bisikletlerimizi alıp 27 Temmuz 2008 Pazar günü Bolu –Abant’a gidiyoruz.

Abant’a Delta Macera tarafından organize edilen otobüsler tarafından gidilecektir. Otobüsler Delta İstanbul Şubesi ve Delta Ankara Emek şubesi önünden kalkacaktır.

İstanbul ve Ankara’dan çıkacak maceracılar Abant’ta buluşacak. Her yıl geleneksel olarak yapılan bu buluşmaya sizleri de bekliyoruz.

Gezi Planı:

İstanbul otobüsü ve Ankara otobüsü aynı saatlerde Abant’a doğru hareket edecek ve aynı saatte Abant’ta olacak. Tanışma faslından sonra grup her zamanki gibi Arazi Grubu, Göl Çevresi Grubu ve Yürüyüş Grubu olarak üçe ayrılacak.

Bisiklet grubu ve yürüyüş grubu etkinlikleri yaptıktan sonra bütün ekip Mangal Partisinde buluşacak..

Ücret: Mangal Dahil 75 YTL

Gruplar: Bisiklet ve Yürüyüş grubu

Tarih: 27 Temmuz 2008 Pazar

İstanbul’dan Katılacaklar : delta@deltabisiklet.com
Buluşma Noktası : DELTA İstanbul Şubesi önü – detaylı bili için 0 216 450 66 30
Hareket saati: 07.00

Ankara’dan Katılacaklar : info@deltabisiklet.com
Buluşma Noktası : DELTA Ankara Şubesi önü – detaylı bili için 0 312 223 60 27
Hareket saati: 07.30

Önemli Not: Kontenjan yerimiz sınırlıdır…

Saygılarımızla,

Delta Bisiklet
(link)
delta@deltabisiklet.com

Sponsorlar:

(link)
(link)
(link)
(link)

http://www.abant.info/abant4.jpg

Scudo

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Yazdım babacan ;)

murty

Forum Bağımlısı
Tepki
1.185
Bisiklet
Giant
Bisikletleri nasil yapiyoruz ,benide yazarsaniz...---

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Bisikletleri otobüsün bagajlarına yerleştiriyoruz.. Yaklaşık 35 tane bisiklet alıyor. Bizim tur otobüslerimizin bagaj hacimleri digerlerine göre daha büyüktür. Ayrıca bisikletler güvenli bir şekilde taşınıyor.

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
Tanışma faslından sonra grup her zamanki gibi Arazi Grubu, Göl Çevresi Grubu ve Yürüyüş Grubu olarak üçe ayrılacak.

arkadaşlar bisikletforum da ve bisiklet konusunda yeniyim,,:) o yüzden bu geleneksel turu yeni öğreniyorum:)
arazi gurubu, göl çevresi gurubu, ve yürüyüş gurubu neler yapacaklar?,,
istanbula saat kaç gibi geri dönülecek?,,
ve o gün tahminen kaç km bisiklet sürmüş olucaz??

sevgilerle,,

gnutheory

Üye
Tepki
28
Resimler çok güzel gözüküyor, ne yazık ki gelemeyeceğim.Delta Ankara şubesinden Ağustos içerisinde Corretec'imi alınca bende size katılmayı çok isterim.
Umarım bu turlar tekrarlanır. :( .

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
İster yeni olun ister profesyonel olun mutlaka size uyacak bir seyler var...Burada amaç daha çok tanışma arkadaş olma bir aktivite yapma.. Ama gelenler bilir gerçekten harika geçiyor

Arazi grubu biraz zorlu parkura giriyor. Orman içerisinde inişli çıkışlı yollarda bisiklete biniliyor.

Yürüyüş Grubu biraz göl çevresi biraz patika yollarda( üst yollardan ) gölün etrafını dolanıyor..

Göl Grubu ise bisikletle sadece gölün çevresini dolaşıyor..

Bir de mangal grubu var onlarda sadece mangal yapıyor.. :)

Fiyat konusuna gelince evet bana da ilk başta yüksek geldi aldığım cevap şu mazota ne kadar zam yapıldığını biliyor musun ? :) sordum harbiden üst üste gelen zamlar fiyatları bayağı bir yükseltmiş

Volkan Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
384
Bolu'dan biz de varız.Bizi de yazarsanız sevinirim.Ayrıca Bolu ekibi olarak bizim vermemiz gereken ücret nedir?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Festival vs muhabbetine misafirim olmazsa ben de katılırım. Ayrıca benim gibi Bolu'dan gelecekler için de fiyat belirtirseniz sevinirim.

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Bu işin içine Eskişehir'i de katmak için bir plan yapabiliriz :) Eskişehir'den 140km yol ile Abant gölüne epey dağlık da olsa bir yol var. Hem bu yolu görmek istiyordum, hem Abant'ı... İstanbul, Ankara, Bolu v.s. bir sürü pedalseverle de yüzyüze görüşmüş oluruz..

Bakalım imkanımız olacak mı... Fikir aklıma başlığı ve mesajları okuduktan sonra düştü. Bir yandan ogunlaşmaya da başladı :)

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar öncelikle ilginizden dolayı teşekkür ederim..

Boludan katılım ancak kendi araclarınızala olursa mumkun olur.. Çünkü hem ankara hem de istanbul otobusu dolu gelecektir.. bu yüzden boludan katılan arkadaşların bisikletini alma gibi bir sıkıntı olacak.. siz de boludan katılanlar olarak bir arac ayarlayıp bize katılırsanız çok memnun oluruz.. mangal bizden olur yine ;)

Eskisehirden de katılım olursa gerçekten çok daha güzel olur... o zaman Ankara İstanbul buluşmasının ötesine çıkarız

• Beğen
Tepkiler: eYa

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Aslında ben de mangal tarifesini sormuştum :D Dolmuş misali yoldan yolcu almak hoş olmazdı zaten. Neyse en azından mangalın beleşe geldiği iyi oldu. D:

• Beğen
Tepkiler: ulas

Fethi Aktunç

Forum Bağımlısı
Tepki
243
Bisiklet
Trek
Kendi aracımızla gelsek yine mangal beleş olurmu ? :)

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@Genie

Kendi aracı, bisikleti, v.s. ile gelenler için de sadece mangal ücreti toplanabilir. (5-10ytl'yi geçmez sanırım) :cool: :rolleyes:

Yok, oraya kadar kendi imkanlarınız ile bu etkinliğe katıldınız, dağları tepeleri aştınız, afiyet olsun denirse, afiyetle de yeriz o da ayrı :D

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Ya arkadaşlar ne ücreti.. Mangal beleş :)

• Beğen
Tepkiler: eYa

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Günübirlik olacak ve yaş sınırlaması yok..

İsteyen arkadaşlar yürüyüş grubuna da katılabilir

• Beğen
Tepkiler: Görkem Kılınç