Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

27 Mayis Eskisehir Ankara

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Ferhat Köse tarafından paylaşıldı.

1. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    terapiye ihtiyac duydugum bir donem en iyi terapi yontemimin 200 km ustu tur oldugunu bildigimden 27 Mayis gunu sabah Eskisehirden Ankaraya pedallayacagim.Ankarada Derya abi ile bulusuruz muhtemelen bir kac arkadas da yolda cesitli yerlerde eslik edecek.Yol guzergahi icerisinde tanismak veya beraber pedallamak isteyen olursa haberlesebiliriz.yolculugun detaylarini tahmini olarak kendisine iletirim o planlamaya gore kendisi ayarlamasini yapar.Yemek molasi muhtemelen polatlida verebilirim yol durumu nasil bilmedigimden bisiklet uzerinde karar verecegim.sali gunu ankarada kalacagim carsamba otobus ile donecegim. simdilik plan bu.iki hafta once de ayni plani yapmis pazartesi gunu sprintte asfalta yapismistim bu sefer insallah kazasiz belasiz yola cikabilirim.

Bu arada yanimda fazladan bir bisikletforum formasi olacak Derya abiye teslim edilmek uzere....

2. Barış TURAN

Barış TURAN Onursal Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Kazasız belasız abi.

Ferhat Köse bunu beğendi.
  3. Derya Keçeci

Derya Keçeci Onursal Üye

Adı:
    Derya
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Eyvallah;beklerim.Yolun açık olsun,haberleşiriz kardeşim.

4. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    sabah bir sms oglen bir sms atarim abi genel durum icin.aksamda dikmen sokulluya bir emanet birakacagim sonrasi serbest....

Derya Keçeci bunu beğendi.
  5. Yılmaz Uyar

Yılmaz Uyar Bisikletkolik

Seviye:
    27.Mayıs Saat kaç gibi Polatlı'da olursunuz.
    Yol durum derken, tam olarak nedir?
    Trafik, eğim, mola yeri vs gibi mi?

6. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    yilmaz bey cok fazla zorlamayacagim o yuzden 30-35 arasi ortalama olur ruzgara gore buda tahmini olarak molasiz veya cok ufak bir kac molali saat 13 gibi polatlida olmam demektir.ruzgar iterse daha erken olur cekerse daha gec.tabi yine yol durumu lastik patlar kramp girer jant teli kopar :) her sey olabilir diye genel bir cumle :)

ozetlersem genel plan saat 13-13:30 da kesinlikle polatlida olmak yonunde.yemek.molasi verirsem 14:30-15 de polatlidan hareket ederim vermezsem zaten tempo duser ama 15:30-16 gibi umitkoy taraflarinda olurum gibi geliyor.

eger ruzgar arkadan itecek kadar kuvvetli olursa bu hesaplar birer saat geriye cekilir gibi.bisiklet cok rahat aksa bile zorlamayi dusunmuyorum kilometre olsun diye yaptigim bir yol.nabzi yukseltmeyecegim.

7. Engin Sarı

Engin Sarı Canyon Ultimate CF SL

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Öngörülmeyen bi iş çıkmaz ise yolun bi kısmından katılabilirim Ferhat. Yol programın belli olduğunda paylaşırsan sevinirim. Hızlı tren bisiklet alsaydı keşke, o zaman daha farklı bir şey yapabilirdim...

8. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    program yukarida yazdigim gibi yaklasik olarak.11 gibi sivrihisar 13-13:30 polatli 15:30-16 ankara girisi ruzgar iterse bir saat geri cekerse bir saat ileri :) lastik patlarsa arti on dakika yemek molasi olursa arti iki saat :)

eslik edecekler ozelden yazarsa tel veririm kulaklik muzik calmasa da takili olacak arayan soran icin :)

Derya Keçeci bunu beğendi.
  9. Engin Sarı

Engin Sarı Canyon Ultimate CF SL

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bisikletim (salcano cyc02) ile 30-35 ortalama tutturabilir miyimi emin değilim, tek endişem o. Ama denemek iyi bi sınav olur benim için. Ortalama (%5-6) yokuşların (3-5 km) olduğu etaplarda 27-28 ortalama ancak tutturabilmiştim. Ama arka tekerine yapışıp hava kanalında sürersem belki sorun çıkmaz. Programımı ayarlayıp katılmak isterim. Özelden iletişim bilgilerimi ileteceğim sana. Görüşmek üzere, kolaylıklar...

10. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    siz bilgilerinizi atin daha erken yola cikabilirim onemli bir emanet getirecektim aksam teslim etmek icin aksam edemeyecekmisim ruzgar tutarsa saat 14 -15 arasi ankarada olma planlari eklendi olursa sms atar haber veririm.

11. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Engin bey kusura bakmayin kafa cok karisik bu aralar sizin numaraniz bende var benimki de sizde duruyordur.durmasa bile ben o gun size de sms atarim bol bol sms im var bir ise de yaramiyor aylardir.kiymetini bilip.kullanayim bari.

Engin Sarı bunu beğendi.
  12. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Ankaradaki emanet birakma isim iptal oldu gereksiz islere zaman harcamayacagim.Bundan sonra daima bisiklet :)

muzlar hazir protein tozu olceklerim hazir.Bisiklet hazir sadece sabah lastik havasi tazelenecek.

sivrihisarda mustafa abi karsilayacak polatlida serdar dostum gelecek temellide Derya abi eklenecek sinavlari biterse bir kardesim beytepe kampusunde katilacak .Engin bey ile yolda konusacagiz birde Ankarada bekleyen dostlar var gece cocukluk arkadaslari en son abim ve kizkardesim ve yigenlerim.

hayat sevenler ile guzel dostlar ile sahane.240 km gunesin altinda huzur ve terapi saatlerine cok az kaldi.yarin gece fotograflar paylasilir

13. Ali.K

Ali.K Bisikletkolik

Seviye:
    Senle gorusemeyecek gibiyiz abi:)Iki tane baba sinavim var ama Temelliye dogru gelmeye calisirim vakitli biterse.

14. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    sevinirim Ali seni gormeyeli de cok oldu.ne kadar universiteli arkadas varsa hepsi sinav diyor egitim hayati biteli cok oldugundan aklima gelmedi :) siz bos verin.turu hayatinizin en guzel yillari okul yillari cikmayin okuldan disari :) buyuyunce dertler eksik olmuyor:) tek derdiniz sinav olsun ne guzel...

15. Uras Cumhuriyet

Uras Cumhuriyet Aktif Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Malesef benimde sinavlara denk geldi tarih. Yoksa bende katilip sizinle tanismayi cok isterdim :) iyi terapiler diliyorum :D

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

16. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    gonuller bir olsun.bir gun bir yerde muhakkak birlikte pedallariz saglik eksik olmasin yeterki

Uras Cumhuriyet bunu beğendi.
  17. Derya Keçeci

Derya Keçeci Onursal Üye

Adı:
    Derya
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Arkadaşlar yarın 13.00 gibi okuldan çıkıyorum.En geç 14.00 da yola koyulup 15.30 gibi Temelli'de olmayı planlıyorum.O yüzden hızlı olmak lazım.Merkezden gelen olursa temelli gölet 50+50 yazar.Rüzgar kuzey batıdan 10-16 aralığında gözüküyor.Öğleden sonra parçalı bulutlu ve malum zaman zaman bu bulutlar sağanak yağmur bırakabilir;yola çıkacaklar arka ceplerinde bir yağmurluk bulundursunlar derim.

Sana da hayırlı yolculuklar kardeşim Ferhat;yarın görüşürüz allahın izniyle.

Cüneyt HOCAOĞLU ve Ferhat Köse bunu beğendi.
  18. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Hayırlı yolculuklar Ferhat abi, kazasız belasız inşallah. Derya abime de selamlar, alacak hakkımı saklı tutuyorum hala :)

Ferhat Köse ve Derya Keçeci bunu beğendi.
  19. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Abi bende şimdi yatıyorum 05:00 kahvaltı 07:00 teker döner aradaki 2 saat uyuyabilir miyim bilmiyorum. yemeksiz gelmeyi planladım protein tozuna alışık değilim en son Antalya 300 km de bar olarak kullanmış 215 nci km de dayanamayıp yarım ekmek arası döner yemiştim bu sefer ne olur bilinmez :) Antalya parkuruna göre daha rahat olacağını düşünüyorum en azından rüzgar olarak gerçi o zamana da arkadan esecek diye çıktık hep karşıdan esti yarında öğleden sonra arkadan veriyor bakalım tutacak mı :)

ufak kızıma söyledim şimdi iyi geceler masalında Ankara'ya bisiklet ile gideceğim diye. kaç gün sürecek baba diyor :) babasının farkında değil henüz 10 sene sonra Allah izin verirse kendisiyle pedallıyacağım aynı yolu ondan da haberi yok :) bu yazı dursun forum kalırsa gösteririm ona zamanı gelince :)

HADİ YARIN GÖRÜŞMEK DİLEĞİ İLE HEPİNİZE SAĞLICAKLA....

20. Derya Keçeci

Derya Keçeci Onursal Üye

Adı:
    Derya
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Eser,sen de gelseydin keşke.Borcumuz borç.Gerçi sana da rüzgar kalkanı olmak da zor ya,olsun,yapardık bir şeyler;hiç olmadı arabayla gelir,dörtlüleri yakar,tepeye de bir beyaz bayrak asıp öyle karşılardım :)

Eser Sevinç bunu beğendi.