''27 mayıs düşük tempolu polinez etabı''

Tepki
110
Son tahminler Yarın yağışsız bir gün olacağını gösteriyor ! Organizasyonda bi değişiklik olmassa Üsküdardan 2 kişi katılmayı planlıyoruz ...

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
(link)

saat 08.00 de bi yağacak bir saat...evet ben yarın saat tam 09.00 da bostancıda olacağım beş dakika beklerim sonra saat tam 10.15 gibi üsküdar vapur iskelede olurum ondan sonra hekimbaşından bahtiyar ve erkanı alarak kavacıktan polineze giderek dönüşü gene kavacık istikametten yaparız evet sağanak yağma olasılığı bence ormanlık bölgede olur bu da polinez demektir biz polineze vardığımızda yağmur bitmişde olabilir bizi yakalayabilirde sığınma yaparız,bütün gün boyunca yağacak hali yok bu gün accu çuvalladı yağmur fenerbahçede yağmadı...yalnız akşam soğuk oldu , yarında durum aynı olabilir son durum budur görüşmek üzere...

(link)

wunder isabet oranı daha fazla akşam yağmur var...

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
kudret abi 10:30 da hekimbaşı sapağındayız sabah görüşürüz

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
ekip selam..bahtiyar ve erkan.....
saat 10.30 uykuya daldım şimdi kalktım bir saat daha takılırım ,11.00 de hekimbaşında olurum,,,,,bu arada berk arkadaşım bu mesajı sabah okursan direk üsküdara git saat 10.00 da vapur iskelede ol ben saat 10.15 de ordayım bir saatlik yağmur bizi bozmaz dün hiç yağmadı .....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
günaydın polinezi takip edenler buraya, saat 06.21, kahvaltı yapın aç aç gelmeyin polinezde yemek yeriz bakkal var .....çok aşırıya kaçmayız....saat 09.00 da evden çıkacağım berk arkadaş topiğe uğramamış ,evet herkez saat 10.00 da üsküdar vapur iskele önünde olur ben 10.00 da ordayım beş dakika bekler yola devam ederim saat 11.00 de ekipten bahtiyarı ve erkanı alarak polineze kavacıktan çıkarız görüşmek üzere...

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
katılan bütün arkadaşlara teşekkürler güzel tur oldu kazasız belasız,fotoğrafları akşam atarım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
herşeyden önce barışı kutlarım dönüşte barışı kolladım arkada bırakmadım evet düşük tempo demiştim ve bu tempoyu koruduk performans ayrı bi durumdur bu arada murat hemen bisikletini değiştirecek bi adet sayko alacak kesinlikle bu bisiklet ona yakışacak, murat dostumun bizlen gelebilmesi için sayko şart ,altındaki bisikletin herşeyi paslanmış 160 km ye dayanmaz o bisiklet ve dağılır yolda bırakır ayna kol bitik zincir paslanmış jant telleri paslı giderken vitesler sorun çıkardı performansı muratın iyi ama bisikletin performansı artık ölmüş...evet 50 yaş üstü katogorisine 50 yaş ile murat dostum dahil olmuştur ve kondüsyonu çok iyidir o bisiklete rağmen, evet erkan ve bahtiyar zati serbesttiniz ama köfteleri kaçırdınız ho ho ho,,, manzara çok güzeldi ve manzaraya bakarak köfte yedik......evet 3 haziran bıçkıdere fakat 60 km boyunca durmak yok...

Tepki
110
Katılan Arkadaşların Hepsinin Ayağına Sağlık ...

Kolay açılması açısından resim boyutlarını küçük tuttum ... İyi Seyirler ...

"][/URL]

"][/URL]

"][/URL]

"][/URL]

"][/URL]

"][/URL]

"][/URL]

"][/URL]

Polenezköy Hatırası ...

"][/URL]

5 tane köpeği geçmek hiç bu kadar kolay olmamışdı ...Kudret Babadan ders niteliğinde hareketler :)

"][/URL]

"][/URL]

Mutlu Son ...

"][/URL]

Barış Güney

Forum Bağımlısı
Tepki
999
Bisiklet
Specialized
benim için çok güzel bir gündü.. çünkü katıldığım ilk turdu.. yeni bir bisikletçi olarak rampaların ne olduğunu anladım.. :D bana destek olan başta Kudret abi olmak üzere herkese teşekkür ederim.. :)

myurtgezer

Üye
Tepki
18
Bisiklet
Cannondale
Bıçkıderedeye bende gelmek isterim 60 km problem değil lakin hız ne olacak ?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
barış dostum..senin için ilkti ama o rampalar aşılmaz diye bi şey olmadığını gördün bi dahaki sefere ezeceksin o rampaları..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
@myurtgezer

60 km yi durmadan gideceğiz erkan ile yaptığımız ilk antremanda tempo 20 idi yalnız işin en zoru şile rampaları ve bıçkıdereden sonra gelen 19 eğimli rampalardır durmadan aldık 2 saat 58 dakikada dudulludan göçbeyli köyünün dışına kadar bastık...bu 3 haziranda gideceğiz bu sayfada topik açıldı gezi organizasyonunda..

(link)