27 eylül kartepe toplam 42 km -robocop -kudu

BF Okuru

Üye
Tepki
2
kartapeyi herkesin görmesi dileğiyle
etkinlik tarihi 27 eylül pazar kartepeye hiç çıkmayan performansı düşük arkadaşlarım önceliktir

2-paramedik-tolga

haydarpaşada saat 07.00 de buluşuyoruz adapazarı treni ile gidiyoruz ve büyük derbentte iniyoruz
ordan kartepe çok yakındır yük vagonunun küçük olması dolayısıyle kontenjan 6 kişiliktir katılımcı arkadaşlarımın affına sığınırım toplam 21 km rampa karşılıklı dayanışma ile çıkılacaktır yorulanlar için kesinlikle beklenecektir grupça çıkılacaktır arka takım kaptanı olarak herkesi kollayacağım öne çıkan arkadaşlar olursa lütfen ilerde bekleyerek grubun arkada kalan arkadaşları beklemelerini rica ederim biz oraya yarış etmeye gitmiyoruz amacımız hep birlikte dayanışma içinde ve grup disiplini içersinde kimseyi geride bırakmadan artı yorulanları bekleyerek
zirveye ulaşmamızdır
dönüş trenle büyük derbentten saat 19.26

Scudo

arbek100

Üye
Tepki
67
@kudu
Kudu, abi bu tur tam bana göre, hem performansım çok yüksek değil hem de KArtepe'ye kayak bile yapmak için gitmişliğim yok. Kabul ederseniz ben varım.

• Beğen
Tepkiler: sports-man

tolgayalcin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.433
@arbek100
kudret abi ben katılmak istiyorum ama pazar olması beni biraz sıkıntıya sokuyo. böyle bi denemeden sonra ertesi gün yatıp dinlenmek isterim açıkçası..eğer çoğunlukta böyle düşünüyorsa 26Eylül Cumartesi olma ihtimali varmı ?

saygılar

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@tolgayalcin

evet 26 eylül diyenler el kaldırsın çoğunluğa uyarım
yalnız kontenjan 6 kişilik tolga -ben- arbek ve paramedik dört kişiyiz iki kişi daha geilr iş biter herkes 26 eylül derse gideriz bana uyar

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@arbek100

paramedik dostuma mesaj attım eğer o da o.k derse 26 eylülde gideriz

evet 26 eylül isteyenler
1- kudu
2- arbek
3-tolga

evet paramedik ten cevap bekliyorum

evet cevap geldi olumlu
şimdi

26 eylül kartepe toplam 42 km -robocop -kudu
kartapeyi herkesin görmesi dileğiyle
etkinlik tarihi 26 eylül cumartesi kartepeye hiç çıkmayan performansı düşük arkadaşlarım önceliktir

2-paramedik-tolga
3-tolga
4-arbek

evet son iki kişilik yer vardır

haydarpaşada saat 07.00 de buluşuyoruz adapazarı treni ile gidiyoruz ve büyük derbentte iniyoruz
ordan kartepe çok yakındır yük vagonunun küçük olması dolayısıyle kontenjan 6 kişiliktir katılımcı arkadaşlarımın affına sığınırım toplam 21 km rampa karşılıklı dayanışma ile çıkılacaktır yorulanlar için kesinlikle beklenecektir grupça çıkılacaktır arka takım kaptanı olarak herkesi kollayacağım öne çıkan arkadaşlar olursa lütfen ilerde bekleyerek grubun arkada kalan arkadaşları beklemelerini rica ederim biz oraya yarış etmeye gitmiyoruz amacımız hep birlikte dayanışma içinde ve grup disiplini içersinde kimseyi geride bırakmadan artı yorulanları bekleyerek
zirveye ulaşmamızdır

Tepki
13
Özel Mesj atıcaktım ama atamıyorum Kudu bey Ben ve Arkadaşımda bu tura katılmak isteriz ama korkuyoruz :D birde daha önce arabayla çıkan kişiler bile çok zor olduğunu bisikletle çıkılmıcanı söylüyor..

• Beğen

tolgayalcin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.433
bisikletle çıkılacağı kanıtlanmıştır.. ilk gidenler biz olmayacağız.yeterki inanın ve isteyin, çıkamazsınız diyenlerede zirvedeki fotolarınızı gösterirsiniz..size -delisiniz olm derler. sizde mutluluktan gevrersiniz ama karşınızdakiler bunu anlamaz... -Bisiklet alıcağına araba alsana olm diyen zihniyetler tabiki oraya çıkılamayacağını düşünebilir... tabuları yıkmak lazım..

Bence gelin

Saygılar..

Tolga

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Cem Okan Ateş

sorun etmeyin yardımlaşma olacak gerekirse bisikletten inilir elle çıkılır hiç kendinizi kasmayın eğer arkadaşınla gelirsen kontenjan kapanıyor
o kadar büyütülecek bir olay değil dinlene dinlene çıkacağız akşama kadar vaktimiz var çok güzel manzaralar bizi bekliyor

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@tolgayalcin

tolga sana katılıyorum evet

kartepeyi herkesin görmesi dileğiyle
etkinlik tarihi 26 eylül cumartesi kartepeye hiç çıkmayan performansı düşük arkadaşlarım önceliktir

2-paramedik-tolga
3-tolga
4-arbek

evet son iki kişilik yer vardır

zirveye ulaşmamızdır

tren saati kalkış 08.10 haydarpaşa
büyük derbente varış 10.11

Tepki
13
@tolgayalcin

Tolga Bey gerçekten acayip gaza geldim kesinlikle dediğiniz gibi ... bisiklete verdiğin paralarla bi araba alırsın diyenler çok oldu ... ama bisikletin zevki başka arkadaşımlada bi konuşayım size en geç bu akşama kadar mesaj atarım saygılar....

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
kartepeyi ve oradaki güzellikleri görmenizi size ve tüm bisikletçilere şiddetle öneririm kudu abi yoksa aramıza kara kedi mi girdi?bizi unuttun mu?

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ali Emre Akcan

ne demek dostum olurmu öyle şey insanız biz birbirimize küs kalamayız
sonuçta ölümlü dünya her şey boş kalp kırmak anlamsız
şimdi performansı düşük arkadaşlarımı tepeye ulaştırmak istiyorum
talep oldukça bu kartepe devam etmeli sadece ben değil herkes bu organizasyonu yapmalı derim sonuçta gerçekten görülecek güzel yer

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
kolay gelsin abi ekim sonlarına doğru bir daha düşünüyorum bide uludağ düşünüyorum bakalım hayırlısı size iyi turlar

cagan0403

Forum Bağımlısı
Tepki
361
kudret abi bayramın ikinci günü tırmansak bide kartepeye nası olur?

Kron user

Aktif Üye
Tepki
130
Kontenjan var ise , talibim :)

Derbentte 1 sene ikamet etmişliğim vardır öğrencilik sebebiyle

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@cagan0403

cagan sende 25 ekime gel derim yada kasıma nasılsa artık önimüzde çok ay var nisan ayına kadar tur var sıcaklarda düşünmüyorum 6 şar 6şar gideceğiz

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@iscrotix

hocam ne demek hemen yazdım

kartepeyi herkesin görmesi dileğiyle

2-paramedik-tolga
3-tolga
4-arbek
5- iscrotix

evet son bir kişilik yer vardır

zirveye ulaşmamızdır

tren saati kalkış 08.10 haydarpaşa
büyük derbente varış 10.11

arbek100

Üye
Tepki
67
Selim (iscotrix) senin de katılman süper oldu... Kudu, Kartepe'ye giderken giyim olarak nasıl donanalım ne tavsiye edersin hocam?

• Beğen
Tepkiler: Kron user