Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

" 27 - 30 Kasım " Bandırma-İzmir...Organizasyonu (:

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında sports-man tarafından paylaşıldı.

1. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Selam Grup,

Arkadaşlarımı yolcu ettikten sonra 1 gece daha İzmir'de kalarak,sabah hazırlıklarımı yapıp 11:00 gibi pedala başladım.480 km civarında ki kilometre saatimi gidiş - dönüş 130 km olan Foça etabı ile tamamlayarak 612 km ,dönüş yolunda Ulusoy Seyahat İşletmelerinin merkezine ulaşarak 01:00 otobüsü 14:30 da A.Y Terminalinde inerek Acıbadem'e kadar pedal basıp,toplam 621 km yaparak Organizasyonumuzu İstanbul'da noktaladım. :cheer: Organizasyonumuza katılan ve İzmir'e kadar benimle pedal basan sevgili Özgür (arka takım kaptanı) ve Gökhan'a ayrıca Akhisar'a kadar bizlerle olan ve oradan ayrılan,sevgili Özkan abi,Kemal ve Mustafa'ya göstermiş oldukları yürekli performanslarından,güler yüz,tatlı dil Grup Disiplini içinde pedal basmalarından dolayı teşekkür ederim;) Birlikte Nice Renkli,Anlamlı,Mesajlı,Kilometreli,Keyif dolu Nice gezilere İnşallah......sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

2. emre güven

emre güven Kıdemli Üye

Seviye:
    Mert kaptan cok güzel bir tur olmuş gercekten.keşke fırsatım olsada bende gelebilseydim.ama beni bisiklet ile izmire götürmüş kadar oldunuz.Başarılarınızn devamını dilerim...
    Saygılarımla mc_emre

3. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Sağol Emrecim,güzeeel yorumların için;)

4. ali alper uyar

ali alper uyar Forum Demirbaşı

Seviye:
    çok güzel bi tur olmuş hocam böle fotoğraflarınıza bakmak bile insanın içini huzurla dolduruyor..:)

karatascaner ve sports-man bunu beğendi.
  5. Kemal Caner

Kemal Caner Forum Bağımlısı

Seviye:
    Saygıdeğer Arkadaşlar gerçekten çok güzel bir tur yapmışız. Hatta siste çekilen fotoları görünce o gerilimli anı tekrardan yaşadım. Gerçek bir macera ve adrenalin yaşamışız. İnşallah tekrarlarız. Herşey çok güzel olmuş. Özellikle benim patlayan lastiğimi değiştirikenki toplu yardımlaşmayı görünce daha bir sevinç duydum.

6. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Yorumların için teşekkürler Ali:) Bu çoşkuyu yaratabildikse ne mutlu;)

7. Özgür Demirci

Özgür Demirci Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Tebrikler, Susurluk girişinde sizi gördüğüm ah dedim keşke bende pedallayabilseydim arkadaşlarla. Ama olsun 5 dakikada olsa o ambiansı yaşadım sizlerler. Bu arada Ramiz köftecisinde buluşamamamızıda unutmayacağım :)

8. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    yaniiiiiii:D

9. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    İzmir'li dostlarımızdaan halaa sees yook beaw:D

RECEP İŞLEK ve karatascaner bunu beğendi.
  10. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Selam Grup,

Arkadaşlarımı yolcu ettikten sonra 1 gece daha İzmir'de kalarak,sabah hazırlıklarımı yapıp 11:00 gibi pedala başladım.480 km civarında ki kilometre saatimi gidiş - dönüş 130 km olan Foça etabı ile tamamlayarak 612 km ,dönüş yolunda Ulusoy Seyahat İşletmelerinin merkezine ulaşarak 01:00 otobüsü 14:30 da A.Y Terminalinde inerek Acıbadem'e kadar pedal basıp,toplam 621 km yaparak Organizasyonumuzu İstanbul'da noktaladım. .bike Organizasyonumuza katılan ve İzmir'e kadar benimle pedal basan sevgili Özgür (arka takım kaptanı) ve Gökhan'a ayrıca Akhisar'a kadar bizlerle olan ve oradan ayrılan,sevgili Özkan abi,Kemal ve Murat'a göstermiş oldukları yürekli performanslarından,güler yüz,tatlı dil Grup Disiplini içinde pedal basmalarından dolayı teşekkür ederim .; Birlikte Nice Renkli,Anlamlı,Mesajlı,Kilometreli,Keyif dolu Nice gezilere İnşallah......sevgilerrr .by

RECEP İŞLEK ve karatascaner bunu beğendi.
  11. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba sports-man

Lütfen gezilerinizi paylaşırken forum kurallarına uyarak paylaşımlarda bulununuz.

Yukarıda ve diğer açtığınız konular da, verdiğiniz linkler silinmiştir. Ama siz forum kurallarında yazan, fotoğrafları burda paylaşmadan link vermeye devam ediyorsunuz.

Lütfen bu kuralları gözardı etmekten vazgeçiniz.

Forum kuralını da aşağıya atıyorum. Bu foruma girerken forum kurallarını okudum ve kabul ettim dedğinizi lütfen unutmayınız.

Forum kuralı:

0:cool: Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack ve benzeri sitelerin tanıtımı, site tanıtım bölümü dışında yasaktır.
    Eğer mutlaka link vermek isteniyorsa; site tamamen amatör ruhla hazırlanmış gezi paylaşım sitesi olmalı, ilgili linke direk yönlendirici ifadeler kullanmadan foto ve yazılar öncelikle bizzat bisikletforumda makul oranda paylaşılmalı. (Makul orana kriter olarak yalnız bisikletforumda paylaşılmış diğer üyelere ait ortalama bir gezinin kalitesi göz önünde tutulacaktır.)
    09-) Profil bilgilerinizdeki, e-posta adresinize, varolmayan e-posta adresi yazmak yasaktır. Anlaşılması durumunda üyeliğiniz silinebilir.
    10-) Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

İyi forumlar

RECEP İŞLEK ve Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  12. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
  13. RECEP İŞLEK

RECEP İŞLEK Forum Bağımlısı

Seviye:
    GÜzel Bİr OlmuŞ.ayaklariniza SaĞlik.

sports-man bunu beğendi.
  14. Hakan Eşme

Hakan Eşme Bu muydu Yaşam? Hadi Öyleyse Bir Kez Daha!!!

Adı:
    Hakan EŞME
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Çok keyifli bir geziye imza atmışsınız. Tebrik ve teşekkürler.

sports-man bunu beğendi.