" 27 - 30 Kasım " Bandırma-İzmir-Bodrum...Organizasyonu (:

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Arkadaşlar ben maalesef turu tamamlayamadan ve erkenden pes ederek Akhisar öncesinde Gelembe denilen Güzide beldemizden geri döndüm. Bununda sebebi erkenden havanın kararmasıyla beraber sıcak havanın bir anda soğuğa dönüşmesiyle oluşan sis ve etraftaki köpek havlamalarının verdiği elektrik seviyesi yüksek gerilim havasıydı. Gerçi 6 kişiydik ama sürekli önümüze çıkan rampalar, zifiri karanlık dinlenmek için uğrayacağımız bir bencinin zor bulunması ki uzun zaman sonunda ilk bulduğumuz benzinciye girişimiz oradaki vatandaşların son derece konuksever davranarak bize çay ikram etmeleri turumuzuzun güzellikleriydi. Amaç Akhisar'a varmaktı ama soğuk havanın iyice içimize işlemsiyle sözünü ettiğim benzincinin yakınındaki Gelembe beldemizin misafirhanesinde kalarak ilk geceyi atlattık. Fakat kendime çok güvenmeme rağmen daha o akşam ben dahil 3 kişi diğer üç kişiye eşlik edecemeyeceğimizi söyledik ve sabah kahvaltımızın ardından Mert kaptan, Saygıdeğer Gökhan ve başarılı arka takım kaptanımız ve her türlü yardımı hiç düşünmeden yapan Saygıdeğer Özgür'e yollarının açık olmasını dileyerek ayrıldık. Bu tur benim için ilk şehirlerarası turdu. Daha uzun süre zarfında inşallah böyle bir turu son noktasına kadar tamamlayarak bitirmek amacındayım. Turdaki herkeze teşekkür ederim.

Scudo

emre güven

Daimi Üye
Tepki
749
@Kaşif

olsun abi.helal olsun ama.yaptıgınız kolay bişey deyil cünkü.mert kaptana ve gökhan ile özgür abime başarılar.allah yardımcıdı olsun..ben sürekli takip ediyordum sizi acaba ne yapmışlar diye.hatta manisalı bi pedal sever (pedalsesine)yazmış saolsun yazdıklarını buraya taşıyorum sizlerde okuyun...

manisadan sevgiler,
Mert ,gökhan ve özgür ile manisa zorpet tesisilerinde tanıştık. Manisaya gelmeden önce 250 km yol kattettiklerinden bahsetmişlerdi .yorgunluktan eser yok , üstelikı hepsi çok pozitif ve mutluydular.yapmış olduğunuz etkinliğe saygı duyduğumu belirtmek isterim ,İnşallah bir gün bende de diyorum...

Kazasız ,sağlıklı günler.

Saygılarımla
Manisalı Dost
Ercan Doğramacı

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,İzmirli dostlarr...

Dostlarımızın geri dönüşünden sonra İzmir'e Sabuncu Beli denilen,Manisa'dan İzmir'e geçişi sağlayan 13 km lik rampayı aşarak ulaştık.:)))300 km civarında ki bu zorlu yolculuğumuza,İzmir'de kalarak kalan km leri buradan gerçekleşirme kararı aldık;) Ertesi gün Çeşme'ye pedal bastık.180 km yol yaparak,keyif içinde geri döndük.Dönüş için yer bulma zorluğu çektiğimiz için 13:30 da Özgür'ü yolcu ettim. Ben salı akşamı İzmir'den ayrılacağım...sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

İrt : 0533 263 21 69

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Bugün Özgür'le şehir içinde ufak 1 gezinti yaptık ve onu yolcu ettim,şu an km saatim 487.45 yi gösteriooo .İzmir'li dostlarımızdan hiiic haberr çıkmadııı beaw:D Sağlık olsun,otobüslerde yer bulunamadığı için 1 geceyi burada geçiriyorum.Ulusoy firmasından bulmuş olduğum yer sayesinde,yarın gece 01:00 Çanakkale - Tekirdağ üzerinden İstanbul'da olacağım İnşallah;) Yarın sabah için planım Karşıyaka'ya geçerek Menemen'e kadar pedal basıp,500 ün üzerinde km yaparak burada ki keyifli yolculuğumu tamamlamak.:cheer: İzmir'li dostlarımıza teşekkür ediyorum.Hojjjcakall İzmir....sevgilerrr

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Arkadaşlarımı yolcu ettikten sonra 1 gece daha İzmir'de kalarak,sabah hazırlıklarımı yapıp 11:00 gibi pedala başladım.480 km civarında ki kilometre saatimi gidiş - dönüş 130 km olan Foça etabı ile tamamlayarak 612 km ,dönüş yolunda Ulusoy Seyahat İşletmelerinin merkezine ulaşarak 01:00 otobüsü 14:30 da A.Y Terminalinde inerek Acıbadem'e kadar pedal basıp,toplam 621 km yaparak Organizasyonumuzu İstanbul'da noktaladım. :cheer: Organizasyonumuza katılan ve İzmir'e kadar benimle pedal basan sevgili Özgür (arka takım kaptanı) ve Gökhan'a ayrıca Akhisar'a kadar bizlerle olan ve oradan ayrılan,sevgili Özkan abi,Kemal ve Mustafa'ya göstermiş oldukları yürekli performanslarından,güler yüz,tatlı dil Grup Disiplini içinde pedal basmalarından dolayı teşekkür ederim;) Birlikte Nice Renkli,Anlamlı,Mesajlı,Kilometreli,Keyif dolu Nice gezilere İnşallah......sevgilerrr