" 27 - 28 Aralık " Kapıdağ Yarımadası Ekşıııın (:

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@seyyahkedi

Taaaam Ekşııııın yaniiiii:D Mayıs ayında tekrarlicazzz İnşallah:) o zaman gelirrsin Cansu;) çoook teşekkürler.......sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

• Beğen
Tepkiler: Volkan Bilirli
Scudo

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Gezimize ilişkin hava değişim raporuu (Bandırma);)

Cumartesi
Kar Olasılığı. Parçalı Bulutlu. Yüksek: 6 °C . Rüzgar KD 28 KM/S . Chance of precipitation 30%. Rüzgar Etkisi: -4 °C .

Pazar
Yağmur Olasılığı. Parçalı Bulutlu. Yüksek: 5 °C . Rüzgar KD 36 KM/S . Chance of precipitation 30%. Rüzgar Etkisi: -3 °C .

merveö

Daimi Üye
Tepki
143
vayy vayy vayy mert yollara düşmüşsün yine...:D
mayısa inşallah bizde katılırız size, kendinize dikkat edinn.
görüşürüzzzz.

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@merveö

wayyy da wayyyyyyy mervecim...yaniiii:D

mayıs da inşallah:) hadeee bakeeeem grsrzzzz;)

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@volkii

1-2 hazırlııık dışında Volkancım:) herşheyyy tamam beaa:D hojjjçakalın Erdek'e ulaşınca gelişmelerden haberdar ederiiim İnşallah;)

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Değerli pedalsever arkadaşlarım,dostlarr;)

Pazar günü Erdek'den sizleri bilgilendirmek ümidi ile:) hojjjçakalııııın.....sevgilerrr

İrt: 0533 263 21 69

harunturk

Üye
Tepki
1
Valla ben o parkura girmiştim ama bitiremedim. Arkadaş aracı ile beni aldı :) Özellikle kuzey bölümü çok fazla rampalı ve önemli bir kısmı toprak yol. Allah kolaylık versin...

• Beğen
Tepkiler: sports-man

esin

Üye
Tepki
72
ben de gelebilmeyi çok isterdim, kendimi sınamak icin güzel bir parkur olurdu. ama ne yazık ki bir süredir soğukalgınlığı ile cebelleşiyorum :( umarım havalar biraz daha elverişli olunca- rüzgarsız ve yağışsız olması yeterli- benzer bir parkurda size katılabilrim. gidecek olanlara keyifli sürüşler dilerim herkese de selamlar sevgiler

esin

• Beğen

ozganugur

Daimi Üye
Tepki
162
geçmiş olsun abi acil şifalar dilerim...

mayısda bu tur tekrar yapılacak gelirsen bizi çok mutlu edersin

bullshark

Daimi Üye
Tepki
111
çok çok geçmiş olsun. mayısta yapılırsa güzel sanatlara hazırlık çalışmalarına 2 günlük ara verip gelmeyi planlıyorum. benim içinde güzel olur temiz hava vs. össyede dinç girerim :D

• Beğen

kayhan1907

Daimi Üye
Tepki
454
selam arkadaslar
bız eylulde aynı ratayı yapmıstık 120 km kadar tutuyor ve kuzey kısmı çok dik olmasada hep iniş çıkış kıs gunu için rüzgarıda ekleyınce daha ıyı bu civarda çok yol var. istanbul ve izmirdeki dostlarla mayıs sonu hazıran bası denız zamanında bızde aynı yolu daha sakın gezerek yapmak istiyoruz 1 yada 2 gece konaklamalı. seyrederek gıdılmesı gereken bır yol. gerçi heryer koy dolu istersenız heryerde arac ve pansıyon bulabılırsınız. bir sorunuz olursa bana 05367850153 ten ulaşabilirsişnz yolunuz açık olsun

Snaqe

Daimi Üye
Tepki
154
Bu saatlerde otelde olmaları gerekiyor. =)

Robocop ve mert kaptanın performansı yerinde, umarım kazasız belasız varmışlardır.ve Eminim büyük keyif almışlrdır =)

• Beğen

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@apocahpto

Uğurcum,bu rampalar varken ancak nisan sonunda Organizasyon düşünüyorum:) Sıcak başladıktan sonra başta beni fena halde:rolleyes: sizleri de ayriyeten Etkiler.Parkuru 1 günde başarı ile geçtik;) ....sevgilerrr

ozganugur

Daimi Üye
Tepki
162
tebrıkler abi :D ne zaman dönüyorsunuz? orda hava nasıl ?

inş hasta olmamışşınızdır :)

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Değerli Pedalsever arkadaşlarım,dostlarr .;

Sabah fırtınalı başlayan yolculuğumuz,yoğun rüzgar altında devam,kar yoktu 09:00 Bandırma'daydıık:) zorlu rampalar,özellkle Şahinburgaz-Ormankı arası bozuk off-road olmasına ve ilerlediğimiz diğer noktalarda aynı durumla karşılaşmamıza rağmen,devam ettik Bool boolllllllllllll körfez fotoğrafaları çekerekten ilerleyerek 15:00 gibi Turhan köyüne ulaştık.Oradan 5 km rampa çıkarak,şimdi hepsini sayamıyacam ama En az irili ufaklı 50 rampa başladığımızdan beri,veya fazla olabilir.Hepsini aşaraktan 20:02 de sorunsuz 100 küsur km,yüzümüzde gülücüklerle:D Erdek'e ulaştık.:cheer: Orada daha önce konuştuğum Yağcı Otel'e geldik.Otel sahibi ve güler yüzlü personeli bizleri karşıladı.Odalarımıza çıkarak güzeelllllllllllllllllll 1 uyku çektik.;) Sabah kalktım bunları yazıyorum,yakında denize karşı kahvaltı lüpletcesss beaa:p Şimdilik bu kadar ben ve Robocop dan selamlar....sevgilerrr

• Beğen
Tepkiler: Snaqe

serhad

Forum Demirbaşı
Tepki
1.051
Televizyonda İst. ve Marmara'da poyraz fırtınası olduğu için 21.30 Bandırma-Yenikapı feribot seferinin iptal edildiğini duyunca,
"kaptanlar naptı acaba" diye endişelendim ama 15.30 feribotu ile dönmüşler bile :) :) :)

• Beğen