Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

27.09.2009 uluslararası Gaziantep dağ bisiklet yarışı Dülük Baba mesir yeri

Konu, 'Dağ Bisikleti Yarışları' kısmında YUNUS TERKİN tarafından paylaşıldı.

1. YUNUS TERKİN

YUNUS TERKİN Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadaşlar oteller kalack yerler yemek içme yl için tüm bilgileri bizimle paylaşırsanız sevinirim yunusterkin 0538 323 70 35

2. YUNUS TERKİN

Seviye:
    baylar bayanlar gaziantep üniversitesi uygulama otelini ayarlama derdi içindeyiz inş olur uygun bile ayarlarsak gerçektende parkura en yakın kalınacak yerlerden birisi...

3. esbike_gokay

esbike_gokay Kıdemli Üye

Seviye:
    Gaziantep'li arkadaşlarımızın biz sporcu arkadaşlarını çok iyi bir şekilde kendilerine yakışır bir şekilde misafir edeceğinden eminim federasyon gelip yarışı yapıp gitsede ordaki arkadaşlar bizlere sahip çıkacaktır ve herşey güzel olacaktır.Zaten Gaziantepli arkadaşlar olmasa federasyon hatrına o yarışada katılmayacaktık sırf gönülleri kalmasın diye geleceğiz.

4. esbike_gokay

esbike_gokay Kıdemli Üye

Seviye:
    Parkurdaki cam kırıkları bu sene olmazsa seviniriz.Şerit ihlalleride önemli bir nokta.

5. YUNUS TERKİN

Seviye:
    bu sene herşey mükemmel olacak parkur için şimdiden temizlik ve şeritleme başladı diyebilirim
    mahmut karabiber ve ilhan karabiber abilerimizin işbirliği ve antepli bir çok yarışcı arkadaşlarımızında çabaları içinde parkurumuz mükemmel bi hale gelecektir.
    konaklama için ben yunus terkin ilgileneceğim muhtemelen
    ayrı yetende kadir kelleci ilede görüşülebilir. il temsilcisi adnan cansunlar ile de haber alınabilir.

6. YUNUS TERKİN

Seviye:
    parkur bu haftasonu pazar günü mahmut ve ilhan karabiler kardeşler ile ve yanımızda antepli yarışçı arkadaşlar ile birlikte bi temizlemeyi hiç değilse belirgin zatende bi etrafını temizlemeyi düşünüyoruz antepli yarışcı yarış severr bisiklet dostları bize katılırsa seviniriz...
    bilgi için 0538 323 70 35(avea)

mziyaeddin, bmxserdar ve d.berkay bunu beğendi.
  7. İLKER TAŞ

İLKER TAŞ SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......

Adı:
    İLKER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    şu tarih gelesede yarışsak sabır kalmadı

bmxserdar bunu beğendi.
  8. DKRMustafa

DKRMustafa Forum Demirbaşı

Seviye:
    hepinizin güzel bir şekilde ağırlanması için elimizden geleni yapacağız hepinizi Gaziantep'e bekliyoruz.

9. tuninger_haa

tuninger_haa Bisikletkolik

Seviye:
    yarışa forumdan katılacak olan var mı

YUNUS TERKİN bunu beğendi.
  10. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Ben sanırım gidemeyeceğim.. Durum ne zaman netleşir bilemiyorum.. Ancak en kötü ihtimalle Alanya'da görüşürüz :)

11. esbike_gokay

esbike_gokay Kıdemli Üye

Seviye:
    Kusura Bakmayın Gaziantep Federasyonun harcırahları yatırmaması yüzünden gelemiyoruz.

12. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Aynı şekilde "Boşvermiş bir Federasyon" yüzünden ben de Antep yarışına %90 gelemiyorum.
    Uçak bileti gidiş dönüş İzmir'den 238TL. Bisiklet haraç parası hariç.Kalma parası, yemek parası hariç.

13. tuninger_haa

Seviye:
    dıger sehırlerde bu odemelerı il federasynları mı yapıyor ki

YUNUS TERKİN bunu beğendi.
  14. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Yok anlam hatası olmuş sanırım önceki yazılanlarda.. Aslında noktalama işareti eksikliğinden kaynaklanıyor.. Neyse konumuza dönelim,bisiklet federasyon bir tane ve tüm Türkiye'de ki sporcuların harcırahlarını bu federasyon ödüyor. Ancak federasyonumuz sağolsun hala 26-28 Haziran tarihli kapadokya yarışının harcırahlarını dahi yatırmadılar ki ondan sonrakileri saymıyorum bile.. Eee hal böyle olunca da insanlar bu yarışlara gelebilmek için harcadıkları paraları 2 ay sonra bile geri alamayınca birde böyle uzak mesafeler söz konusu olunca gelemiyorlar haliyle..

YUNUS TERKİN, hacı ve tuninger_haa bunu beğendi.
  15. tuninger_haa

Seviye:
    bana da saçma gelmıstı ıl fedderasyonları :) bunu harcırahları kendımız oduyoruz dıye bılıyordum. federasyon dereceye gırenlerınkını vs mı oduyor herkesınkını mı

16. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Yarışlarda kendi kategorinde yarışı bitirenler içinde ilk %65 içerisinde olman gerekiyor harcırah alabilmek için..

murty ve tuninger_haa bunu beğendi.
  17. YUNUS TERKİN

Seviye:
    gerçektende arkadaşlar tüm gücümüzle parkur olsun kalacak yer yemek içme için neler planlıyorduk.
    çalışan dişliye kazık sokarlar deyimindeki gibi çalıştığımız işte illa biri engel olmak istiyor ismi lazım değil antepli ama antep yarışcısı değil.
    bir alıntı yapayım bugün için 'bisiklet il temsilcisine aynen şunları ilettim. federasyona bildirin bir adet yazı şu tarihde şu alanda şu ilinizde yarış düzenlenecektir. uygulama otelinizi kullanabilme imkanızım varmı diye bi yazı istedim. sadece bu çokmu bi federasyon için?
    YEMEK İÇME KONAKLAMA VE ULAŞIM %100 ÇÖZÜLÜYOR YAW
    GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ BİSİKLET TAKIMI sorumlusu idarecisi lideri herneyiysem bunu yaptım +
    yarış kayıtlardan sonra makarna partisi için 3 ayrı firma ile görüşüldü ve onlarda gene yazı istediler nasıl bir yazı... şu tarihde şu alanda uluslararası vs vs yarış düzenlenecektir bilgilerinize gibisinden dediler. gene ses seda yok
    bizzat mahmut karabiber abimiz büyükşehir belediye ile görüşmüş ve afiş vs reklam tv yayını için onlarda gene resmi bi yazı istemiş ve gel gelelimki ne il temsilcisi ne gsgm il müdürlüğü bu olaya karşılıksız işte anlatabildiğim nokta bu
    çalışan dişliye kazık sokuyor. sokmaları tamam bişey dediğimiz yok ama siz çalışmıyorsunuz bari çalışın görelim?
    bizden iyi veya kötü olduğunuzu gösterin.
    parkur çizilecekti temizlenecekti belirlenecekti çok uzun denildi
    antepin güzelim en iyi teknik inişi mavi kaya inişi kaldırılıyor.
    antep parkunu parkur yapan zaten orası başna ne varki?
    gerçektende akıl sır erdirilemiyor.
    bu saatden sonrada ellerine yüzlerine bulaştırırlar herkezde görür nasıl bir rezillik çektiklerini
    gerçektende düşünüyorum. uci lisansım olmasına rağmen gidip kaydımı yaptırıp start alanına arabamı çekip balcan kebapı yapmayı düşünüyorum. tekki rezilliklerini izlemeyi. ama onlar o rezilliği bile normal bi şeymiş gibi düzeltir iyi mukemmel bi şeymiz gibi gösterirler eminim...

18. hacı

hacı Kıdemli Üye

Seviye:
    Evet arkadaşım çok çok haklısın ama ne yapalım bizim elimizden anca senin yapmayı düşündüğün yarışı bırakmak konusundan başka birşey olamaz şu durumda ama bunu herkes yaparsa birlik beraberlik olursa daha bir güzel olur....

19. kadir kelleci

kadir kelleci 2014-2015 MTB TURKISH CHAMPİON AND OLYMPIC RİDERS

Seviye:
    yunuz bu şekıl de konular yazma bır daha?hıç kımsenın ustune bır seyler yazma mıllet gercek anlayacak sen ne karısırsın kı : kımse ılgılenmıyor dıyosun ama dun ben ıltemsılcısıyle gıttım akşam parkura ne lazım oldugunu cıkarttım ve bugun inş başlıyor calışmalar buyuk sehır bld den adamlara ben temızlık yaptıracam serıtlerı cektırecem v.s parkurun uzunlugu 7.1 ve startloop km uzunlugu 1.1 start başlangıç rakım 1126 maxımum 1250cıkacaz bu ısleerle ben ugrasıyorum makarna fırması ıle konuşulacak ve para odulu ıcın son duydum odul 6 bın tl ıdı ama kesın degıl bunun için ılerlıyen gunlerde ben mesajı koyocam ve parkur kısatıldı dıyorsun bak yurt dışında 8.1 lı mtb parkuru var mı gordun ucı hakemı gelıp parkura bakacak daha ve her tur 23 ,25 dk koşulması lazım kı 6 turdan oluşsun bu yıl oda 2 saat ve 2:30 saatlerı bulur,ve bunun dunyada kuralı buuu. otellerı de ınternet sıtesınden gırıp bakabılırsınız ve otogar servılerımız olacak buyuksehır tarafından bunlar onumuzdekı gunler bellı olacak .

20. heng

heng Forum Demirbaşı

Seviye:
    il gsgm para ödemez ödese de ödediği parayı sadece yarıştan önce verir ve 3 gün sonra geri ister yani bir kredi hesabı gibi maksat yarışa sporcu kazandırılsın diye...Ondan sonra da harcıraha girmiş iseniz federasyondan paranızı alırsınız....

tuninger_haa bunu beğendi.