27/08/2006 Pazar GÜnÜ

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Aklıma ne geldi hadi pazar günü büyük adaya gidelim hem sıcak konusunu biraz ağaçlardan yararlanarak hallederiz hemde güzel bi gezi olur bence ne dersiniz...?

Scudo

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
ne kadar sıcak olursa olsun sahil yolu boyu pedal cevirmek,rüzgarla tüm cıplaklıgın sevişmek kadar güzel bir eylem olabilir mi?güzel insanlar evim anadolu yakasında 3 yıldır ''Bir dünya kenti ürgüp'teyim''inanın bana orları fazlası ile özledim.sizden tek bir istirhamım var.Ne olur benim içinde pedal basın.rüzgarınız bol,yüreginiz ferah olsun.sevgiyle kalın güzel insanlar

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
insanların gözlerin içine bakarak tebessüm etmeyi unutmayın.inanın bana gördügünüz bütün insanlar sıcak bir tebessüme hasret.gülümseyin ve merabanızı yürekten gönderin.bu size yakın zamanda pedal geri dönecektir.sevgiyle

huseyinsak

Aktif Üye
Tepki
54
Pazar günleri adalar çok kalabalık oluyor, rahatsız olabilirsiniz. :eek:

Şİmdiden iyi eğlenceler.

Antares

Forum Demirbaşı
Tepki
194
Bisiklet
KTM
Evet Pazar günü çok sıcak olur... akşam üzeri veya akşam bir tur olursa bende katılabilirim. janus_sea! sen haber verirsin bana :) ada fikride güzel ama sahilde düz zeminde kullanmak daha kolay geliyor bana.. zaten çokta kalabalık oluyormuş. hehehe :)

benvolki

Üye
Tepki
6
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Valla ben de belli değil.Ama gerçekten sıcaklardan değil:) Bisikletim parça değişimine girecek teslim etmem gerek..Ama Akşam 6ya kadar fln sahilde görebilirsiniz beni..Bi 70 kere baştan sona gidip gelmeyi düşünüyorum da:)

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
@huseyinsak
evet kardeşim doğru dedin bizzat bende öyle yapıyorum sıcağa kalmadan tur bitmiş evde banyo yapmış karpuzu yarmış mutlu bir adam oluyorum

janus_sea

Daimi Üye
Tepki
107
@trinitrotoluen

malesef olmayajak en azından sabah erken saatlerde olmayajak akşam üzeri bikaç arkadaş pedallamayı düşünüyoruz ama karşıda olduun için sanırım katılamazsın..başka sefere daha güzel organizasyonlarda buluşmak üzere
sağlıcakla kal...

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
(link)

Pazar günü muhakkak geziye çıkmak isteyenler linke bakabilirler.

Antares

Forum Demirbaşı
Tepki
194
Bisiklet
KTM
Evet işte şimdi karşı yakadan bu tarafa gelmenin ne kadar zor olduğunu anlamış oluyoruz :) ben şahsen gitmek istemem karşı yakaya.. zaten normalde de o tarafa gittiğimde sıkılıyorum. Anlaşılan çoğunluk pazar günleri için önceden başka planlar yapıyor. Neden bazı akşamlarda tur yerine, hadi şurada toplanıyoruz diyip herkesi davet etmiyoruz ? bisikletle gelmek mecburi :)

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
pazar gezisi yapan dostlar hadi neselenelim resimlerinizle hadi hadi hadi calısın biraz :)