27.06.2009 Kilyos

Tepki
35
Herkese tekrar merhabalar...

Dun gerceklestirdigimiz tur yine harikaydi, benim icin yorucu ama bir o kadar da zevkliydi... Doga ile ic ice olmak, ozellikle gunes, deniz ve kum ile de birlesince daha da bir baska oluyor... Kilyos'un dunku sicak ve carsaf gibi duz, dalgasiz denizi ayri bir guzeldi...

Kameramdan cekilen 65 adet fotografa asagidaki linkten ulasabilirsiniz.

(link)

Tum katilimcilara tesekkur ederim, zira benim icin bu sizlerle olan son tur idi, zira bu sali gunu yurtdisina cikacagim... O yuzden dunku tur benim icin ayri bir anlamliydi... Sizleri ve ulkemi ozleyecegim... Umarim en kisa zamanda tekrar pedal ceviririz beraber. Gerek Yalova Sudusen Selalesi turunda olsun, gerek Riva turunda olsun, gerekse dunku Kilyos turunda olsun, tum yeni arkadaslarima sevgi ve saygilarimi yolluyorum.

birolhurturk@gmail.com adresinden ve 0533-812 60 11 nolu cep telefonumdan bana her zaman ulasabilirsiniz.

Kendinize cok cok iyi bakin... Size bol pedalli gunler diliyorum... :)

Birol

Scudo

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
Birol süpersin:) Hem en hızlı fotoğraf yükleme rekoru, hem de en güzel anları makinenle yakalama rekoru kırdın Arabistan yollarına düşmeden:) Çok teşekkürler resimler için. Eline, yüreğine, emeklerine sağlık. Hepsi çok güzel çıkmış. Baktıkça gülüyorum:)
Keşke gitmeseydin de daha çoooook turlarda beraber olsaydık. Şafak 15 ay:) Döner dönmez turlara tekrar bekliyoruz. Sen gelene kadar vekalet etmeye çalışacağım abi fotoğraf konusunda sana. Katıldığımız turların resimlerini sana da yollarım, katılmış kadar olursun turlara:) O müthiş keklerinle, fotoğraf merakınla, rampalardaki yoldaşlığınla, pedal dostluğunla seni hep hatırlayacağız abi. Dikkat et kendine oralarda. Türkiye'den bir isteğin olursa buralardayız unutma. Sevgiler,

CEM ATEŞ

Forum Demirbaşı
Tepki
938
Birol eline sağlık. Çalıştığım için gelemedim. Ama resimler sayesinde gelmiş kadar olduk. Vuralın dediği gibi döndüğünde görüşmek üzere.

Bu arada denizdeki resimleri yayınlamamışın. Göbeklere sansürmü geldi :D :D

Tepki
35
@CEM ATEŞ

Merhaba Cem...

Gobekli resimleri yayinlamadim, zira yayinlayamadim. Cunku, Kilyos'ta, uzerinize afiyet, ekmek arasi donerlerimizi hupletirken :) fotograf makinamin bataryasinin sarji bitti... Plaj fotograflari Mert'te... O yayinlayacak... Acikcasi ben de cok merak ediyorum, zira suyun icinde de harika fotograflarimiz cekildi... Gobek otesi... benden soylemesi... :)

Bu arada, Kasim ayinda 10 gunlugune izne gelecegim, ilk firsatta da turlara katilip pedal cevirmeye devam edecegim...

Kendine iyi bak... Bye...

Birol

Tepki
35
@burakb

Kasimda gorusecegiz yine Burak... Zaten hasret kalacagim bisikletime ve size... Dondugumde kar da yagsa :D , tur duzenlendigi surece ben de katilacagim...:)

Kendine iyi bak... Bye...

Birol

• Beğen
Tepkiler: burakb

urungu

Üye
Tepki
18
Mükemmelsin Birol bu ne hız...
Çok güzel fotograflar yakalamışsın, özleyeceğiz seni turlarda... Sağ salim git, sağ salim gel. Kısa sürede tekrar beraber olmak dileğiyle...

Tepki
35
@Vural UZUN

Iyi dileklerin icin cok tesekkurler Vural... Meraklanma, dikkat ederim kendime :) Sadece TR'ye gore asiri sicak o kadar... Sanirim pedal cevirmis kadar terleyecegim :D o sicaklarda... Zira gecen hafta 41 dereceymis, Temmuz-Agustos'ta 50'yi gecer diyorlar... Fotograflara gelince, elimden geldigince guzel anlari yakalamak istedim... Kanimda Tatarlik, Turkluk ve Arnavutluk var gerci, ama Japonluk yok... Ama yine de seviyorum iste... Fotograf konusunda benim yerime gayet guzel vekalet edecegine de eminim... Kek konusuna gelince, afiyet bal seker olsun... Bir dahakine borek de yapar getiririm :D

Kendine cok cok iyi bak... Keep in touch...

Birol

• Beğen
Tepkiler: sports-man

aykutkarasac

Aktif Üye
Tepki
297
@Birol HURTURK

Birol dostum selamlar.. Hiçbir turu sektirmez oldun maşallah.. Kondisyon da tavan yapmıştır artık senin.. Ben işten dolayı katılamadım cumartesi günkü tura.. gidiş tarihin tam ne zamandı? yaklaşmış olsa gerek.. sağ salim git sağ salim gel.. turlara devam edelim..

görüşmek üzere..

• Beğen
Tepkiler: sports-man