'' 262 km nedir''

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Haddim değil ama en temiz olanı şu olur;

Gebze'de başlayıp Gebze'de bitirmek. Gerisi banliyö treni.
Böyle bir şey tam orta nokta olur her türlü ihtiyacı karşılar.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@yilmaz kaynak

antreman eksikliği olursa tabi 3 seçenek ,birinci seçenek gerçekten insanları zorlayabilir,,,evet yılmaz bakacağız ve çalışacağız mayıs son hava sıcak olabilir mayıs ayının üçüncü pazarı uygun olabilir hava önemli gerçi sıcak bize koymaz dedik ama genede randımanı alır nitekim sıcakta şileden saat 16.00 da çıkmıştım beş saatte eve vardık aynı yolu hasan ile bu eylülde aldık 3 saatte eve eve vardım saat 19.00 da çıktık akşam ve saat 10.00 da evde idim püfür püfür üşütmeyen bi serinlikte döndük,, havanın sıcak olmaması ılık olması son derece metabolizmama yaradı,,,sıcak beni kesiyor,,,
bu arada dönüşte gemlik değil gölcük ikisini hep karıştırırım,,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ekrem Erten

evet ekrem avrupa yaka feribot ile pahalı tarifeden dönecek mecburen biz ucuz tarife,,,07.30 iyi bi saat evet o saatte çıkmaca 14 saatte alma durumumuz var dönüşte yenikapıya geçmek için yalova ya fazladan 12 km basacak avrupa yaka,,,ama düz yol nasılsa,,,evet gidiş bostancı maşükiye kartepe otel suadiye ordan gölcük e ve karamürsel üzerinden topçular ,,avrupa yaka yalovaya ve yenikapıya geçer,,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mtsemiz

estafurullah murat ,,yalnız şöyle bi durum artık hasıl oldu haydarpaşadan birden fazla bisiklet olursa saat 09.00 dan sonra alıyorlar banliyö trenine bir de ben artık sevmiyorum bu banliyö olayını çünki yük vagonu yok ekspreste hiç olmaz ise yük vagonu var bisikletinin yanında oluyorsun bir kapı arkasında duruyor bisikletler,,

Ekrem Erten

Daimi Üye
Tepki
244
Bisiklet
Sedona
@mtsemiz

Öneri için teşekkürler ama aynı yoldan dönmek sıkıyor, bir de işin içine tren vapur vs. girince daha da sıkıyor.

@Kudret Kurtcebe

Yalova-Yenikapı biletini erkenden alınca pahalı olmuyor. Geçen ay 10 liraya almıştım, bileti 10 gün önceden alsaydım 3 liraya bile bilet vardı. O zamana kadar bisikletten 5 lira ücret alma olayı da kalkar diye umuyorum. Erkenden alınca çok da pahalıya gelmiyor yani.

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ekrem Erten

hikaye ekrem bisiklete ceza o 5 lira ,,,neyseki dönüşte topçulardan yok öyle bi dert,,,,ama dert trende oluyor gerçekten tren yoruyor şimdi ben şöyle düşünüyorum erkenden pendikten bilet alsam diyorum bisiklete 5 lira versek en çok 8 liraya kapatırım bu olayı evet erkenden araştırma yaparım artık pendikte bakalım 3 lira olacak mı bu mayıs ayında hadi 5 lira olsun bisiklet parası ile 10 kağıda dönerim evet bana akıl karı geliyor bu iş yani beraber döneceğiz yalovadan biz pendik siz yenikapı evet bu gebze tren beni hiç çekmiyor ,,,

Ekrem Erten

Daimi Üye
Tepki
244
Bisiklet
Sedona
@Kudret Kurtcebe

Evet en iyisi bu şekilde olur. Yazın biletler pahalanır belki ama mesela şu an 12 aralık yalova-yenikapı seferinde 3 liraya bilet var. Yalova-Pendik'te ise 5 aralıkta 3 lira. Bunun dezavantajı da şu ki, bileti aldığın saate yetişmek zorundasın. Erteleme ya da iptal olmuyor bileti aldıktan sonra.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ekrem Erten

neyse bakalım ,,hele o gün gelsin ,,dönüşte olmaz ise o trenin beşik gibi sallanan vagonunda beynimiz sütlaç olur gene...

:) :) :) :D :D :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
şimdi atılan mesajlara bakınca ,,,
ekrem var ,,,,,
semir var,,,,
yılmaz var,,,,,
soner belki gelir belli mi olur,,,,,
çağatay bey var,,,,,
adem dualı var,,,,

evet kadro iyi ogün bugsbunny olsa iyi olacak,,,,,,,ama artık hafta sonları çalışmakta,,,,,,,,,,,,,,,,,,

semir karabulut

Daimi Üye
Tepki
290
Bisiklet
Cannondale
@Kudret Kurtcebe

Abi Soner dediğin eğer senin hani şu Alman kepiyle gelip Haydarpaşa'da olay çıkardığın gün gelen Soner'se, o gelmesin, gitsin Fransa Turuna falan katılsın :D :D :D :D :D Adam resmen maytap geçmişti o rampalarla :D :D :D :D :D O günü hiç unutmam. Bi arkadaş da 25 kiloluk çift amortisörlüyle çıkmıştı ama sonra hiç göremedik kendisini :D :D :D Hatta o gün birbirinden ayrı 3-4 grup, toplamda da 10-15 bisikletli çıkmıştı Kartepe'ye. Bu Kartepe anıları da çok güzel ya, defalarca okusam dinlesem yine zevkli geliyor :D :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@semir karabulut

o soner aynı soner semir ve son edirne yarışında gençlerde birinci oldu ve şilede beraberdik dönüşü eski şile yolundan yaptık bu yaz,,,, evet soner gerçekten rampada iyidir,,,

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/268010_236158703069641_100000265382504_890135_5659722_n.jpg

evet bıçkıdere 3 temmuz şileden geldik buraya evet ortaki soner dost,,,,

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
Çavuş yine büyük oynuyosun....:):):):)

geçen Volki ile telde görüştüm selamı var...:):)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ayetkin Erzan

vay aytek,,,
oğlum hemen aç şurdan bi viski vede getir bakalım yanına çukulata kutlayalım bunu ,,,yılbaşında ,,,,

:) :) :) :) :) :)

eyvallah volkan bi tane uzakta almanyada yahu onsuz olurmu mayısa bi gelse ne güzel olur valla aytek mayısa odaklanmaca ,,,evet herkez sürüşte serbest biliyorsun ,ama şu güzergah güzel hem gidiş hem dönüş farklı,,,,bostancı-izmit - maşukiye kartepe otel- dönüş suadiyeye aynı yerden olursa motivasyon bozulur,,,ve suadiyeden sapanca yoluna çıkmadan içerden direk gölcük istikametine ve ordan karamürselden topçular,,,,,,,,,,,

bakalım ne olacak,,,,,,,,,,,,,,,,,

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@yilmaz kaynak

özkan abinin peşinde olduğunu farkettim.zaten performansın için de kötü demedim.sıkı antreman ile kalkarsın işin altından.

• Beğen
Tepkiler: yilmaz kaynak

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
http://www.composedvolcano.com/wp/wp-content/uploads/2010/07/fabian-cancellara.jpg

bu dehşet alet zamana karşı ,,,,,düz yolda ne hız yapılır bunla rampada durum ne olur bilemem ama bi gerçek var bu bisiklet gerçekten uçar yahu,,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/321468_261266697239245_100000677512973_863274_1674005220_n.jpg

paris -rube bu baharda ne olacak bakalım,,,,,,,,,, nisan ayında olacak bu kaçmaz eurosporttan seyretmece yukarda fabian cancellara,,,sayko kros yol bisikletleri ile yapılan bi ağır yarış rampa yok ama düz yol ama ne yol toprak stabilize asfalt karışık ,,bu yarışı herkez seyretmeli,,,gerçi bisiklet yarışlarını pek seyretmem asfaltta yapılanları ama bu olay dünyanın en zor bisiklet yarışı ,,,,seyredilmeye değer,,,,lens bile bu yarışlar için oturur seyrederim dedi,,,,zamanında

Rüzgar Yolgezer

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cesur
@Ekrem Erten

Bence Ekrem arkadasimiz ne vapura biner, ne trene. Evinden cikar bisikletinden inmeden Kartepe yapar, sonra doner gelir. Tanidigim kadariyla o boyle yapar..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@alper benli

alper dost ,,,faceden duvarına baktım sıkı müzik dinleyenlerdensin, eski rock gruplarını gördüm king crimson albümü epitah evet bizler kaçıklarız sende dahil ol bize ,mayısta ,ekrem kanka ile ,,,,,

Rüzgar Yolgezer

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cesur
@Kudret Kurtcebe

Ben 260 km olayini ilk olarak, gecen hafta Emre Akcan'dan duymustum. Emre abiden duyunca cok hosuma gitti tabi fikir. Gecenlerde Ekremle iznik turu yapmistik. O zaman deniz otobusu, vapur vs. araya girdi. Boyle olursa, tamamen bisiklet ustunde daha iyi olacak bence. Ekrem geliyor, ben de geliyorum onunla.

Bu arada eski rock gruplarindan pek kalan yok, yeni cikardiklari albumler de daha cok piyasaya yonelik. Pek begenmiyorum son donem calismalarini. Kudret Abi, ozellikle Red albumu var King Crimson in. Onu cok severim. Bir ara Jethro Tull da dinlemek isterim senden.

alper benli +1

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.