26'' mtb dış lastik

oguzhanzed

Daimi Üye
Tepki
309
Arkadaşlar aşağıda yazan ilanı daha öncede vermiştim.(mesaj gönderen arkadaşların dikkatini çekecektir.)ancak ne kendi konumun sayfasına nede özelden sizlere mesaj atamıyorum.mesaj sayımın 50 olması gerekiyor ve daha 5 tane mesajım var.bu sebeple konuyu tekrar açmak zorunda kaldım.lütfen özelden cevap veriniz.iletişim bilgilerinizi yazarsanız görüşebiliriz.önceki konumu cevaplıyan arkadaşlar lütfen bunu dikkate alarak benimle irtibata geçebilirlermi.hem özel mesaj sayımda artar ki ilerliyen günlerde bu sorunum ortadan kalkar.şimdiden tekşekkürler.

markası farketmez ancak sıfır yada sıfıra yakın 26''mtb dış lastiği arıyorum.her türlü ortamda kullanabileceğim lastik tercihimdir.dağ yollarında fazla gitmiyorum.asfalt-stabilize yollar-az patika tarzı yollar kullanım alanlarım.ıslak zeminde kaymasın.arkadaşlar birde pahalı olmazsa sevinirim

önceki açtığıma cevap gönderen aziz özkan'a teşekkür ederim.aby ve devilhere lütfen benimle iletişim kurun.özel mesaj gönderin(iletişim bilgili).

Scudo

Hasan Topcan

Forum Demirbaşı
Tepki
220
size rubena markasını önerebilirim her türlü ebatları bulunur ve fiyatları o kadar uçuk değil