26 kasim cumartesi florya-sariyer

Rüzgar Yolgezer

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cesur
Merhaba arkadaslar,
Bu guzergahi cumartesi sabahi gec olmamak kaydiyla turlayacagim, gecen sefer 115 km tutmustu. Garipce'ye dogru biraz yokus da cikmistim, isteyen olursa beraber pedallayalim. Gecen seferki ortalamam 26.6 idi, yanlis hatirlamiyorsam. Istege gore yokus calismasi da yapabiliriz, ortakoy ya da garipce olarak. Iyi aksamlar...

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@alper benli

tempo 26.6 ise 115 km fena değil mtb de tahminimce bol rampalı etapta 160 km de durum değişir tabi şimdi mesafe uzadıkça sona doğru insan biter ,,,,
evet artık yola geçmen gerekecek alper maddi imkanın varsa yol al derim çünki mtb 'de belli bi sürate varanlar daha üste çıkmak için yola geçtiler onlar şimdi performanstanbul ekibindeler,,,,

Rüzgar Yolgezer

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cesur
Mtb yok bende, hybrid var 1.60 lastikler,16 kg bisiklet. Mtb ile olsa o kadar cikaramazdim.

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
@alper benli

İyi de tekerin büyüklük farkını ağırlık olarak geri veriyorsunuz... Bence bisikletinizin ağırlığı ortalamaların üstünde...

alper okumuş

Aktif Üye
Tepki
34
selamlar

ctesı sabah bende turlayacagım beşıktaştan saat bıldırırsen katılabılırım.

Rüzgar Yolgezer

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cesur
Merhaba Alper,
Ben samatyadan baslayacagim, bu durumda besiktasa gelirim. Saat 8 olsun, heykelin orada bulusuruz. Bu arada, gecen sefer floryaya gidip dondugumdeki ortalama 33.9 idi. Ilk 35 km boyle ortalama tutturdum; daha sonra yokus cikma, trafik ve yorgunlukla 26.6 ya geriledi. Su an 2 kisiyiz; baska arkadaslar da ,ortalamayi fazla degistirmemek kaydiyla, katilirsa daha etkili bir grup oluruz. :)

Tepki
72
Bende Cerrahpasadayim. Arada yapıyorum o güzergahı. Kaç gibi çıkmayı planlıyorsun Samatyadan ?

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
saat 8 gibi bende beşiktaş heykelin oraya bakarım trek yol bisikletim var kimse yoksa devam ederim sarıyer maden üstünden fener yapıcam

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
selam arkadaşlar sabah 7,30 gibi Eyüp'ten çıkıp bebekte çay molası sonra geri dönüş yapacağım belki Akif Berkant dostum da katılacak, karşılaşırsak (kırmızı g,iant mtb) yada isteyen olursa beraber pedallayabiliriz. İşe gideceğimden dönüşü uzatamıyoruz, saate göre belki bebek değilde istinye olur:(

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ali Emre Akcan

vayyyyyyyyyyyyyy ali dost, 270 km nin fatihi nerdesin yahu gözlerim seni aradı geçen pazar aytek' e rasladım garipçe 'de ama ters yönden geliyordu sende yol varsa kimse seni tutamaz aga ,, bu pazar yağmur var, ben bi türlü şu cehennem yola gidemedim, bıçkıdere 130 km ama şile rampalar ve bıçkıderenin bıçan rampaları ile 160 km'ye denk,, tam ring,,, beklemedeyim bu pazar ben yatarım artık,,,,

:in: :in: :in:

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe

iyiyim abi bende seni özledim hasip bu abi nerden çıkacağı belli olmaz ben yavaş biniyorum abi 4 saat civarı biniyorummaksat spor olsun bu yaştan sonra iddiamız yok abi sağlıklı yaşam hesabı

Rüzgar Yolgezer

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cesur
@murat dönmez

Merhaba, 7.30 gibi cikarsam Besiktas'a yetisirim. 7.25 gibi Kocamustafapasa duraginin orada bulusabiliriz, size de uyarsa. Telefon: 0536 819 30 44

Rüzgar Yolgezer

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cesur
@Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Ben sariyere kadar gitmek istiyorum, isterseniz heykelin orada saat 8de bulusabiliriz.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ali Emre Akcan

bende öyle ali dost artık gençler bayrağı götürecek tabi,,,ama bırakmayacağız bisikleti,,,

Tepki
72
@alper benli

Gelebilirsem 7:15 gibi ben ararım, aramazsam sen hiç bekleme hocam...

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
@alper benli

7,30- da feshaneden haraket edecegiz, Akif Berkant in daha erkendonmesi gerekmekte Sariyere kadar eslik edemesekte bebege kadar eslik etmeye calisiriz. 0544 335 31 98 telim