26 Kasim Belgrad

alicins

Aktif Üye
Tepki
151
İstanbul/Gündüz Yıldız Teknik Üniversitesi Gece Üs
@bikergrrl

wolverine tem otoyolu silivri çıkışında bi kamyon şarampole yuvarlanmış, yolda tıkananları çekme antrenmanı için oraya gitti :D
pazara terslik olmazsa geleceğim dedi....

• Beğen
Tepkiler: bikergrrl
Scudo

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
@trinitrotoluen

Arkadaşım bu yaptığınız hoş bir davranış değil bence.Söylediklerinizde haklıda olsanız bu şekilde insanların sohbetlerinin ortasına girerek her başlığa bu mesajı kopyalayarak rahatsızlık yaratıyorsunuz.Açın bir başlık orada söyleyin ne söyleyecekseniz.

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Bir terslik olmazsa 08.30'da beşiktaştayım,bol pedallı gunler...

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
@mehmet_svm

8.15de orada olmaya calissan daha iyi olur bence
gec kalabiliriz :)

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
@mehmet_svm

O saatte gelirsen aksilik olmuş olur zaten,kimseyi göremessin orada:).Mustafa'nın dediği gibi hatta 08:00 de orada olmaya çalış.En geç 08:15 te yola çıkmış olacağız.

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Bu pazar'da uykudan feragat edeceğiz,olsun bisiklet icin feda olsun...

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Arkadaşlar bu gezide ben yokum. Pazar kalkabilirsem ve havada güzel olursa su altı etkinliği hareketine destek olma planım var bu bir. İkincisi Belgrad Ormanlarına geçen sene bu yarışları izlemeye gitmiştim zaten. İzlemekten çok binmeyi seviyorum ama yarışa da katılamıyorum ben artık yaşlı bir adamım bu iki. :D Üçüncüsü bu mevsim sabahları orman çok soğuk oluyor. Gidecekler mutlaka çok sıkı giyinsinler. Bahar gibi, havalar iyileştiğinde ve günler uzadığında hep beraber gideriz inşallah. Herkese güzel yarışlar, iyi turlar diliyorum ve sizleri çok seviyorum bu da dört.:p

Sevgiler

MFG(+)

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
@Fatih - MFG(+)

Turp gibiyiiim turup.Buda 5 olsun :)

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Herkese selam. Ben Küçükçekmece'de oturuyorum. Yarışa geleceğim, ama izlemek için ya da gezi amaçlı gelmeyeceğim... Yarışmak için geleceğimden dolayı pedallayarak gelmek istemiyorum, yoksa performans kabı olur. Küçükçekmece, Bakırköy, Florya vs... Buralardan gidecek olanlar var mı yarışa? Yalnız pedalla değil; araba, minibüs, kamyonet, kamyon falan gibi. Aksi halde ben trenle Sirkeci'ye kadar gelmek istiyorum, fakat Sirkeci'den sonrasını nasıl hallederim, onu bilmiyorum... Ordan da gidecek olan varsa ve kabul ederse, gelmek isterim. Fakat dediğim gibi, araç varsa. Aksi halde ne önerirsiniz? Ben Küçükçekmece'den nasıl gelebilirim yarışa? Cevaplar için tüm arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

noexit

Daimi Üye
Tepki
180
İsim
Kadir
Bisiklet
Specialized
@bikergrrl

yorulduk mu :D

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
@noexit
Pazar akşamı yorgun düşmüştüm ama su an bomba gibiyim.:boese157:

emsey229

Daimi Üye
Tepki
70
Arkadaslar umarım zevkli olur. Bu hafta katılamacagım :( arkadasım ankaradan geliyor onunla olmalıyım kendinize iyi bakın. Aydosta beraberiz

alicins

Aktif Üye
Tepki
151
İstanbul/Gündüz Yıldız Teknik Üniversitesi Gece Üs
hulean psiklet istiyoruuuummmm özlediiimmmm çooookkk özledimmmmm