Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

26.istanbul tüyap kitap fuarı

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında nyx tarafından paylaşıldı.

1. nyx

nyx Kıdemli Üye

Seviye:
    bu sene kimler gidip de kitap kurdu oldu bakayım:)
    bugn gidip ayaklarım kopana kadar iki koca salonu da gezip kollarım kopana kadar kitap alıp senede bi kez yaşanabilicek bu güzel duyguyu yine tatmış oldum,çok huzurluyum..
    en sevdiğim grupların dvdlerini yarı fiyatını bulmak da ayrı bi güzel oldu..
    yine paulo coelho ları silip süpürdüm, marx dan anlayabileceğim kadarını aldım, öss zede olarak malesef geometri kitapları,okul içinde şahane-mükemmel fizik we analitik geometri kitapları, 6 tane tiyatro oyunu, lorca serileri, tolkien in 2007 basımlı öyküleri ve kitabı, genetik mühendisliği-moleküler biyoloji,genom, osmanlı tarihi üzerine birkaç kitap,orwell dan 1984,papazın kızı gibi klasikler,brecht in günlükleri...ve daha yorgunluktan sayamadım bir dolu farklı haz kaynağı..
    yarın fuarın son günü..
    o yüzden lütfen eğer gitmediyseniz ve önemli bi işiniz yoksa kendinize bu iyiliği yapın..
    gidenler de paylaşabilir tabiki..

melihcavas ve Baki Berk Kayalar bunu beğendi.
  2. lost_angel

lost_angel Yeni Üye

kitap fuarına yine gittim her sene olduğu gibi.haftaiçi gitmenin avantaj olduğunu düşünüyorum çünkü sakin oluyor kalabalık olmuyor

michael crichton'dan timeline ,edip cansever'den bütün şiirler dışında iki kitap daha aldım
    çok gezdim çok yoruldum.penguen ,leman ve uykusuz'un standları görülmeye değerdi.büyük ferah :)
    gitmişken sanat fuarı da gezilmeli.şahane bir sanat fuarı vardı .vaktim az olduğu için orayı bitiremedim:(

yarın fuarın son günü

nyx bunu beğendi.
  3. deniz yenidoğan

deniz yenidoğan Aktif Üye

Seviye:
    gittim gezdim hoştu güzeldi haftaiçi gitmenin avantajını bende yaşadım ancak penguen ve uykusuz standı feci doluydu:( üzüldüm ordan alış veriş yapmak için o karışıklığa girmeyi göze alamadım.bazı istediğm kitaplara baktım fakat indirimli olmadığını gördüm ve kızıp burdan alacağıma taksimden alırım dedim halbuki gelmişim alsam iyi olurdu fakat kendi çapımda fuara tepki gösterdim! genel olarak bir kitap fuarına daha gittim, gezdim, gördüm.:D

4. Ergün Gündoğar

Ergün Gündoğar Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ben geçen hafta salı günü gitme fırsatı buldum, eski fuarları özlüyorum, artık amaç tamamen birşeyleri pazarlama oldu fuarlarda, bu yüzden pek beklediğimi de bulamadım, fakat daha yayınevlerine gitmemiş birkaç mesleki kitap bulunca kaçırmadan aldım.

5. mcyc

mcyc Kıdemli Üye

Seviye:
    3 kasım' da okulla beraber gittim. ilk defa gidiyordum. son derece güzeldi benim için.