Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

26 Haziran 2005 Tuzla turu

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında oğuzhan tarafından paylaşıldı.

1. oğuzhan

oğuzhan Yeni Üye

Gelir gelmez resimleri yolluyorum hızır servis...

2. oğuzhan

oğuzhan Yeni Üye

:) resimler

3. oğuzhan

oğuzhan Yeni Üye

:) ........

4. OguzKaganAslan

OguzKaganAslan Yeni Üye

Seviye:
    oguzhan abim çok saol ya... hafiften adaş da sayılırız... bugunku geziye katılan tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum... ilk defa katıldım ve acaip eğlenceli bir gun geçirdim sayenizde...

avcılardan küçükçekmeceye bisiklet... çekmeceden banliyo treniyle sirkeci... sirkeciden karaköye bisiklet... ilgin ile buluşma... beraberce karaköyden vapurla haydarpaşaya geliş... haydarpaşadan banliyo treniyle bostancıya... orda yunus büfede içilen bir çay yenilen kaşarlı tost... sonra pedallara kuvvet... avşar da yediğimiz yemekler ettiğimiz tatlı muhabbetler... dönüşte kadıkoye kadar pedal... ordan eminönü vapuru... sirkeciden küçükçekmeceye banliyo treni... küçükçekmeceden avcılara tekrar pedal...

vay be ne gündü ama... :)

5. hhtatar

hhtatar Kıdemli Üye

Seviye:
    Turhan ağabey 'Tuzla'ya giderken susuz kalmiim.' diye su stokunu fazla tutunca, fotograf makinasına bagajda yer kalmamış :(
    Oguzhan hocam da olmasa, bu gezinin hiç fotoğrafı olmayacaktı. Kendisine teşekkür ediyorum.

Oğuz da İstanbul'un taaaaaa öbür ucundan gelip bize eşlik etti. Tanıştığımız için çok mutlu olduk.

6. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    Oğuzhan ellerine sağlık ama sadece bu seferlik beni üstteki fotoğraflara dahil etmemeni affedebilirim:Dçünki bende ordaydım:D

şaka bi yana , gebzeye dönüşte sizlere eşlik etmek güzeldi..katılan herkese teşekkürler..

7. Fatih - MFG(+)

Fatih - MFG(+) Forum Demirbaşı

Seviye:
    Çok güzel bir gezi oldu yine...:) Aramıza yeni katılan iki oğuzhana teşekkür ederiz. Daha nice güzel turlar dileği ile. Ha unutmadan bu hafta sonu ada haftaya da Sarıyer yapalım diye düşünüyoruz. Görüş ve yorumlarınız bu konuda bekliyoruz. :p

Sevgiler

MFG(+)

8. OguzKaganAslan

OguzKaganAslan Yeni Üye

Seviye:
    evet evet sarıyer yapalım... ama ilgin çalışıyomuş... duyarsa sizi öldürür valla... :) beni de öldürür tabi... :)