26 EylÜl Pazar Belgrat'da Adana Urfa ....

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@enver avcı

Ya abicim :D ... kişiye gore muamele olmasın. Şikayet ederim ben yeter ki sen rahatsız ol. Bu beni çok mutlu eder ve ediyor da. Yaşasın kötülük diyoruz burada...(intikam için sıra sana birazdan geliyor.. Emin ol!! ..) :in: ...

Aydos'a yapmayalım. Erikli olsun ve gitmedigim yerde değil ki kardeşim, nesinden korkayım. Fakat bu sıfır kondisyon ıle de canımı okur o rampa ve larrrrr ...:D. Hayatım da üst alt oldu ki az çok biliyorsun. İlk turda muhabbeti yapalım eski usulde de bir iki tek atalım. :D

Lori ye yazdığın ama beni davet etmediğin ŞİLE _ ŞİLE _ ŞİLE turuna bende sana eziyet olsun diyerek gelmek istiyorum. Konaklamalı bir tur yapacaksanız. Beni şimdiden satabilirsiniz ..hani ha gel dediniz de.. araba ile alırsınız beni (Yüzsüzlüğün bu kadarı). :D.. Eğer konaklamalı değilse ..Çamur kar fırtına taş toprak olacaksa da varım çünkü doğama aykırı yaşayamıyorum çekiyor abicim ..:)

Yalan yok eşşekler gibi anırarak bağırmayı özledim.. :rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: enver avcı
Scudo

iamhasancanbam

Daimi Üye
Tepki
530
Bisiklet
Sedona
Umarım kazasız belasız gidersinizi belirlediğiniz yerlere. :) İyi pedallamalar. :)

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@uzaktr

hah o zaman bu aralar yapalım erikli turunu.hazır kondisyonlu değilken rezil resimlerini çeker koyarım foruma :D :D herkese madara ederim seni.şile daveti içinde meraklanma.biz seni kendimizi daha rezil duruma sokacağın kalabalık yerlere giderken çağıracağız.şile de bağırıp bizi rezil edemezsinki :D senide alıcaz tabi kardeşim.ama gel gelelimki seni de arabayla alma olayına sıcak bakamadım.babanın şöförü mü var uleeeeen:D :D sen arkamızdan bisikletle gelicen.yat yat nereye kadar.biraz pedal basta kendine gel :p

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Ben de gelmek istiyorum. Ama bisikletim yok. Bu nedenle bana özel mesajla telefonunuzu verirseniz İETT arabasıyla gelmeyi düşünüyorum. Mangalda kebabın yanında mutlaka soğan, maydanoz ve sumak olmalı. O zaman kebabın tadından yenmez.

• Beğen
Tepki
21
@kerem seckin

yaw şu cumartesi yarım gün olayı çok anlamsız yaaaw. kaçırıyoruz bu tip organizasyonları = (( allahtan cumartesi olmuyo :p

• Beğen

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Cem Şentin

merhaba cem.çayırbaşına falan gelsende otobüsle ormanın içine kadar yürüme mesafen de olacak.bizi orada bulman da ayrı bi sıkıntı.ama ben gelirim dersen buyur gel.elbette gelme diyemeyiz.gelmek isteyen herkese kapımız açık.amirgan turunda gelmeyerek cebimden fazla fazla para harcamama ve diğer arkadaşlarında %30 fazla para ödemesine sebep olan arkadaşlar hariç tabi...

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@LEVVENTSAHINER

kanunen hafta sonları her çalışan için tatil sayılır.fakat özel şirketler bu durumu pek dikkate almıyorlar.ne kurtarırsak kar diyorlar.millet de '' ya tam gün olsaydı ne yapardık.en azından yarım gün '' diyerek isyan etmiyor.ama bir şikayetde işyeri ciddi ceza alır.tabi bu durumlarda şirket ciddi çalışma sorunları çıkararak çalışanı canından ettirir.fazla mesai veriyorlarsa şikayet de etmenin anlamı yok..ama yinede pazarları da izin yapmak güzel...turlarımda görüşmek üzere

• Beğen
Tepkiler: LEVVENTSAHINER
Tepki
21
@enver avcı

Doğru söylüyorsunuz ama kanunen hak olmasa bile işyerine elektrik su vb. şekilde maddi zararı da var.faydalı olunan günlerde var,külfet olunan günlerde var ama zararlık kısımlar daha fazla genelde.= )) ama dediğiniz gibi spor bi şekilde yapılıyor cumartesi akşamı pazar tam günü spora ayırabiliyoruz daha başka bir isteğim doyumsuzluk olur onun için çok şükür = D turlarda görüşmek üzere en kısa sürede tekrar teşekkürler

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
http://vortex.accuweather.com/adc2004/common/images/wxicons/87x79_blue/3_int.jpg

Sunday 26/09/2010
partly sunny
High Temperature: 23°C
RealFeel: 25°C
(link)

hava iyi sayılır....

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
@enver avcı

Enver Abi, Belgrat Ormanı'na en yakın İETT arabası Çayırbaşı'na değil Bahçeköy'e gidiyor. Kartal'dan oraya 3 aktarmayla ulaşabilirim ancak eve fazla geç kalmamam gerekiyor. Ayrıca hava yağmadığı sürece gelebilirim. En son orada 2 sene önce piknik yapmıştık. Hava açıktı ancak bir yağmur bastırdı ki herkes sucuk gibi ıslanmıştı. Bu arada bisikletim olmadığı için kask, eldiven gibi koruyucuları alamadım. Bu nedenle yürüyüş ve fotoğraf çekmeyle yetineceğim.

• Beğen
Tepki
28
belgratı çok merak ediyorum pedaldaşlarım mutlaka foto çekin şimdiden kazasız belasız pedallamalar :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
http://vortex.accuweather.com/adc2004/common/images/wxicons/87x79_blue/1_int.jpg

plenty of sunshine

High Temperature
23°C

RealFeel®
27°C

Winds
SSW 5

hava iyi rüzgar önemsiz...lodos....güney batı......

BF Okuru

Üye
Tepki
2
üstad enver hocam bu gün salı ....eğer katılım olmazsa 3 kişi kalırsak sen önde ortada eren ve ben arkada kemere kadar durmadan tempo yapmaya ne dersin tabi gelen olursa bu plan yataş.....................
bir de ben dönüşü mecburen maslak rampasından beşiktaşa yapacağım akşam gene tıkanır çırağan .....

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe

olur abi neden olmasın ama ersin de gelebilir.cem diye bir arkadaşda var.onunda gelme ihtimali var ama netlik kazanmadı.bir arkadaşda göktürkden katılmayı planlıyor.hatta gelirken 1 kilo tavuk kanada aılp öyle gelicek :D 3 kişi olursak kemerden gideriz.dönüşü bende maslakdan yapmayı planlıyordum zaten.sahil felç olabilir.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@enver avcı

o vakit normal tempoya geçeriz ...
artı sahil felç olacak babo dönüşte ....
yalnız maslaktan sonra kavşaklar var ...dikkatli geçeriz....

Tepki
50
İsim
Çağlar
Bisiklet
Scott
yağmur yağmazsa ben de varım. ama yol off road olmasın. Gerçi Kudret abinin lastikler girerse benimkiler de girer...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@çağlar kalaycıoğlu

çağlar offroad benim için bitti artık ....
bu teker 1.5 toprağı kabul etmiyor ...