26 EylÜl Pazar Belgrat'da Adana Urfa ....

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
slm millet.belgrat özlemiştir artık biz pedalcıları.şöyle toplanalım gidip deli gibi adana urfa kebap yapalım.mangalları yakalım,şişleri atalım ateşe, lavaşlarıda yayalım üzerlerine löp löp indirelim mideye.tamam spor yapıyoruz ama hep sebze hep sebze de olmaz ki yahu :D biraz enerjiye de ihtiyaç var..iki mangal kuruyoruz ve etleri kızartıp sohbetimize başlıyoruz. 26 EYLÜL PAZAR günü saat 09:00'da beşiktaş barbaros hayrettin paşa heykeli önünde toplanıp pedallara basıyoruz...tatlı olarak da şahsen yapacağım tel kadayıf var(hemide sütlü :D ). geçen de yaptım turda herkes çok beğendi.bu turda sucuk yok ama talep olursa neden olmasın.bi daha mı gelicez bu dünyaya.tadını çıkaralım...
evet beyler bayanlar.hazırlanın.uzun aradan sonra belgrat istilası yapalım yeniden... hadi tren kalkıyor.....

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
enver üstad kafadan yaz geldim
o gün antreman iptal olmuştur ...

:in: :in:

Eren Boz

Daimi Üye
Tepki
96
yaz usta yaz benide yaz :D Şımardık resmen 2 pazar arka arkaya mangal heheh bu 2 pazar arası mangalları hakedecek performansta yapmak lazım :)

• Beğen
Tepkiler: enver avcı

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
enver dostum şantiyelerde mecburen para kazanma durumunda olduğundan enver hocama mesajım şu olacak akşam saat 10.30 da uykuya çekileceğim ..
ve uykumu almak durumunda olacağım ...
dostumun yazdığı mesajları göremiyeceğim ...evet 26 sında belgrada hücum.....

Ozan Yılmaz

Forum Demirbaşı
Tepki
1.197
İstanbul'da ilk ve tek turumu Belgrad'a yapmıştım.Çok keyifliydi.İstanbul'da olsaydım kaçırmazdım...:)

• Beğen

Eren Boz

Daimi Üye
Tepki
96
cumartesileri çoğunluk çalışıyor genelde.

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
ereninde dediği gibi cumartesi çoğunluk çalışıyor kerem.ama bidahakine cumartesi turu yaparız.

2-kudret kurtcebe
3-eren boz
4- ????*

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
enver üstad sağolasın ben yattım
yarın iznik vay babo yandık 31 derece .....

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
adam başı 3 adet kebap yeter mi millet.ne dersiniz.lavaşlarıda bol tutarız çift lavaş yaparsınız isterseniz.yanında ayran,soğuk meşrubatlar ve tatlı.yahu biz iyice çıkıyoruz yoldan farkındamısınız.kebaplar tatlılar falan.neyse havalar iyice soğumadan yapalım.ormanda iyice asılırız pedallara yakarız içte birini.kalan ikiside evlere şenlik :D ... bi sonraki hafta mangal da balık yapmaya gidicez.çinekop veya levrek.hazır olun... :) :)

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Eren Boz

vallahi bencede yeter ama geçen adana turunda 4 tane yiyenleri gördüm ve hala abi başka yokmu diyenler olduğundan :D güvenemiyorum :p ama abartmayalım 3 adet yeter.lavaşlar la falan doyar herkes

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
emirgan korusu akşam mangal keyfi turuma katılan tüm dostları belgrat'ta da görmek isterim.haftaya görüşmek üzere...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
enver üstad beni affet fazla yiyemiyorum kuru üzümle geleceğim bütün gün tutar beni
ayran ve maden suyumda hazır tabi....

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe

olsun abi.çay yaparız beraber çay kahve falan içeriz...

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
Uleeeayn Enver paşa.... Sen boyle zor ve bana uzak (Nıkımı bu nedenle uzak olarak almıstım 11 yıl once). turlar yap . Sonra gel. Kos . Hopla. Zıpla demeye devam et benım ıcın.. Zaten hayat burada İran da (Kaynarca = Sultanbeyliğine tek rakip)) degıl..Orada avrupada.. :)..

• Beğen

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@uzaktr

uleeeeeayn mi ?? :D ya kardeşim senin o tarafa tur düzenlesem nereye yaparız bilemiyorum.aydos ormanlarına bi tur dahamı yapsak ne yapsak.orman içinde mangal yapalım bidahakine.yada yalova tarafına çıkalım.erikli yapalımmı seninle.fazla kalabalık değil.4-5 kişi gidelim.gözün rampa görsün :p

loribarokas

Aktif Üye
Tepki
242
Sevgili Enver...

Bıkmadan yılmadan tüm tur organizasyonlarını üşenmeden bana haber verdin bense hiçbirine katılamadım kusura bakma ama nedenini de tahmin ediyorsundur.Bu kez inşallah bir aksilik olmazsa katılmayı planlıyorum.Seni de ekibi de çok özledim valllaaaa...İnşallah hava da güzel olur sonbaharın tadını çıkarırız....

• Beğen

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@loribarokas

kardeşim valla bizde seni özledik.durumunu biliyorum.sıkma canını gelemediğin için.ben elimden geldiğince bilgi verip davet ediyorum dostlarımı.gelmeyenlere şakayla karışık vay alçak falan diyorum :D belgrat da görüşürüz umarım.hazır kadro ister istemez dağılır gibi oluyor.vural yeni bir işe başladığından pazarları bazen çalışıyor.emirgana gelmesi son anda iptal oldu.tufan gemide pazarları hiç çıkamıyor.berk'i bi off road deliliği sardı :D emirgana son anda geldi sağolsun.şimdi de off road için bodruma gitmeyi düşünüyor.deli bu adam yahu :p :p istanbulun her ara sokağı off road için yaratılmış sanki.ne gerek var oralara gitmeye :D 1-2 hafta sonra berk ile şile taraflarına gidicez.iki araba gidiyoruz.o jeep ile ben minibüs ile.atıcaz pisikletleri :p arkaya gidicez.katılırsın o zaman müsait olursan